עוד רגע 2019 נכנסת בדלת

עוד רגע שנת 2018 יוצאת, שנת 2019 תכנס בקול תרועה זיקוקים נישוקים חיבוקים והרבה שמפניה , קבלו מה קורה באמת מאחורי הקלעים וגם מתכון משגע למשקה שוקולטה מבעבע

בחורה עם מחשב נייד

עוד רגע…

עוד רגע 2019 תדפוק בדלת, תיכנס יפה צעירה חטובה ועליזה תנשק לשלום את 2018  היוצאת חיבוק קטן ליטוף על הלחי.. תגיש לה תה צמחים מחמם כי היא 2018 התעייפה וצריכה חופשה משלה כנראה לקריביים או לאיזה חופים לבנים עם ים טורקיז של זריחות מהממות ושקיעות כתומות.

היא 2019 תכנס בעליזות תרים כוסית שמפנייה "לחיים" בקול צוהל תשיק כוסית נוספת  של יין מבעבע, תצחק בקול מתגלגל וסוחף ,תמשוך את 2018 לסלפי אחרון עוד חיבוק עוד נשיקה והן כבר נפרדות .

2018 תסתובב תסקור את החדר במבט מלא סיפוק תסיר את הכתר מעל ראשה תושיט ל 2019 את השרביט תמשוך את הטרול שלה, תתעטף בצעיף תעלה על המטוס ותתחיל את החופשה של עצמה.

כי שנה באה שנה הולכת וכל מה שצריך בסופו של יום זה משפחה תומכת חברים טובים חברות אוהבות והרבה אמונה ואז באה איתה שמחה, תודה, שפע והצלחה. תודה לך 2018 היית נפלאה מחבקת אוהבת מלטפת מנשקת מתוקה כמו שוקולד.

שנת 2019 ברוכה הבאה זאת הולכת להיות שנה נפלאה שנה של חלומות שנה של אהבה שנה שתכף תכף מתחילה.

2019תיקון

מתכון לשוקולד מוקצף עם גנש שמפנייה/נטע מולה סופר שף שוקולטייר

250  מ"ל שמנת מתוקה מביאים לסף רתיחה מוזגים לקערה עם 250 גרם שוקולד מריר 75% קצוץ דק ממתינים דקה, מערבבים היטב למסה הומוגנית חלקה מבריקה מוספים 2 שוטים של שמפנייה בת אחת, מערבבים היטב, מוזגים לכוסות, מקשטים בתות טרי ועלה נענע

לחיים!!!

אם אהבתם מוזמנים לקרא עוד מהפוסטים שלי כאן בסלונה

הרשמה לניוזלטר ולסדנאות שלי:

https://chocolate4u.vp4.me/chocolatepassion

מוזמנים לכתוב לי למייל:  chocolate4u@012.net.il

וגם לבקר באתר שלי www.chocolata.co.il

להתפנק בדף הפייסבוק שלי https://www.facebook.com/netachocolate4u/

ליהנות איתי באינסטגרם  שלי https://www.instagram.com/netamulasofer/

תזכרו תמיד שרק אהבה מביאה אהבה

שלכם

נטע מולה סופר

שף  שוקולטייר