עומר אדם, מפת לידה: נולד לפרסום, הצלחה ותהילה. בדוק!

מפת לידה של עומר אדם מגלה את הסודות שהביאו אותו להצלחה. לשמחתו – מפת לידתו מאוזנת. גם כאשר מופיעים אתגרים בחייו, יודע הוא לנתב אותם למקום חיובי. מהם העוצמות והחוזקות? והאתגרים? הכל כתוב כאן. כנסו בבקשה. תודה

omer rrrr

"איך זה שכוכב אחד לבד מעז. איך הוא מעז, למען השם". כך כתב נתן זך ושר מתי כספי. וכן, עומר אדם הוא הכוכב שמעז. הכוכב שמצליח. הכוכב שנולד לפרסום והצלחה מטאורית. העובדות מוכחות בשטח, ומפת לידה נומרולוגית קבלית מטביעה חותם על מה שקורה במציאות. על זה נאמר "הכל זה מלמעלה".

 השם עומר אדם לפי מפת לידה נומרולוגית קבלית – מה מגלה עליו?

הפרשנות הקבלית של השם עומר מצביעה על אדם שהקריירה מאד חשובה לו. הוא רציני, אחראי ופועל להשגת יעדים בצורה מכובדת. עומר נמנע מחיכוכים מיותרים ובעת משברים, לעיתים נוטה להסתגר בתוך עצמו. ברגע שמתאושש, הוא פועל במלוא הכוח ומגייס את הרכות והאמפטיה המאפיינים אותו. עומר יודע להיות עקשן וגם וותרן, כאשר צריך.

 מפת לידה ת.ל. 22.10.1993 – איך משפיעה על ההצלחה של עומר אדם?

 יום הלידה – מצביע על יכולת ליישם פרויקטים רוחניים למען האנושות. הוא רגיש, בעל כוח נתינה גבוהה ונטייה לתת אמון בסביבה. לעומר אדם כושר ספיגה רגשי גבוה והוא קולט הכל. שום דבר לא נעלם מעיניו. הוא סומך על המסגרת המשפחתית, אשר מעניקה לו כוח ועוצמה להגשים את ייעודו. בפן השלילי עומר מאד פגיע, רגיש לביקורת ויש לו קונפליקטים פנימיים. למזלו- מפת הלידה מאוזנת ומעניקה לו כוח להתגבר על המחסומים הללו.

 מספר גורל מצביע על כושר מנהיגות, אידאלים גבוהים ונתינה עם רגישות המולידים רעיונות ייחודיים. בפן הבונה, מספר הגורל מעצים את מספר היום וגורם לעומר להיות בעל כושר ספיגה רגשי ומושפעות מהזולת. לעיתים קשה לו לגעת במקומות הכואבים. אנשים חיוביים משפיעים עליו לטובה, ועוזרים לו לתת אמון באחרים, ולהתמודד באתגרים לא פשוטים.

פסגה ואתגרשל עומר אדם  בין הגילאים 18-27, וגם 45-100 מצביעים על מימוש הזדמנויות ופוטנציאל להיות מפורסם. זו פסגה של חופש, מדיה נסיעות ומרחבים. מספרים אלה החוזרים על עצמם גם בתחילת החיים וגם בסוף – מעצימים את ההצלחה שיכולה להימשך לנצח נצחים. ויש גם תנאים לכך! עליו לבטא את עצמו וכל מה שעולה בדמיונו. לפתח את היצירתיות שבו, להיות ממוקד ולדעת לקבל בקורת. חשוב לשתף אנשים בדברים שעוברים עליו בחיים ו…להיות אופטימי!

מפת לידה נומרולוגית קבלית לפי השם עומר אדם – מה חושפת על הכוכב?

שילוב השם עומר עם אימא שרון מצביע, על יכולת להגיע לעוצמות גבוהות של חיי הרגש. עומר הוא אדם חם, שיודע לאהוב בלי סוף. הוא בעל ביטחון עצמי, עניו וצנוע, ויודע מהו ערכו האמיתי. לזכותו יאמר שגם במצבים קשים הוא לא נותן לעצמו ליפול ולהיכנס לרחמים עצמיים.

 אז…אמרתי לכם! יש לנו כאן כוכב אמיתי, שנולד לפרסום ולתהילה! וכן, מפת לידה של עומר אדם מגלה את כל הסודות שהביאו אותו לאן שהגיע. לשמחתו – מפת לידתו מאוזנת. גם כאשר מופיעים אתגרים בחייו, יודע הוא לנתב אותם למקום חיובי. ובהחלט מסכימה עם מה שאמרה אימו שרון בכתבה בעיתון "לאישה": "עומר הוא נשמה גבוהה. הוא ירד לעולם בשליחות".

 

בהצלחה מכל הלב,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

פורסם לראשונה ב 8.9.2018  

מקורות:

נפתלי פרום \ ספר השמות המלא לפי הקבלה

ניר גוטליב \ הסודות – הנומרולוגיה הקבלית וכוח האותיות

 צילום מתוך סרטון יוטיוב