עיסוי בימי הקורונה -שלושה טיפולי עיסוי משחררים!

ימים ימי פחד וירוס הקורונה עוד בוער בנו ומשתלט על חיינו השגרה שהיינו רגילים אליה כמעט ולא קיימת דבר אשר מזריע בנו פחד ואימה דבר אשר משפיע עלינו נפשית ורגשית ופוגע בנו פיזית,רמת הסטרס עולה סטרס גדול משפיע גם על המערכת החיסונית והמתח מצטבר בגופנו ומחליש את המערכת החיסונית.

עיסוי בימי הקורונה -שלושה טיפולי עיסוי משחררים

הימים ימי פחד וירוס הקורונה עוד בוער בנו ומשתלט על חיינו השגרה שהיינו רגילים אליה כמעט  ולא קיימת דבר אשר מזריע בנו פחד ואימה דבר אשר משפיע עלינו נפשית ורגשית ופוגע בנו פיזית,רמת הסטרס עולה סטרס גדול משפיע גם  על המערכת החיסונית והמתח מצטבר בגופנו ומחליש את המערכת החיסונית.

יותר ויותר אנשים פונים בתקופת הקורונה כדי לקבל עיסוי רפואי כדי להקל על המתח המצטבר או להקל על כאבי גב צוואר ושכמות אשר הצטברו במהלך הסגרים האחרונים.

הישיבה בבית בתנוחות לקויות גורמת לשרירי הגוף להתכווץ וחוסר זרימת דם לאיברי הגוף דבר אשר גורם לשרירים להיתפס ולכאוב.

היעדר פעילות ספורטיבית משפיעה על זרימת דם ומצב הרוח ומורידה מבחינה אנרגטית .

גם הריחוק החברתי אינו תורם למצב הרגשי נפשי דבר אשר משפיע רבות בתחום הגוף נפש אנחנו צמאים למגע ,לחום,אהבה,מגע ,עיסוי רפואי בימים אלה עונה לנו על צרכים רפואיים ורגשיים.

ניר חוכיימה מעסה בשרון מביא 3 טיפולי עיסויי גוף  אשר יעזרו לכם  להיפתר מהכאבים.

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי

עיסוי רקמות עמוק נותן מענה לבעיות גב וצוואר אשר נוצרים בעקבות ישיבה מרובה עיסוי לשרירי הגב העמוקים,שרירי העורף  בצוואר ,שרירי השוק והרגליים כמו שרירי הסוליה,שריר אמסטרינג,שריר התאומים,שריר הדו ראשי ותל ראשי .

עיסוי עמוק וחודרני מפנה חומצות שומן מהשרירים מגביר את זרימת הדם לאיברים חוסומים ומקל על תנועה ויציבות הגוף .

טיפול במפרקים מסייעים בתנועה טובה ,הימנעות מכאבים ואם קיימים הפרשי גוב הבין מפרק למפרק קורה בדרך כלל מישיבה מרובה על צד אחד או הרמת משקלים על צד אחד אפילו הרמה של תינוק על צד אחד יכול לגרום לשינוי במפרק דבר אשר מתבטא בחוסר איזון הגוף והיציבות דבר אשר לסדר ולתקן ולהביא ליציבות ותנועה טובה .

 עיסוי רקמות עמוק הוא כואב בתחילה אך כאשר הטיפול יתקדם המטופל/ת ירגיש הקלה גדולה גם  בכאבים וגם  בעומסים  אשר הצטברו בגוף .

עיסוי צדפות ים

עיסוי קונכיות חמות נותן מענה פיזי ורגשי גם שחרור שרירים חסומים וגם עבודה על הרגשי והפיזי .

הקונכיות החמות מכילים חומר מסוג יוני קלציום אשר מצוי בעצמות של כולנו אך תוך הצדפה מכניסים שקית צמחי מרפא ושקית ג'ל חימום אשר שומרת על חום  באופן  טבעי לכל אורך  הטיפול .

הטיפול מכיל שלושה אלמנטים  בטיפול אחד עיסוי שמנים ,עיסוי עם הצדפות החמות לכל חלק בגוף ולאחר מכן  פילינג רימונים דק ומזין  לעור .

שילוב של עיסוי משחרר שרירים  כואבים  ותפוסים יחד עם זאת הנאה גדולה ומשחררת את הנפש בהיבט הרגשי .

עיסוי אבנים  חמות

עיסוי אבנים חמות נחשב בעיני רבים לעיסוי מפנק ביותר אך מבחינה מקצועית יש לו השפעה ויכולות רבות לכניסה עמוקה אל שרירי הגוף .

אופן  הטיפול מתבצע בהנחת 8 אבנים בצידי עמוד שדרה הנקראים שרירי זוקפי הגב על מגבת ומכסים בעוד מגבת כדי לשמור על חום  אבנים חמות.

במקביל מתבצע עיסוי לשרירי הרגליים כאשר בתחילה יתבצע עיסוי שמנים  ורק לאחר מכן  עיסוי עם אבנים חמות.

אבני הבזלת מלוטשות כך  שאפשר להיכנס עמוק אל שכבת השרירים העמוקה ולשחרר אזורים תפוסים ולהזרים דם ברמה גבוהה ביותר.

עיסוי אבני בזלת אינו מתאים לכל אחד דבר שייבחן לפי מצבו הרפואי של המטופל/ת.

ניר חוכיימה הינו מעסה רפואי בכיר

 

ניר חוכימה עיסוי רפואי
ניר חוכיימה עיסוי רפואי טיפול ושיקום מטפל בעיסוי שבדי,עיסוי רקמות עמוק ,עיסוי ספורטאים,עיסוי רפואי,עיסוי אורטופדי ושיקומי,עיסוי אבנים חמות,שיאצו,רפלקסולוגיה,טווינא. טיפול בבעיות : פריצת דיסק,בלט דיסק,אבי גב,פציעות ספורט,כאבי ראש,מגרנות,כאבי צוואר,כאבי גב תחתון,כאבי שרירים. https://www.nir-massage.com