עוצרת נשימה/ שרית חיים

מבטו של ד"ר יונתן אביב נח על מיקי ולא הרפה ממנה. זיכרון רחוק ורגש הציפו אותו. מאותו הרגע, החיים של שניהם הולכים להשתנות ולאו דווקא לכיוון שאתם חושבים עליו…

ozeret-291x396

מיכאלה מלמד, מיקי, מורה לספרות בתיכון, חיה את חייה בתוך הספרים שלה. מעבר לעבודה, יש לה אח במוסד שיקומי לאחר אירוע מוחי ואמא חולת סרטן. מידי פעם היא יוצאת לבלות עם חברתה הטובה, מירב, אבל היא בהחלט לא כמו כל בת 25. כל רצונה הוא שאחיה יחזור להיות מה שהיה לפני האירוע, שיחזור אליה האח שכה אהבה.
יום אחד כל עולמה משנה כיוון והופך את חייה לחיים של אישה אחרת, חיים שהכירה רק בספרים.

מצבה של אמה הלך והתדרדר במהרה. בבית החולים בו אמה טופלה הגיע רופא נוסף, ד"ר יונתן אביב. כשנכנס לחדר לראשונה, במקום להסתכל על אמה, עיניו נחו עליה ולא הרפו. זיכרון רחוק ורגש הציפו אותו. מאותו הרגע, זרם חשמל עבר ביניהם.
ד"ר יונתן אביב, קרדיולוג צעיר בעל שם, הציע לנתח את אמה בניתוח משולב עם הרופא שטיפל במחלת הסרטן שלה. ניתוח שאמור להקל עליה ולשפר את איכות חייה. אמה התנגדה בתוקף, אך לאחר שכנועיה של מיקי היא הסכימה.
לפני הניתוח האם התקשרה לגלעד, אחיה של מיקי. היא נפרדה ממנו. היא גם ניסתה לומר לבתה משהו, אך, מיקי לא רצתה לשמוע.

כשאמה נכנסה לניתוח, הדקות לא עברו והדמעות פרצו את הסכר. חשש חדר לליבה, ככל שהזמן חלף ואמה לא יצאה מהניתוח.לבסוף ד"ר אביב יצא אליה. נשמתה נעצרה. "אני מצטער" אמר, והשאיר אותה להתמוטט לתוך זרועותיה של מירב.

כבר מהרגע הראשון, יונתן הצליח לערער את הקרקע תחתיה. עוצמת מבטו, בטחונו העצמי ויהירותו בשילוב עם המשיכה המינית שלו אליה, גרמו לה לרטט בגופה שאותו לא הכירה עד כה.

לא עברו מספר ימים והתחילו להגיע אליה מכתבים מהבנק והודעות מהמוסד של גלעד…אמה לקחה הלוואות בעבודה ובבנק והשאירה אותה עם חוב כספי גדול, שאותו לא יכלה לשלם ממשכורתה הצנועה כמורה. בנוסף, היא לא יכלה להרשות לעצמה להמשיך ולשלם על המוסד הפרטי עבור גלעד. היא היתה אובדת עצות. הייאוש וחוסר האונים השתלטו עליה.

יונתן אביב הציע למיכאלה, הצעה שהיא לא יכלה להרשות לעצמה לסרב. להפוך לאשתו עם כל הכרוך בכך, תמורת הסדרת החוב של אמה ומימון המוסד לגלעד, שהיה כל מה שנותר לה. הוא הציע לה חתונה, ללא אהבה. עסקה כלכלית נטו. רק שהיא לא הבינה, מדוע דווקא אותה הוא בחר…מה מיוחד בה?

היא הבינה מההתלחשויות וציור שמצאה אצלו, שהיא דומה למשהי. מי זו אותה הבחורה שכה השפיעה על ד"ר אביב?

מות אמה אילץ אותה להפוך לאישה אחרת, לאשתו של ד"ר יונתן אביב. מעבר לתפקיד הפורמאלי כאשתו, המלווה אותו באירועים, התלווה תפקיד לא פורמאלי…
מיכאלה מצאה את עצמה במערבולת רגשית ומינית. יונתן אביב התגלה כחובב משחקי שליטה במיטה ומחוצה לה ומה שהטריד אותה עוד יותר, שהיא נהנתה מהמשחקים שלו במיטה. העוררות המינית שלה הגיעה לשיאים שהיא לא ידעה שהיא יכולה להגיע אליהם…
את כל התיאורים העסיסיים משאירה לכם לקרוא. מבטיחה לכם שתעצרו לא פעם את הנשימה 😉

ספרה של שרית מכיל אלמנטיים של הספרות הרומנטית, הספרות האירוטית והפרוזה בכלל. סיומו מפתיע ומשאיר את הקוראים עם טעם של עוד… אני כבר מחכה לספרה הבא 🙂

קריאה מהנה!

XOXO
אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)