עיניים מלוכסנות במראה חתולי – הן הלהיט הנוכחי בתחום הטיפולים האסתטיים

בחורה עם מחשב נייד

84822109_1156016971457214_3367964420727052138_nAlmond Eyes / עיניי שקד יפיפיות לקים קרדשיאן עכשיו כל אחת יכולה לקבל כאלה בהליך אסתטי קצר ופשוט יחסית (תמונה מתוך האינסטגרם של ק. קרדשיאן)

עיניים במראה חתולי מלוכסן, הן הטרנד הנוכחי אצל הכוכבות – טכניקה חדשה בתחום הטיפולים האסתטיים, מאפשרת להגיע לתוצאה היפיפייה בהליך מהיר ופשוט, באמצעות החדרת חוטים נספגים, אשר מותחים את העין למראה המלוכסן. דמייני את עיניי החתול המדהימות של נטע אלחימיסטר או את העיניים השקדיות של קים קרדשיאן, גם את יכולה להשיג את המראה הנכסף הזה ללא חיתוכי סכין, ללא כאבים, ללא סימנים וללא צורך בהליך החלמה.

 70119856_812662709165847_2343839441361739355_nקים קרדשיאן עם עיניים מלוכסנות במראה חתולי (מתוך האינסטגרם של ק. קרדשיאן)

הפיתוחים הטכנולוגים המתקדמים בתחום הרפואה האסתטית, מאפשרים בשנים האחרונות שיפור ושדרוג מראה הפנים באופן טבעי ומדויק, גם כאשר מדובר בטיפולים באזורים נקודתיים ומטעמי פרפקציוניזם אסתטי בלבד. האחיות לבית קרדשיאן, שיכללו את התופעה הזאת והפכו את הטיפולים האסתטיים לשיפור המראה, לחלק בלתי נפרד מחייהן, תוך שהן מתעדות את עצמן ללא הרף ברשתות החברתיות והופכות למודל חיקוי, בהתייחסות הקלילה והנלהבת שלהן, לשיפורים אסתטיים על בסיס קבוע.

יחד עם זאת, כאשר מדובר בהליך פולשני מורכב, המצריך הרדמה כללית ותהליך החלמה ארוך, נשים רבות נרתעות ובצדק. כאמור טכניקת השימוש בחוטים ליצירת מראה עיניים מלוכסנות, היא הליך פשוט וקל שאינו מצריך הרדמה כללית או תהליך החלמה והתוצאות מדהימות.

45320767_2179878192232990_51690600140549422_nוגם האחות הצעירה והמילארדרית של המשפחה קיילי ג'נר, בעניין של עיניים מלוכסנות, בתמונה ביחד עם אחותה קים קרדשיאן עם (מתוך האינסטגרם)

כיצד מתבצע הטיפול לקבלת מראה עיניים מלוכסן?

טכניקת הטיפול ללכסון העיניים מתבצעת באמצעות חוטים נספגים, המשמשים בתעשיית האסתטיקה למיצוק ולהרמה. החוטים הבלעדיים מסוג Mint Fine של חברת Hans Biomed  מתאימים במיוחד לאזור העדין של העיניים. במהלך הטיפול ולאחר אלחוש מקומי, מחדיר הרופא את החוטים דרך  נקודת הזרקה אחת בלבד בכל עין, באמצעות קנולה המונעת סימנים ופציעות בעור. משיכת החוטים בסיום ההליך הקצר, גורמת למתיחת העור ולקבלת המראה המלוכסן/חתולי של העין.

image001הרופא מסמן את נקודת ההזרקה באזור העין ומחדיר את החוטים באמצעות קנולה (תמונה באדיבות חברת סלע מדיקל)

הטיפול נעשה עם חומר מאלחש מקומי, ללא כאב ואורכו כרבע שעה בלבד. התוצאות מדהימות ומיידיות! מיד עם סיום ההליך יתקבל מראה העיניים החתוליות, שאנו מנסות להשיג באמצעות עפרונות איפור ואשליה אופטית או באמצעות מתיחת השיער לאחור בטכניקות שונות. התוצאות נשמרות כמעט שנה וכאשר האפקט ייחלש, ניתן יהיה להחדיר חוטים פעם נוספת כדי לקבל את האפקט המלוכסן מחדש.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים למעשה לכל אחת ואחד, החושקים במראה המחמיא של עיניים חתוליות, המכונה גם Almond Eye  או עיניי שקד ולכל לאלה המעוניינים לבצע שינוי קטן, בנראות העיניים.

סיכום:

טיפול באמצעות חוטים למראה מלוכסן של העין, משדרג את מראה העיניים באופן טבעי ומעניק להן מראה סקסי, חתולי וזוהר. הטיפול מתבצע אך ורק ע"י רופאים שהודרכו והוסמכו לכך ע"י החברה. בהליך קצר, ללא כאב, ללא הרדמה (למעט אלחוש מקומי) וללא זמן החלמה. התוצאות הן מיידיות וניתן לעבור את הטיפול, גם בסמיכות לאירוע חשוב.

–       לחוטים מסוג  Mint Fine של חברת Hans Biomed יש את אישור תווי התקן המחמירים ביותר: של ה- FDA – וה – CE  וכמובן של משרד הבריאות הישראלי.

סלע מדיקל – אתר  ובאינסטגרם 

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.