עיסויים לטיפול בכאבים

בחורה עם מחשב נייד


הרבה אנשים פונים לטיפולי עיסוי בגלל  מצוקות,כאבים בגוף כדי לקבל הקלה בגופם .

עיסוי,נותן  מענה טיפולי לכאבים כמו פריצות דיסק,בלט דיסק ,כאבי צוואר,כאבי גב,כאבי גב תחתון ,כאבי שרירים, כאבים כרונים,כאבי ברכיים,בעיות אורטפדיות רבות שמגיעות במהלך  החיים.

לאחר גיל  30 אצל כולנו מתחיל שינויים ניוונים,שינויים שמביאים  איתם  בעיות מו פריצת דיסק ,בלט דיסק בעיקר בצוואר וגב.

עיסוי משחרר רעלים,מגביר טווח תנועה,קלילות,פותח את הנשימה,שחרור שרירים טיפול בדלקות כרוניות,טיפול בכאבים ראומטיים.

אנשים רבים  נוטים לחשוב שעיסוי הוא מהנה,נכון יש עיסויים  מפנקים שמטרתם להרגיע יחד עם זאת עיסוי רפואי יכול להיות כואב ומאוד אינטיסיבי

מטרתו הוא עיסוי טיפולי לשיפור תפקוד הגוף.

יש הרבה סוגים של עיסויים לכל אחת מטרה שונה ומתאימים אותה למטופל,בהתאם  למצבו .

עיסוי גורם  לנו  להיות שמחים ,רגועים,מקנה רגע ושלווה .

עיסוי שבדי- עיסוי המוכר לכולנו  מהספא ,נשמע כעיסוי מפנק אך  חשיבותו ותרומתו בהיבט הרפואי חשוב מאוד .

עיסוי שבדי ,אינו  עיסוי חזק אבל עיסוי מורגש וכן  עוצמתי ,שחרור שרירים  תפוסים,איזון לחץ  דם,זרימת דם טובה ללימפה,הורדת לחץ צאזור הצוואר וסיוע בכאבי ראש ומגרנות.

עיסוי  רקמות עמוק- עיסוי רקמות עמוק  עיסוי עוצמתי ,יעיל  בהפגת מתחים,עיסוי אל תוך שכבת השריר העמוקה ,פיזור חומצות ,ניקוי רעלים,טיפול בבעיות מפרקים ,גידים,שרירים,דלקות,דלקות כתף ,כאבי ברכיים,כאבי שרירים .

עיסוי בשמנים אתריים -עיסוי ארומתרפי בשמנים אתריים מחזק את המערת החיסונים  בגלל כוחם  של השמנים  אתריים יש השפעה גדולה על מערכות הגוף .

עיסוי לא חזק אבל מורגש אנשים  מתחברים  אל העיסוי בגלל  ריחות השמנים,המטרה היא החדרת השמנים  האתריים לגוף  דרך  מערכת העור לספיגה בדם .

הריח  מקשר אותנו לחוויות טובות בזמו ובמקום .

עיסוי  אבנים  חמות – נשמע כיף  גדול עיסוי משחרר מאוד אשר המטפל  מניח אתץ האבנים  על הצאקרות בגב ,ידיים  עיסוי רגליים תוך  כדי שהאבנים  מונחות על הגב.

עיסוי משחרר,מרפא,מעניק רוגע שלווה וחיבור לאדמה .

עיסוי  רפואי – עיסוי רפואי מטפל בבעיות רפואיות,סוכרת,איזון סוכרים,איזון לחץ  דגם ,טיפול בבצקות,טיפול בכאביגב,פיברומילאגיה,כאבים  כרוניים מטרתו  להחזיר לשגרה תקינה את המטופל.

עיסוי  על בסיס קבוע תורם  לשגרת חיים  תקינה ללא כאבים,הנעת מפרקים  טובה,ללא דלקות לשמחה ורוגע

ניר חוכיימה עיסוי רפואי ושיקומי

https;//www.nir-massage.com

ניר חוכימה עיסוי רפואי
ניר חוכיימה עיסוי רפואי טיפול ושיקום מטפל בעיסוי שבדי,עיסוי רקמות עמוק ,עיסוי ספורטאים,עיסוי רפואי,עיסוי אורטופדי ושיקומי,עיסוי אבנים חמות,שיאצו,רפלקסולוגיה,טווינא. טיפול בבעיות : פריצת דיסק,בלט דיסק,אבי גב,פציעות ספורט,כאבי ראש,מגרנות,כאבי צוואר,כאבי גב תחתון,כאבי שרירים. https://www.nir-massage.com