עיצוב פנים בימי קורונה

בחורה עם מחשב נייד

עיצוב פנים, עכשיו? זה הרי הכי לא בפוקוס של כולם…למי יש כח ? זמן? אנרגיות? אנחנו בהישרדות. אם לא כלכלית אז מול הילדים שנחתו עלינו מכל המסגרות.

כל שיפוץ שאינו הכרחי נדחה , כל פגישה שאינה מחויבת המציאות נדחית , ובצדק. יש לנו דבר גדול להתמודד איתו עכשיו . וירוס מדבק ולא מוכר – הקורונה.

חברות רבות שלחו לאחרונה את עובדיהן לעבוד מהבית.

כך שבזכות הקורונה- קורה גם משהו טוב: אנחנו שוהים יותר בביתנו. עובדים מהבית. קונים מרחוק באונליין. וחיים את החיים החדשים האלה שלנו, בחיק משפחתנו , בין ארבעת הקירות שלנו, עם או בלי מרפסת, עם או בלי גינה, עם או בלי שכנים אבל…עם הרבה שמחה בלב.

הבית הוא העוגן. לפתוח את הדלת ולפסוע פנימה כדאי שיהיה רגע של אושר.

הסיבה שאני כל כך אוהבת את התחום הזה של עיצוב פנים הוא שאני מרגישה שליחות בתפקידי. לייצר חלל מגורים שבזכותו מי שגר בו – שמח יותר – זה סיפוק אדיר. האתגר הוא לייצר חלל שמאפשר צמיחה, שקט והמון המון שמחת חיים.

אני מזמינה אתכם, דווקא עכשיו, כשיש קצת יותר זמן פנוי, קצת יותר זמן בבית.
נסו לפקוח את העיניים. אבל אחרת. למה אני מתכוונת? דמיינו שאתם אדם זר שבא לביקור אצלכם.

הרבה פעמים אנשים "מתרגלים" לדברים שהם ממש לא אוהבים בסביבתם.
ארון החשמל שפתוח (כי לפני שנתיים חיפשנו כיסוי ולא מצאנו ומאז זה נשאר כך), הגוף תאורה שרציתם ולא קניתם ובסוף נותרה מנורת ליבון שמשתלשלת מעל פינת האוכל, מעבר לכך שהיא נותנת לכם באופן יומיומי שיק של דירת סטודנטים היא גם לא באמת נותנת מספיק אור, המפה הדהויה הזו שזרוקה על השולחן קפה, הכרית שקצת פרומה, מייבש הכילים בצבע ירוק זרחני שתקוע באמצע המטבח (סתם כי היה דחוף לקנות והוא הראשון שקפץ לכם ליד, לפני 6 שנים) …כל הפריטים הקטנים האלה…בסופו של דבר סובבים אתכם ומייצרים את המסגרת של חייכם.
תעשו רשימה. רשימת של שיפורים קטנים שיעשו את החיים שלכם נוחים ונעימים יותר. כל אותם דברים שהתעלמתם מהם שנים וזה הזמן לעשות אותם. פשוט לעשות.

אני באמת מאמינה שחלל מסודר, הרמוני ונעים "מסדר" את החיים בתחומים נוספים.
אני כבר גרה בביתי הנוכחי שנתיים וחצי, בית שאני תכננתי לפרטי פרטים במו ידי, ועדיין …כל הזמן אני מוצאת את עצמי משנה ומסדרת דברים אחרת, מחליפה מגירות במטבח, מוסיפה , גורעת מזיזה מיקומים, פה וילון שם צובעת קירות ועוד ועוד…

בית זה תנועה. אנחנו עוברים תקופות בו , והוא איתנו , צריך להשתנות.

אז – זה הזמן שלכם להתבוננות, לשינוי . לפעמים שינוי קטן בסביבת החיים שלכם, יכול לשמח הרבה.  ובתקופה הקרובה – שווה במיוחד שיהיה לנו נעים בבית.

ואם אתם רוצים סיוע בפתיחת עיניים – מוזמנים באהבה לשלוח אלי תמונת חלל שאותו אתם רוצים לשפר ולשדרג ואגיד לכם מה לדעתי כדאי לשנות. כי כמו שאמרתי, לפעמים, צופה מהצד, רואה הרבה יותר
אז שילחו לווטסאפ שלי: 050-5760018

המשך חופשת-קורונה קצרה לכולנו והרבה בריאות
שלכם, נרקיס.

 

מבואת כניסה ביתית ונעימה
מבואת כניסה ביתית ונעי
נרקיס חן - מתכננת ומעצבת פנים
שלום. אני נרקיס חן . נעים מאוד. אני בת 45, נשואה למעין ואמא של איתמר, איילת ואיתן. הרומן שלי עם עולם עיצוב הפנים החל אחרי שנים של עיסוק בשיווק, החלטתי לפנות לדרך חדשה. דרך שמשלבת כל כך הרבה תחומים שאני אוהבת: עולמות של עיצוב, יופי, אסתטיקה וצבע לצד עולמות של תכנון, שרטוטים וחישובי כמויות לחומרים בשיפוץ והכי מהכל…המפגש אתכם, עם הלקוחות.כי כל פרויקט הוא מסע. מסע היכרות עם האדם, הזוג או החברה. לשמוע מכם מה אתם חולמים שיקרה ביחידת דיור, בדירה, בוילה או במשרד שלכם. בתוך כל תקציב שיפוץ חבויים כ"כ הרבה רצונות ושאיפות וחלומות. אני פה כדי לעזור לכם להגיע מהחלום למציאות.הלקוחות שלי, הופכים בתקופה מסוימת בחיי ובחייהם לאנשים הקרובים אלי, וזה כיף לי כי כל משפחה והסיפור שלה ואין שני סיפורים דומים. לכל משפחה הרגלים שונים שגוזרים תכנון שונה. ואני פה בדיוק כדי לעשות סדר בפרויקט, להוביל אתכם יד ביד מהחלטה להחלטה עד שנרגיש שזה זה. בדיוק מה שחלמנו שיקרה.