על אינסטלטור טוב לא מתפשרים

בחורה עם מחשב נייד

העבודות אותן מספקת ללקוח חברת אינסטלציה איכותית

חברת אינסטלטורים המגדירה את עצמה כחברה טובה ואיכותית, צריכה לספק את השירותים הבאים:

תיקון פיצוצים, כולל פתיחה וסגירה של ריצוף, החלפת צנרת בדירה ,פתיחת סתימות בדירה,פתיחת סתימות בבורות ביוב בחצר,החלפת דודי שמש ,דודי חשמל,שיפוץ חדרי אמבטיה,הגברת לחץ מים,גילוי נזילות על ידי מכשיר ,שידרוג אמבטיה למקלחון,הרכבת ברזים וכלים סניטרים ועוד.

חברת אינסטלטורים אמינה המעסיקה אינסטלטורים הנותנים שירות איכותי, חייבת לדעת מה עומד מאחורי הגדרת המקצוע שלה ולספק אותו ללקוח ללא יוצא מהכלל!

אם מגיע אליכם אינסטלטור שאומר לכם שהוא לא מבצע סתימה לאחר תיקון הפיצוץ בצנרת ושבשביל זה תצטרכו להעסיק איש מקצוע חיצוני – סימן שהוא לא האינסטלטור אותו אתם צריכים להעסיק! תזכרו זאת הייטב – אינסטלטור, במיוחד אינסטלטור באזור תל אביב והסביבה, צריך להיות מומחה בכל סוגי התקלות, פיצוצי הצנרת, הסתימות וכל מה שאתם, הלקוחות, עלולים להיתקל בו בביתכם או בעסק שלכם.

גם אם אתם צריכים אינסטלטור בתל אביב, גם אם אתם צריכים אינסטלטור ברמת גן, גם אם אתם צריכים אינסטלטור בחולון, גם אם אתם צריכים אינסטלטור בגבעתיים, גם אם אתם צריכים אינסטלטור ברמת השרון וגם אם אתם צריכים אינסטלטור בכל אזור המרכז – תדעו שחברת 1800 שרברבים מעמידה לרשותכם את מיטב האינסטלטורים שיגיעו תוך 20 דקות מהרגע שהתקשרתם.

ותדעו, שחברת 1800 שרברבים מוכשרת ומקצועית מאד בתחום האינסטלציה ותספק לכם כל שירות הכלול תחת תפקידה ואף יותר מכך!

חברת 1800 שרברבים מספקת את השירותים הבאים:
פתיחת סתימות על ידי לחץ אוויר בבית ובחצר

הגברת לחץ מים ללא פתיחת מרצפות

תיקון צנרת מים וביוב

איתור + צילום דליפות על-ידי מכשור מתקדם

מתמחה באיתור נזילות וכתמי רטיבות

עבודות סנפילנג בגבהים

תיקון דודי שמש/חשמל

צילום קווי ביוב ע"י מצלמה אלקטרונית

אנו נותנים שרות אינסטלטורים 24 שעות ביממה.

אנו משתמשים בכלים מתקדמים לכל עבודות האינסטלציה.

אנו נותנים שירות אמין לכל עבודה אשר מתבצעת,ואחריות.

כי על אינסטלטור – לא מתפשרים!

אינסטלטור בתל אביב,אינסטלטור בחולון,אינסטלטור בבת ים,אינסטלטור ברמת גן,אינסטלטור בגבעתיים, ,אינסטלטור בסביון, אינסטלטור תל אביב,אינסטלטור חולון,אינסטלטור בת ים,אינסטלטור                 פיני ביתשו

פיני ביתשו
בעל חברת 1800שרברבים מספקים שירותי אינסטלטור בתל אביב אינסטלטור בגבעתיים אינסטלטור ברמת גן אינסטלטור בחולון אינסטלטור בהרצליה אינסטלטור בבת ים אינסטלטור יצאת צדיק