עיצוב תלבושות, סדנאות תפירה – קפלוטו: מתפרה קטנה ומדליקה!

מדהימה! מיכל קפלוטו, אישה מוכשרת, יצירתית ובעל דמיון רב, עוסקת ב- עיצוב תלבושות, בגדים ייחודיים לפי הזמנה ושמלות כלה. מיכל מעבירה גם סדנאות תפירה ייחודיות ליצירת אביזרים כגון: כובעים, תיקים וכו…בקיצור- מתפרה קטנה ומטריפה בלב מצפה רימון

בחורה עם מחשב נייד

 

mizpe 1.jpg66

לראות אותה ולהתפעל! מיכל קפלוטו, אישה מוכשרת, יצירתית ובעל דמיון רב, עוסקת ב- עיצוב תלבושות, בגדים ייחודיים לפי הזמנה ושמלות כלה. מיכל מעבירה גם סדנאות תפירה ייחודיות ליצירת אביזרים כגון: כובעים, תיקים וכו…בקיצור- מתפרה קטנה ומטריפה בלב מצפה רימון.

mizpe 1.jpg88

מה הקשר בין מתפרה, עיצוב תלבושות, סדנאות תפירה ו…ריקוד?

אכן יש קשר! הדמיון המפותח של מיכל שהגיעה מעולם הריקוד, מחול ותנועה – הביא אותה בגיל 28, לעשות את השינוי של החיים שלה. את הריקוד על הבמה, החליפה בריקוד עם מכונת תפירה. כאן היא תופרת ומעצבת תלבושות כיד הדמיון שלה ושל הלקוח.

mizpe 1.jpg2.jpg99

מתפרה קטנה בערבה…

הכל החל כאשר הגיעה למצפה רימון. כאן פתחה מתפרה בביתה. העסק התפתח יפה, והביקוש הביא לפתיחת סדנאות תפירה אליו הגיעו נשות האזור. הקבוצה גדלה, ואז החליטה מיכל קפלוטו לפתוח סטודיו ל- עיצוב תלבושות ותפירה במקום קטן באמצע רובע האומנים.

mizpe 1.jpg67

אישה מעוררת השראה, מיכל קפלוטו:

במו ידיה הפכה חזון למציאות, של עיצוב תלבושות וסדנאות תפירה. בקיצור: מתפרה קטנה ומטריפה! האומץ והנחישות שבה, הביאו אותה למקום הכי טוב שהיא רוצה להיות. כאן היא שמה את הנשמה שלה, היצירתיות, וגם הגשימה חלומות של נשים רבות. כיום היא אשת איש, ואימא לתינוקת מדהימה אותה נושאת היא על גבה, ומלווה אותה בעבודתה במתפרה.

mizpe 789

מתפרה של עיצוב תלבושות, סדנאות תפירה – כאן לשירותכם במצפה רימון!

וכן – המרחק ממש לא חשוב. חשובה הנשמה, היצירה והדמיון שמיכל קפלוטו מכניסה למוצרים שלה. מתבלת אותם בהמון אהבה, נתינה ובעיקר שמחה בלב.

ואתם- מנהלי תיאטרון, נשים המחפשות בגדים ייחודיים, כלות ואפילו מנהלי בתי ספר הרוצים להעשיר את הידע של התלמידות-  אל תחשבו פעמיים. צלצלו עכשיו ל: קפלוטו המתפרה  052-5525652 מיכל מחכה לכם בכתובת: הר בוקר 5 רובע דרכי הבשמים. בהצלחה!

תודה ענקית למנהלות אתר סלונה ליערה דה סגני ומורן מישל, אשר ארגנו את הטיול למצפה רימון…יישר כוח!!!

התודה גם לאירוס חיון מדריכת צילום, אשר ליוותה והדריכה אותנו במשך כל הטיול. כל הכבוד!

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים