עיצוב אישי זה הכי, אחותי.

בחורה עם מחשב נייד

עיצוב נוגע בכל תחום בחיים שלנו ולפני שבע עשרה שנה הפכתי את זה למקצוע שלי.

עיצוב עושים מאהבה
עיצוב עושים מאהבה

בעבודתי אני מלווה לקוחות בתכנון ועיצוב עסקים, דירות ובתים פרטיים. במהלך השנים עיצבתי חללים שונים באופיים: מאפייה, חנויות, מספרה, אולמות אירועים, משרדים ועוד והמון דירות ובתים. השוני בין הפרויקטים השונים פתח בשבילי צוהר גדול מאוד לעולם החומרים ועולם הטכנולוגיה. עם הידע והכלים שיש ברשותי, אני ניגשת לפרויקטים חדשים, כאשר הרצון ללמוד ולהעשיר קיים כל הזמן. ביקור בתערוכות, השקות, אולמות תצוגה. מתעדכנת כל הזמן בחידושים השונים שיש לתחום הזה להציע. את ההשראה אני שואבת מטיולים בארץ ובעולם ,מאנשים, מחומרים, מהשווקים השונים מאופנה ומכל מה שגורם לי להתרגש.

ליצור יש מאין 

בשנים האחרונות אני בעיקר מלווה לקוחות בתכנון ועיצוב דירות קבלן ושיפוץ דירות ישנות שכולל תכנון ועיצוב חללי הבית השונים , חלל המגורים, המטבח, חדרי השינה השונים, המשרד הביתי. כל חלל מקבל התייחסות ותשומת לב שונה.

דירת קבלן , מודיעין. תכנון ועיצוב פנים טליה כהן אבוטבול. צילום : גיל דור
דירת קבלן , מודיעין. תכנון ועיצוב פנים טליה כהן אבוטבול. צילום : גיל דור

עיצוב פנים. נעים להכיר. איך מתחילים?

עוד הרבה לפני שתכננתי ועיצבתי עבורכם אנחנו נכיר לעומק. מי אתם? מה ההעדפות שלכם? לאיזה סגנון אתם מתחברים? האם אתם אנשים שמארחים הרבה, מבשלים המון ונמצאים במטבח רוב הזמן? או אולי אתם אנשי TAKE AWAY, קרייריסטים עסוקים וכל חלומכם הוא להגיע  לחדר אמבטיה מפנק? או אולי גם וגם? איזה צבע בחיים לא תכניסו הביתה? (אדום וצהוב מאוד בולטים בתשובות)  ומה החדר הכי אהוב עליכם בבית?

כסף. חייבים לדבר על זה.

יחד אנחנו מכינים את רשימת בית החלומות, ורשימת הצרכים המתאימים לכם. כל זה מול תקציב שחייב להלקח בחשבון. זה "הבשר" איתו אני מנהלת את החלומות שלכם. יהיו כאלה  שנצטרך להשאיר מאחור, אל דאגה נמצא פתרון שיתאים. מניסיון. זה כל הקסם  אכין עבורכם "כתב כמויות" מסודר ומפורט שיסייע לנו לנהל את כל התהליך. אתו תוכלו לקבל הצעות מחיר מקבלנים , לדעת מה אתם צריכים לרכוש ולנהל אתו את התקציב שלכם.

אני ואתם נשנה את העולם (שלכם)

אנחנו הולכים לבלות המון שעות ביחד. בחנויות השונות, עם אנשי המקצוע ובפגישות בהן  ניקח יחד החלטות משותפות ולכן הכימיה בינינו מאוד חשובה.

בחירות משותפות מחייבות כימיה טובה לתהליך נעים ומעשיר
בחירות משותפות מחייבות כימיה טובה לתהליך נעים ומעשיר

נכנסים לעובי התהליך

לאחר שתכניות השינויים, תכנית העמדת ריהוט ,החשמל, הנמכות , מיזוג ואינסטלציה ,שהכנתי עבורכם אושרו על ידכם. עברנו את השלב החשוב. אז מתחיל החלק היותר מעניין בחירת חומרי הגמר. בדירות קבלן בודקים קודם מה הקבלן מציע. לרוב יש שדרוגים. עליכם להיות ערוכים לכך תקציבית. (שזה נושא לבלוג בנפרד). בדירות לשיפוץ פרטי נחפש את אלה שיענו לנו על הסגנון שבחרנו ולתקציב שלנו.

בשטח - הנחיות לבעלי המקצוע השונים
בשטח – הנחיות לבעלי המקצוע השונים מתוך פרוייקט עיצוב מרכז לימוד, רמת גן

חנות ממתקים 

אולמות התצוגה של חיפויי הקירות, הריצוף, הכלים סניטרים, ארונות אמבטיה, ריהוט והתאורה כל אלה בשבילי כמו חנויות ממתקים ענקיות. מלאכת הבחירה וההתאמות זה השלב המהנה ביותר עבורי.

חנות ממתקים. טקסטורה. חומר סגנון.
חנות ממתקים. טקסטורה. חומר סגנון.

מאסטר שף או שייח' טורקי ?

באופן אישי, המטבח הוא החלל האהוב עליי בשלב התכנון. בעיניי המטבח הוא שקובע את סגנון ואופי הבית. התכנון שלו מצריך מחשבה מדויקת. מהן הפעולות הנכונות שאנחנו עושים בזמן העבודה במטבח, הציוד שיש לנו, מידותיו. מקומות אחסון ייעודיים, שטחי עבודה. יש כאן מישהו שלא מדמיין לעצמו מטבח רחב כפיים עם אי לאירוח, אם לא אתם בטח שייכים לאנשי האמבטיה המפנקת. (: עולם עיצוב המטבחים זה עולם ומלואו. מלאכת תכנון המטבח טומנת בחובה בחירה של סוגי החזיתות ;פורמייקה, צביעה בתנור , פולימר , זכוכית ועוד (חומרים שממציאים ממש ברגע הקלדת בלוג זה ) כל אלה ייקבעו גם את מחירו של המטבח. סוגי הפרזולים השונים, השיש, החיפוי, הברז, סוג הכיור. ניצול נכון של החלל והחיבור הנכון של כל החומרים, יביאו לתוצאה של מטבח חלומות.

דירת קבלן בפתח תקוה , תכנון ועיצוב "טליה כהן אבוטבול
דירת קבלן בפתח תקוה , תכנון ועיצוב טליה כהן אבוטבול

עוד צילומים מהפרויקט תוכלו להתרשם כאן טליה עיצוב פנים ותאורה

בחירת גופי תאורה זו המומחיות שלי. כנסו לכאן ותבינו למה. ליין שלם של גופי תאורה שאני מעצבת ומייצרת לפרויקטים שונים. כשמגיעים לשלב הזה, אתם לגמרי בידיים טובות. תפקיד התאורה בבית הוא סופר חשוב. תכנון תאורה פונקציונלית נכונה בתוספת תאורת אוירה, בחירת גופי תאורה נכונים והרמוניים שעובדים יחד נכון מבחינת הסגנון, עוצמות וחומרים. נגיע יחד לחנויות השונות ונבחר יחד את גופי התאורה שמתאימים ועונים לצורכי הבית.

בית פרטי מושב גפן
בית פרטי מושב גפן , אדריכלות נכט אדריכלים , צילום : בן מזרחי

אסי עזר ורותם סלע

לא סתם הפרסומות של אסי ורותם כל כך מצליחות. הן נכונות. הדילמות שנראות לנו פשוטות בהתחלה, יכולות ברגע האמת להפוך לוויכוח רציני. את אוהבת כפרי? הוא אוהב מודרני. לך בא בית שכולו לבן והיא בכלל מדמיינת את כל הסלון צבעוני כמו בתמונה שהיא שומרת מPINTEREST כבר שנה. וזה ממשיך וממשיך במיוחד שהמגוון בחנויות מבלבל ורוצים הכול. תפקיד המעצבת. לבחור בשבילכם את הקונספט, החומרים המתאימים , השילובים הנכונים וכל זה כדי ליצור הרמוניה נכונה ובעיקר שתוכלו להרגיש הכי בבית. תסמכו עליה.

אופטימית 

תהליך תכנון בית או שיפוץ הבית שלכם, הוא תהליך שיכול להיות מלחיץ אבל אפשר להפוך אותו לנעים מאתגר ואף מעשיר.

בנימה אישית

הלקוחה הכי חשובה שהייתה לי עד היום, אימא שלי. כבר המון זמן שהיא רצתה להחליף מטבח, שנים שהיא בישלה במטבח הביתי שעשתה לפני 17 שנים אצל נגר שהיה חבר של המשפחה. מטבח לא גדול, אבל עם מלא חום ואהבה ובעיקר הרבה מטעמים. כשהחליטה שהגיע הזמן נפגשנו. זו הייתה פגישה רשמית. נשבעת לכם שהתרגשתי. מהר מאוד הבנתי שאימא שלי לקוחה שיודעת בדיוק מה שהיא רוצה. המיקומים שהיא רגילה אליהם, הכלים שהיא לא תוותר עליהם. החפצים שרכשה במהלך השנים. הסגנון, הצבע. אמא רצתה מטבח לבן עם הרבה אחסון ונוח, כמו שהיא אומרת: "כבר התעייפתי מלחפש דברים במגירות אני רוצה שהכול יהיה קרוב אליי". תהליך התכנון והעיצוב עם אימא שלי היה מהנה, מקרב ומשמח.

לתכנן לאמא שלי את מטבח החלומות שלה.
לתכנן לאימא שלי את מטבח החלומות שלה.

הזמנה

אם אתם בתהליך קניית דירת קבלן או שיפוץ ביתכם, אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר לפגישת ייעוץ שתסדר לכם את הראש ותענה לכם על שאלות ותהיות 0522-408067 טליה

כנסו לדף הפייסבוק טליה תכנון ועיצוב פנים

בקרו בדף האינסטגראם שלי שם תוכלו לראות את "מאחורי הקלעים" של הפרוייקטים השונים ומאין אני שואבת השראה

בקרו בדף הרישמי באינסטגראם : עיצוב פנים , תאורה , וליין האקססוריז החדש

חנויות האונליין במרמלדה מרקט :

ליין גופי התאורה

ליין אקססוריז לבית 

מוזמנים לעקוב אחרי הבלוג שלי.

טליה כהן אבוטבול
טליה, 44 אמא לשלושה בנים, נשואה לשף מוכשר. מעצבת פנים מומחית לתאורה. בעלת משרד לתכנון ועיצוב פנים, דירות קבלן ודירות לשיפוץ. בעלת תצוגה לייצור ועיצוב גופי תאורה בשדותיו היפהפים של קיבוץ הראל. ליין של פריטים לבית. הקולקציות של התאורה ופריטים לבית נמכרים גם בחנויות אונליין באתר מרמלדה מרקט טליה גופי תאורה טליה HOME ACCESSORIES