עיצוב גרפי לימודים בישראל

בחורה עם מחשב נייד

עיצוב גרפי לימודים  בישראל

יש לא מעט מעצבים גרפים ששמחים ללמד אחרים, את ניסיון החיים שצברו שנים רבות לתלמידים אחרים שרוצים כמותם להצליח בתחום העיצוב הגרפי, אבל בגלל שיש כל כך הרבה תחרות בשוק, התלמידים בוחנים כל דבר לגופו, כשרוצים להעביר קורס עיצוב גרפי לתלמידים פוטנציאליים, צריך לוודא שקיימים בו התכנים הרוחניים יותר, התאורטיים יותר, וכמובן התכנים המעשיים יותר יכולים להעביר אותו מורים שהיו מעצבים גרפיים או מוסדות שמלמדות את נושא העיצוב הגרפי או אפילו דרך אתרי לימודים אונליין, זה לא משנה דרך מי תלמדו, מה שחשוב הוא מה תלמדו. חשוב שיהיה לכם חומר מקיף על מגוון נושאים שנכונים לימינו אנו, לטכנולוגיה של היום, לטרנדים של היום, מתאימים לשימוש לאפליקציות חדשניות או לאתרי אינטרנט. חשוב ללמוד את הגרסאות החדשות, כי בזה משתמש רוב העולם וכמובן מקומות עבודה בארץ, מעטים מקומות העבודה שעדיין לא שדרגו את גרסאות התוכנות הגרפיות שלהם.

מכללה לעיצוב גרפי

עיצוב גרפי לימודים  בישראל מה צריך ללמוד בקורס?

כשתתחילו ללמוד למשל את תוכנת הפוטושופ, שימו לב שמלמדים אתכם כל הממשק, ואיך להגדיר את המאפיינים שבו לעבודה נכונה, כמו הגדרת צבע הרקע משחור לאפור בהיר, שיהיה ניתן לראות את העבודות הנעשות בתוכנה בצורה הרבה יותר אובייקטיבית. ונכונה כי על רקע שחור, כל עיצוב שלא תשימו לרוב ייראה טוב. ניתן גם להגדיר את יחידות המידות שעליהם תעבדו בתוכנה, בין אם מדובר בפיקסלים או בסנטימטרים או במילימטרים.

 

 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

עיצוב גרפי לימודים  בישראל עבודה עם תמונות

תלמדו לעבוד עם תמונות שתחפשו לבדכם באינטרנט, יש המון מקורות חיפוש ואינספור תמונות שאתם יכולים להשתמש בהן לצורכי לימוד והעשרה, לצרכים מסחריים, תצטרכו לקנות כדי לא לעבור על חוק זכויות יוצרים. ילמדו אתכם בתוכנת הפוטושופ לעשות אפקטים על תמונות, לשלב תמונה בתמונה וליצור בשילוב שלא נראה מודבק, יצירה חדשה. תוכלו גם לשלב סוגי כתב, ללמוד עליהם, להבין מה תורם לאווירה ומה לא כל כך, תלמדו לזהות סוגים שונים של כתב, לנושא קוראים טיפוגרפיה והוא נושא מדהים ומורכב בפני עצמו. למי שירצה להיכנס לתחום האינטרנט יהיו גם שיעורים על בניית ממשק לאינטרנט וחיתוכו ע"י כלי ה slice.

עיצוב גרפי לימודים  בישראל לימוד תוכנות נוספות

שיעורים נוספים תצטרכו לעבור באילוסטרייטור, התוכנה הווקטורית מעולה ביצירת לוגואים חדים וברורים ומדהימה ביצירת כפתורים לאתרי אינטרנט ואייקונים שונים למיניהם, ניתן לבצע איתה כל איור דיגיטלי שרק תחשבו עליו וכמובן לעבוד עם טקסט וקטורי איתה. יש גם את תוכנת האינדיזיין שהיא מעולה לעימוד ספרים ברושורים מגזינים וכו', תלמדו איך לעבוד איתה, איך לעמד ספרים, להשתמש בסגנונות וטבלאות כדי לעזור לכם להגדיר מראש פורמט נראות של דף. תוכלו לבדוק את האופציה של לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/