עזרה אלוהית- יש כזה דבר?

"הכנסתי את הרעיונות והתוכניות שלי למגירה מבקשת מהם סליחה אם העלבתי.

מאיפה באת לי נועה?"

חדווה-5381 (2)1אלה היו ימים של קיץ שופע, הכל זרם נפלא. העבודה נכנסה, הלקוחות הפנו עוד לקוחות, התלהבתי מעצמי, הרגשתי ביטחון, מחוברת לעצמי וליכולותיי. לפי חוקי הנומרולוגיה ידעתי ששנה 8 מביאה איתה שפע, ידעתי שזה זמן לעשות פעולות ובעיקר שנה להמר בה, לקחת החלטה שתשפיע על העתיד הכלכלי שלי. זו שנה שבה כאילו ישנה יד מכוונת.

ואז הגיע המבחן או הפיתוי,
בפגישה עם לקוחה עלתה הזדמנות להיכנס לפרויקט בתחום מעניין ולהביא את הידע והניסיון העסקי והניהולי שלי. מעבר להכנסה הבטוחה, ראיתי בכך יציאה ממרדף השיווק העצמי שלפעמים ממש מעייף אותי. מצד שני הבנתי שאם אני לוקחת את זה אני מוותרת על העסק שלי ומתרחקת מהחיבור שלי לעולם הרוח, מהדרכת אנשים ומהגעה לליבם.
אולי אוכל לשלב בין העבודות חשבתי (בנוסף למשרת האם). נתתי הצעת מחיר ולרגע התלהבתי ואחרי שני רגעים ליבי התכווץ. ימים הסתובבתי מכווצת, מתהלכת עם סוד, איך אוכל להסתכל לעצמי בעיניים בידיעה שבחרתי להשקיע ולהצמיח עסק אחר ולא את העסק שלי? הכנסתי את הרעיונות והתוכניות שלי למגירה, מבקשת מהם סליחה אם העלבתי. אפילו פוסט אחד לא הצלחתי להעלות. איך אוכל לדבר על הגשמה כאשר אני בעצמי לא בוחרת בה? איך לא אמשיך לפגוש לקוחות, להדריך אותן, לעזור להן לראות את מציאות חייהן ולעזור להן לעשות את מה שליבן מבקש?

יצאתי לחופשת סוכות ושחררתי לחלוטין, התמסרתי למשפחה, לחופש, לא רציתי לחשוב על מה שיהיה אחרי, לא היה לי האומץ לבחור. רק התפללתי לקבל סימן. ביקשתי מהיקום שהדברים יסתדרו לטובתי העליונה. תכלס כל בחירה תביא איתה אתגר אחר וצמיחה אחרת.
והנה היקום עשה את שלו והסימן לא איחר להגיע.

בחופש סוכות, בזמן שבעלי שהה בחול ואני לבדי עם 4 ילדות קטנטנות (2 מהן שלי), מכינה ארוחות ערב, שומרת על שפיות בין המריבות, ואז מצלצל הטלפון:
" שלום זו נועה מלאומי דיגיטל וסלונה, אני שמחה לבשר לך שהתקבלת למחזור ה- 5 של דיגיטליות בעסקים. אנא הגישי את ההסכם חתום עד יום א'." ישבתי על הכסא במטבח בתוך הבלאגן, בהלם, מנסה לעכל מה קורה פה, בכלל שכחתי שנרשמתי.
מאיפה באת לי יה נועה?

יסססס אישה יקרה, הנה הסימן שהגיע הזמן להמר על עצמך, לצאת מאזור הנוחות, לאזור אומץ, אפילו עזרה אלוהית קיבלתי או יותר נכון את עזרתו של לאומי דיגיטל שבחר בי להשמיע את קולי לעולם, לפתח וליצור את דרכי, ואף ליהנות מהשיווק העצמי. הוצאתי את התוכניות והרעיונות מהמגרה (קורס לנשים בתחילת דרכן העצמאית, המשלב ידע עסקי ותמיכה רגשית בליווי קלפי טארוט נומרולוגיה).
לאחר מפגש אחד מרגש במיוחד, הבנתי שוב, שאין תחליף למסגרת תומכת מצד אחד ומצד שני שמחייבת אותי לפעול כדי לקבל את המתנה הזו, הידע והאנרגיה לעשות. קיבלתי תמיכה לדרך שלי.
דיגיטליות 1 (2)
בתמונה אני מציגה את עצמי ואת העסק שלי בפני המשתתפות בתוכנית
צילמה: גלית סבג