עכשיו בקולנוע – סרטים חדשים זה הכי

עכשיו בקולנוע
עכשיו בקולנוע

"עכשיו בקולנוע". מה יש עכשיו בקולנוע? כבר הצלחתי לעניין אתכם, לא? מה שיש עכשיו בקולנוע זה מה שהוליווד רוצה להזיז איתו את העולם, וזה מה שאנחנו חיים.

מה יש עכשיו בקולנוע היא אחת השאלות הבסיסיות ביותר בחיי היום יום של אנשים שאוהבים לבלות אבל אין להם מספיק תקציב או זמן לפתוח את הראש ולצאת מהקופסה, ותוך כדי רוצים לחוות כמה שיותר עולם ותרבות. בעצם, זה פחות או יותר מתאר את כולנו, בני האדם הפשוטים של העולם המודרני, כלומר זה תקף גם אלייך גברת.

סרטים חדשים שיש עכשיו בקולנוע הם בעצם מה שהוליווד רוצה שנראה בזמן הקרוב והיא דואגת לדחוף לנו את זה טוב טוב לגרון, בלי לתת לנו לחשוב יותר מדי על מה אנחנו רוצות שיהיה שם. מה שיש עכשיו בקולנוע זה מה שהם קבעו, ואנחנו צריכות לשקוע לזה.

עכשיו בקולנוע
עכשיו בקולנוע

מצד שני, אני לא כל כך מתנגדת. יש תקופות בהן כל מה שיש עכשיו בקולנוע הוא פשוט מצוין, וזה תענוג ללכת ולחוות ולספוג ממנו קצת הוליווד ותרבות עולם. בסופו של דבירם סרטים חדשים זה משהו שאהוב כמעט על כולם, ותמיד שווה לחפש בעצמכם את הלהיט הבא שתתאהבו בו.

עכשיו בקולנוע, תזכרו שזה מה שמזיז לנו את החיים. רוצים או לא רוצים, הוליווד משיטה את הספינה והיא הקפטן התרבותי העיקרי שמתווה לנו את חיי היום יום, בעיקר מבחינה ויזאולית אבל גם מבחינה רגשית. מוכנה או לא, כדאי לך להצטרף גברת.