עיצוב גרפי לימודי ערב בחיפה

בחורה עם מחשב נייד

עיצוב גרפי  לימודי ערב בחיפה

עיצוב גרפי  לימודי ערב בחיפה אם כבר לומדים גרפיקה זה צריך להיות עם מורה בעל ניסיון, עובד עדיין בתחום, יודע מה מעודכן, מה הולך עם הלקוחות, אילו תכנים להעביר ואילו תכנים ותוכנות לא ללמד עליהם בכלל, התלמיד יודע שהוא רוצה לרכוש מקצוע בתחום הגרפיקה אבל אין לו אפשרות ויכולת כלכלית למשוך את העניין על פני 3 4 שנים, התלמיד רוצה ללמוד גרפיקה על כל היבטיה המעודכנים ביותר כדי שכבר יוכל להיכנס לתעשייה ולהתחיל אפילו לשים רגל בתחום, אפילו אם מדובר לעבוד בתור עובד זוטר בכמה שעות ביום, העיקר שיתחיל לצבור ניסיון בתחום עד שירגיש שהוא עצמו כבר יש לו מספיק כלים שיעזרו לו לעצב וחשוב כמובן שהוא ירגיש שיש לו את הניסיון הדרוש

עיצוב גרפי  לימודי ערב בחיפה רגע לפני שעובדים עם לקוחותחשוב ללמוד בצורה רצינית

מכירים את המודג מוניטין? זהו שמו הטוב של בן אדם, של עסק, תחשבו שלקוחות וחברות ענק משקיעות הון כדי לפאר את שמם ולדאוג שלא ייפגע בהם רבב, לדאוג שהם מעניקים שירות לקוחות טוב בנושא, כדי שהשמועה תעבור מפה לאוזן ולקוחות מרוצים יביאו עמם לקוחות מרוצים נוספים. כך זה עובד, איש מקצוע נותן שירות טוב יקבל רק טוב, וכמובן שזה עובד ליהפך, השירות לא טוב, הלקוח לא ימשיך לעבוד עם אותו איש מקצוע ואף יגדיל לעשות וינסה להזהיר מלעבוד עם אותו איש מקצוע, ומדבר זה התלמיד הנלהב והמתחיל צריך לשמור את עצמו, הוא לומד גרפיקה, הוא לומד לעבוד על תוכנות גרפיות, לומד לעבוד באופן מקצועי, לומד לחפש באינטרנט, לומד ללמוד לבד ועוד המון דברים.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

 

עיצוב גרפי  לימודי ערב בחיפה עבודה עם התוכנות הגרפיות

חשוב מאוד שילמד איך לעבוד נכון עם תוכנות גרפיות כמו פוטושופ, כדי לבצע עבודה כלשהי או תרגיל בשיעורי גרפיקה, יש לו את המורה, המרצה לכוון אותו לדרך הנכונה, פוטושופ היא דוגמא לריבוי האפשרויות שקיימות, צריך ללמוד לדעת עם איזו אפשרות הכי כדאי לעבוד, מה עושה זאת הכי טוב, הכי מהר.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

ללמוד לעצב לוגו ועוד

הגרפיקאי גם ילמד איך ליצור לוגו, מה התהליכים הנכונים של יצירת לוגו, אבל אין דבר זה אומר שהוא יכול ישר ללכת ולהציע עצמו כבונה לוגואים מוסמך, ממש לא, התלמיד יצטרך לעצב מאות לוגואים ולהבין ולטעות בתהליך בריא של תרגול, ניסוי קבלת ביקורת, טעייה והשתפרות לעתיד, כך לומדים וכך מתמקצעים, עדיף לחטוף הערות וביקורות בונות על העבודה מהמרצה או מהמורה שנמצא בשביל ללמד, בשביל להדריך, מאשר לקוח שעלול להרגיש שאתם "מתגלחים" על חשבונו, כי אתם חסרי ניסיון. אפדר ללמוד און ליין עם ורה בשיטת אחד על אחד.

 

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/