עיצוב גרפי לימוד ערב תל אביב

בחורה עם מחשב נייד

עיצוב גרפי לימוד ערב תל אביב

מי שרוצה ללמוד עיצוב גרפי יוכל לעשות זאת בכל מקום ובין השאר בעיר תל אביב. ניתן ללמוד בלימודי תעודה או במהלך תואר לעיצוב במכללות לעיצוב . הלימודים נעשים או בקורסי עיצוב בסטודיו לעיצוב, או בלימודי אוןליין מכל נקודה בישראל גם בתלאביב .

יש תוכנות שונות אך עיקריות שבהן הן אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube OSSerYcUuic]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי קורסי  ערב בתל אביב מהי תוכנת פוטושופ?

במקור היתה זו תוכנה שכל השימוש שנעשה בה היה אך ורק לעיבוד של תמונות. תוכנה זו, שניתן ללמוד אותה בלימודי און ליין גם בתלאביב , מביאה עימה יכולות מדהימות לעיצוב ותיקון בעיקר דרך כלי המברשת. ניתן לעשות עימה המון דברים, לצבוע חלקים מתמונות, לחתוך חלקים מתמנות ולהוסיף אלמנטים שונים בתוך תמונה. חשוב להוסיף ולומר כי עיצוב שערי מגזינים ותמונות אופנה מקבלים ליטושים רבים ותוספות נוספות דרך תוכנת אדובי פוטושופ. מי שרוצה לעצב אלבומים יהיה חייב גם הוא לדעת איך לעבוד עם התוכנה.

[youtube f9I0zFHjtZI]

עיצוב גרפי לימודים בערב תל אביב מהי תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור היא אחת מתוכנות הגרפיקה החשובות ביותר שקיימות. כלומר לתוכנה זו מגיעים מוצרים מוגמרים ועימם מעצבים דף לעיתון, פרוספקט לפרסום או לוח שנה חדש למכירה. תוכנת אילוסטרייטור כמו תוכנת פוטושופ, ניתן ללמוד בכל מקום גם בתלאביב. או בלימודים בסטודיו לעיצוב או בלימודי און ליין. באילוסטרייטור ניתן לעצב לוגו לחברה, נין לעצב מברשות חדשות לשימוש, ניתן לעצב רקעים חדשים. ניתן לעשות לא מעט עם התוכנה הזו.

[youtube X2HLLr4H6cI]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 לימוד ערב בתל אביב מהי תוכנת אינדיזיין?

תוכנת אינדיזיין אף היא אחת התוכנותה חשובות ביורת שקיימות היום בתחום העיצוב. תוכנה זו לרוב תשמש כתוכנת סידור וארגון. לתוכנה זו יגיעו עמודים מלאים ואלמנטים מסודרים ורבים של עיצוב שנעשה בתוכנת פוטושופ ותוכנת אילוסטרייטור ושם בתוכנת אינדזין יהיה ניתן ואפשרי לסדר את האלמנטים ולייצר עמודים מסודרים ומאורגנים של חוברת או עיתון או אפילו לוח שנה. זו תוכנה שבעיקרה היא עובדת על הארגון, היגיון והסדר המופיע בכל עיתון ועיתון.

כשתתחילו לעשות שימוש בתוכנות הגרפיות השונות לא תבינו איך הסתדרתם בלעדיהם… 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/