עיצוב גרפי לילדים

בחורה עם מחשב נייד

עיצוב גרפי לילדים

אם אתם מתלבטים מה ללכת וללמוד, לימודי גרפיקה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. אפשר ללמוד גרפיקה באופן רציני ומקצועי, ללמוד הרבה דברים שקשורים לעיצוב גרפי, ללמוד קצת תולדות האמנות, טרנדים שהיו מקובלים אז, צבעים, סמלים, אומנים שעבדו אז והיו להם סגנונות עיצוב ואיור שונים שמשפיעים על מעצבים ועל דרכם היצירתית עד היום, הרי מעצבים גרפים היו מאז ומעולם, אנשים שרצו לתת ליצירות דו ממדיות קיימות כמו ספרים, עלונים, כרוזים של המלך שהיו אז, וכו', היו צריכים מעצבים, אז הם היו אומנים עשו מלאכת מחשבת כל עיצוב וציור, הם היו דייקנים בצורה מדהימה להפליא, למדו מקצוע שהועבר מדור לדור באופן איכותי עם ידיעת החוקים הגרפיים, מה היה מקובל אז בתחום ומה לא, אבל היו אמנים שפרצו את האיסורים הללו חקרו יותר, חקרו על גוף האדם, ניתחו גופות לדעת איך הגוף נראה, אנטומיה, הם הסתכנו כדי שהאמנים לאחריהם לא יצטרכו וייראו הכל וילמדו הכל במסגרת לימודי עיצוב גרפי מתוך ספרים. מה שפעם היה ספרים היום זה כבר רשת האינטרנט בה יש אין סוף מידע.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

עיצוב גרפי לילדים להיות היום מעצב גרפי פשט הרבה יותר ממה שבעבר.

אם פעם אמן היה חייב לדעת לצייר באופן פיזי, היום עושות את זה התוכנות הגרפיות השונות. התוכנות הגרפיות שנפוצות בכל בית דפוס, בכל סטודיו לפרסום בכל מקום שצריך שירותי גרפיקה, אפשרו לאנשים רבים שלא ממש יודעים לצייר, שלא ממש מדוייקים ביכולות הדבקה וגזירה, וזה בסדר, כי לא צריך את היכולות הללו יותר, הכל נעשה בצור דיגיטלית, התוכנות הגרפיות מתוכנתות כך שאפשר ליישר אובייקטים לאובייקטים אחרים בטור או בשורה, או באמצע המסמך, במקום להתחיל ולחשוב איזה צבע רוצים וכמובן לרכוש אותו באופן פיזי, במחשב יש את כל הצבעים שצריכים או שאפשר להכין אותם במחשב לבד רק להחליט כמה אחוזים מה rgb פורמט צבע לאינטרנט או cmyk שזהו פורמט צבע לדפוס, וככה אפשר ליצור צבעים חדשים, ניתן אפילו לשמור אותם בספרית צבעים ככה שהם ישמרו לכם לתמיד.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

 

יש הכל במחשב

אתם לא צריכים יותר לשבור את הראש, יש את הכל על המחשב. כל מה שצריך ללמוד בתחום הגרפיקה, צריך לוודא שנמצא בתוכנת הלימודים, תחשבו מה אתם רוצים ללמוד, מה מעניין אתכם כמה אתם מעוניינים להשקיע מעצמכם וממש להקדיש את עצמכם ללימודי הגרפיקה כדי שתוכלו להיות הכי טובים בתחום, שיכירו אתכם, שיידעו שאתם מגיעים לרמות גימור גבוהות וטובות. זה חשוב, חשוב להצליח להגיע ולהבין כל נושא ונושא, כל לקוח, הדרישות משתנות, חלקן הגיוניות וחלקן ממש לא הגיוניות ולהיות מעצב גרפי זה לא רק לקבל הוראות אלא להיות זה שמוביל את הלקוח צעד אחד צעד לכיוון שהכי טוב בשבילו.

 

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/