עולם הוורוד של הלו קיטי

בחורה עם מחשב נייד

כאשר נכנסתי לחנות החדשה של הלו קיטי בראשון לציון הרגשתי שהגעתי לעולם שהוא כולו ורוד.

ולא פלא, הכל היה שם ורוד: החל ממוצרים ועד לקירות (רק הבגדים של מוכרים לא היו ורודים:) וטוב שכך כי צריך קצת קונטרסט. מדובר בחנות השניה של המותג העולמי המוכר כבר מזה 50 שנים לילדות, נשים ונערות Hello Kitty Original  SANRIO (חנות הראשונה נפתחה לפני כשלושה חודשים.

בחנות ניתן למצוא מגוון עצום של פריטים מקוריים של מותק הלו קיטי המיובאים לישראל ע"י זכיין הרשמי חברת לידר ברנדס.

החנות החזירה אותי לימי ילדות והרגשתי כמו ילדה קטנה כאשר הסתובבתי בין המדפים בהם מצאתי מגוון פריטים מגניבים:

בובות של הלו קיטי:

כוסות וקופסאות מגניבות:

כל מטבח, אביזרי מטבח וכוסות טרמיים :

בחנות ניתן למצוא אפילו מחבת להכנת חביתה ממותגת!

מוצרים לבית ספר או גן (אני בחרתי את חבילת הטושים, בת שלי מאוד אוהבת לצייר:)

אהבתי גם קלמר מגניב זה:

מגוון אקססוריז:

סיכות, תכשיטים, תיקים וארנקים לילדות:

כובעים וכפפות מגניבים:

לקראת חג פורים המתקרב, בחנות ניתן למצוא קולקציה מרהיבה של תחפושות, תחפושת בהרכבה, בגד גוף, חצאית, כתר ושרביט לפורים המתקרב:

 

אקססוריז לפורים ומשלוחי מנות מגניבים:

עצרתי ליד קיר של שעונים, לא התאפקתי ורכשתי אחד יפה (זה שמלמעלה לילדים שלי):

וזה שלל שאיתו יצאתי מחנות:

כבר ליד הדלת המתינו לי ילדי הקטנים אשר ישר התחילו להתלהב מהמוצרים:

עבודת יצירה החלה:

וכמובן, לפני שהלכו לישון, בקשו לתלות את השעון היפה על היקר על מנת לא לאחר למחרת לגנים:

חשוב לציין כבחנויות הבוטיק של הרשת ניתן למצוא כ3000 מוצרים מקוריים של Hello KittyOriginal  במגוון עצום לכל הגילאים מקטגוריות שונות: תיקים וארנקים, מגוון של בובות, ספלים ובקבוקים, בגדי חוף, מחזיקי מפתחות, כלי כתיבה וציוד לביה"ס, תכשיטים לנערות ונשים, פריטים לשיער, שעונים, פריטים למטבח ולבית, תיקי אופנה וארנקים לנשים, תיקים למחשבים נישאים, הצע עשיר של פריטים לחדר הרחצה ועוד.

בנוסף ניתן למצוא בחנויות פריטים ייחודיים  במהדורה מוגבלת אשר יוצרו ויובאו במיוחד עבור אספנים. מידי חודש מוציאה חברת Sanrioלשוק יותר ממאה מוצרים חדשים כולם בעלי הדמות Hello Kitty.

 איך לזהות מוצרים מקוריים?

כמו לכל מותג מצליח, ניתן למצוא בשוק אלפי מוצרי Hello Kitty מזויפים, איכותם בדרך כלל ירודה והם אינם נמצאים בשוק לאורך זמן. ניתן להבחין באיכות החומר, העיצוב והצבעים. על מנת להבחין בין המוצרים המקוריים לבין המזויפים  יש להבחין ב3 קבוצות מוצרים אשר בניהן  קיים הבדל מהותי הניתן לזיהוי:

על תווית מוצר האורגינלי מצוין רישום:  Sanrio Original,וכמובן ניתן לשים לב  לאיכות העיצוב, החומרים מהם מיוצרים המוצרים, הצבעים וכמובן המחיר.

אלו מוצרים שSANRIO עצמה מעצבת ומייצרת ומיובאים ישירות  ממנה. חברת "לידר ברנדס בע"מ" הינה  המשווקת של המוצרים המקוריים. המוצרים המקוריים הינם בעלי איכות גבוהה ביותר שכן המפעלים בהם מיוצרים המוצרים הינם תחת פיקוח קפדני של ׳סנריו׳.ניתן לזהות מוצרים אלו ע"י זה שתמיד יהיו רשומים זכויות היוצרים של היצרן ללא שום תוספת.

 

 מוצרי הלייסנס:  (מאושרי החברה) – מוצרי הLicense(זכיינות) – Sanrioמוכרת רישוי לחברות בתחומים שונים, לייצר מוצרי Sanrio License.למשל מוצרי קוסמטיקה, אופניים, הלבשה וגם פועלת בשיתוף פעולה מידי פעם עם מותגים ידועים כגון Swarovskiו Crocs, על מוצרי הLicenseתווית Sanrio License      

מוצרים מזויפים – מוצרים אשר אינם עברו את האישור של sanrioעל המוצר עצמו לא יהיה שום אזכור לשם היצרן ורק יהיה עליו את התמונה של קיטי .