עולה מחדש ,חוה ברק!

רגע לפני שהקיץ הולך,והסתוו -חורף מגיע, חברת ההלבשה התחתונה
DORINA משיקה את המותג מחדש בכל העולם, ועושה גם עלייה לישראל.

בחורה עם מחשב נייד

DORINA (5)DORINA (6)DORINA (2)DORINA (14)DORINA (10)DORINA (11)DORINA (15)חניDORINA (7)צילומים מתוך הקוקלציה החדשה.
צילום מודליטסית ח.ברק.
כבר שנים שאם מישהו מהצד היה מאזין לשיחת הבנות שלי ושל חברותי ,כולל אלה של המקצוע לפעמים…היה בפרוש מבין את צדקתנו הגירלז !!כן,כן, גם להלבשה התחתונה  יש מקום של כבוד אצלנו במלתחה. ועל מה אנחנו מדסקסות במקרה הזה?תתפלאו לא רק על מיני ,חוטיני,ושאר ירקות .אלא על גזרות נוחות (בגילנו,)צבעים שזה תופס במידית את העין, נוחות,נוחות ונוחות.

ולכן שמחתי עד מאוד שחברת DORINA  הוותיקה ,מגרמניה ,עברה מתיחת פנים,והחליטה להתרכז במה שהיא כל כך יודעת טוב וזה המוצר!! אני שיש לי כבר כמה שנים טובות על כדור הארץ ,טוענת תמיד שזו לא חכמה לקחת מוצר ולמתג אותו על ידי מתיחת פנים, שינוי שם או אריזה. כי על החברה חלה חובת ההוכחה .

לכן עוד יותר שמחתי שהחברה הוותיקה והאמינה ,כמדיניות  משיקה עכשיו בעולם את קולקציית החורף,ועושה עלייה אלינו לארץ. זה אומנם אותה הגברת הטובה בשינוי אדרת ,אבל  עם קבלות.

המותג הידוע באמינותו בנוחות מקסימלית,נוחת כאן במגוון רחב של גזרות,  ומחירים ללא תחרות. בהטמעת שפה חדשה בכל הנוגע לאריזות, לקולקציות ולצבעים.

הקולקציה מודרנית, די מפתה  לרכוש למלתחה שלך הכוול. בהתאמה מושלמת כך שכל אשה תוכל להתאים לעצמה את המראה . שילוב של תחרה ובדים רכים וחושניים בגימור מוקפד ובתפורים מעודנים, ומעניקים מראה מחמיא  בכל מידת גוף. משלבת בתוכה בדי סאטן עם הדפסים פרחוניים, רקמות וצבעים נשיים בגוונים חלומיים, תוך שימת דגש על העצמת הצד הנועז ,והכי הכי אהבתי? גוזיות אופנתיות ונוחות למדי.

ויש גם מוטו מוביל : כל פריט  נוצר עבור האישה המודרנית והסגנון שלה. הייחודיות בפריטי ההלבשה התחתונה היא כי מדובר בקולקציה הכוללת מבחר פריטי הלבשה תחתונה חיוניים בכל המידות, בסגנונות מגוונים שיתאימו לכל מטרה.

ואם אתם מחפשים את הלוגו ההוא הישן והמוכר, תשכחו גם ממנו,כי גם הלוגו המכור והאהוב עם הפרח הכחול המזוהה עם המותג מאז  שנת 1968  הפך לצבע זהב.

 הצבעים: אדום, בורדו, כחול, מנומר, ירוק, אפור, שחור, לבן וצבעי גוף

מידות:  מידות קאפ A-G   מידות רוחב : 70-100

טווח מחירים:

חזיות:  99.90-239.90 תחתונים:  59.90-79.90

להשיג בחנויות ההלבשה התחתונה הנבחרות 

חוה ברק
עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד