עיצוב הגדה לפסח עם תמונות

הגדה לפסח
הגדה לפסח
הגדה לפסח
הגדה לפסח

הגדה לפסח בעיצוב אישי היא מתנה מושלמת לבני משפחה, חברים, ילדים, עובדים, מנהלים ועוד. הגדה אישית לפסח המשלבת תמונות אישיות של האנשים היא מתנה מקורית ומיוחדת שכל אחד ישמח לקבל.

ניתן לייצר הגדות לפי רמות הידור שונות בהתאם לאווירת האירוע ומטרת ההגדה. חברות וארגונים רבים מזמינים הגדות לעובדים ולספקים עם לוגו החברה, כך שההגדות משמשות לא רק כמתנה לפסח אלה גם כמוצר פרסומי נהדר.

את ההגדה ניתן להדפיס בסוגי כריכות שונות: כריכה רכה, כריכה קשה וכריכת סיכות. בנוסף, ניתן לעצב הגדה מיוחדת לילדים. הגדה מודפסת לפסח עם איורים או פעילויות לילדים היא מתנה מושלמת ומקורית לילדים. למבוגרים ניתן לעצב ולהדפיס הגדה משעשעת עם איורים בספר.

הגדה בעיצוב אישי היא לא רק מתנה, היא מזכרת אישית שתישמר אצל האורחים שלכם למשך שנים ארוכות. וכל שנה בליל הסדר האדם ייזכר בכם לטובה על מתנת פסח הכל כך מושלמת ואיכותית.

גרףאור ירושלים - כל פתרונות הדפוס במקום אחד!
גרףאור ירושלים הינו אחד מבתי הדפוס הדיגיטליים הוותיקים והמקצועיים בירושלים המאובזר בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת ומספק שירותי הדפסה ללקוחות העסקיים ופרטיים כאחד. נייצר עבורך את המוצר המושלם ונספק לך אותו בתוך 24 שעות (יום עסקים)! לכל שאלה חייגו 1-800-245-245 או כתבו לנו במייל info@3-d.co.il לאתר הבית של גרףאור ירושלים כנסו www.3-d.co.il