עוצמה נשית – Girls power

מי שלא חולם לא מגשים חלומות

צילום ביתי בצילום אני בת 3.5

אני נולדתי בברית המועצות למשפחה שמחה, אוהבת ומשגשגת. אבא שלי היה רופא אמא שלי גידלה אותי ואת אחי הבכור. כאשר גדלנו קצת היא יצא לעבוד כקוסמטיקאית להנאתה במכון קוסמטיקה, למרות שגם למדה רפואה. פתאום יום אחד בהיר כל הטוב הזה נגמר.

הורים שלי התגרשו ואמא שלי נאלצה להתמודד עם קשיים כלכליים ועד הרבה דברים אחרים. כל זה קרה כאשר הייתי בת 6.5 .

מגיל מאוד קטן אני זוכרת את עצמי חזקה, עוצמתית, ללא פחד שיקרה מה שהוא נורא . אולי כי מבחינתי נורא מכל כבר קרה (הורים שלי התגרשו).איך שהוא נשארתי אותה ילדה שמחה ואופטימית.

צילום ביתי בצילום אני בת 3.5
צילום ביתי
בצילום אני בת 3.5

ואז בגיל 10 אני חווה עוד אסון (מבחינתי ). אמא שלי מחליטה לעזוב את ברית המועצות ולעשות עליה לישראל לבד עם 2 ילדים.

אישה אמיצה מאוד! "בלי לדעת לאן ובלי לדעת למה?"

הורים שלי שמרו על יחסים טובים למעננו. היתה תחושה שהם עדיין אוהבים או שאני רציתי להאמין בזה. אני וכל המשפחה זוכרים את הפרידה טוב מאוד. זאת היתה סצנה מסרט דרמה. הגענו לשדה תעופה במוסקבה, אחרי שכבר נפרדנו מכולם ועברנו ביקורת גבולות, רצתי וחציתי גבול חזרה לעבר אבא שלי. עד היום שאני נזכרת בזה עולות לי דמעות בעיניים. אבא חיבק אותי בעוד שהשוטרים מנסים להפריד בינו לביני, אמא שלי עמדה מולי מפוחדת ובוכה.

אבא שלי הסביר לי שזה לטובתי ואני צריכה להיות עם אמא כי היא צריכה אותי. והבטיח שיבוא לבקר אותנו בקרוב. נאלצתי לחזור ועלינו על מטוס ארצה.

הלב שלי נשבר. השארנו מאחור לא רק את אבא שלנו, נשארו גם ההורים של אמא שלי (סבא וסבתא שלנו). וזאת היתה הפעם האחרונה שראיתי את סבי האהוב.

כבר תוך כמה חודשים בלי שפה ואם הרבה כאב בלב אני השתלבתי בחברה ובמקום החדש. זה בטבע שלי אני מסתדרת בכל מקום ומסתגלת לכל סיטואציה.

מה אני אגיד לכן עוצמה נשית חוצה גבולות.

בתמונה אמא שלי  צלם: אני  2019
בתמונה אמא שלי מ- 2019
צלם: אני 

מגיל קטן אני אמרתי לעצמי "אני לא אהיה כמו אמא שלי". אני אצליח בזכות עצמי ולא אהיה תלויה באף אחד. כל השאר היסטוריה.

והנה הגענו להיום במסגרת הקורס שיווק דיגיטלי של ״דיגיטליות בעסקים״ שאני עושה עכשיו על מנת לקדם את עצמי ואת העסק שלי. התבקשנו לכתוב מכתב ללקוחת החלומות שלי.

האמת זה היה דיי מאתגר עבורי. כי אין לי חלום לאפר את ביונסה או כוכבת אחרת מחו"ל. בעיניי בכל אחת מאיתנו יש כוכבת קטנה.

קודם כל רוצה להודות על הלקוחות שיש לי ועל אלא שאיפרתי בעבר ועל כך שזכיתי לעבוד עם נשים אמיצות ועוצמתיות כמו -מיכל אמדורסקיי, אונה הולברוק, מיכל הקטנה, גליה מאור, אילנית לוי, רונית רפאל, דליה איציק, מיכל ינאי, מילי אביטל, אנה אהרונוב, נטלי עטיה, מירית גרינברג ועוד רבות אחרות.

צילום לשער: עופר חן צומם באייפון ממגזין
צילום לשער: עופר חן
צומם באייפון ממגזין

 

הייתי מאוד רוצה להכיר ולהיות המאפרת האישית של נעומי הורוביץ.

למה דווקא נעומי ? כי יש לה את הגיירל פאוור.

אני מתחברת לאישיות שלה לדרך שהיא עברה ולעוצמה שיש בה. והכוכבת הזאת היא לקוחת החלומות שלי.

אני רואה הרבה דמיון ביני לבינה. לשתנו יש מוטיבציה, תשוקה, חריצות, דרייב, נחישות, יצרתיות, רצון ללמוד ולהתקדם, רצון לתת ולהציח בזכות עצמינו.

אני מאמינה שאני יכולה להוציא בעזרת הכישרון שלי באיפור את היופי הפנימי שלה ואת הרוך שבה. ואולי בעתיד נוכל לעשות מעשים טובים יחד ומי יודע אפילו לעשות עסק.

נעומי הורוביץ אם במקרה את רואה את הבלוג הזה אני מזמינה אותך לתת לי צ'אנס ולהגשים לי חלום קטן לאפר אותך אך שאני רואה וחווה אותך.

תודה