עוד ישמע בהרי יהודה קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה"

את לא מייצגת נשים בישראל, את מייצגת את הגוב הבא שלך במערכת ממשל שממשיכה להפר את הסכם המשילות שלה עם אזרחיה. במקרה הזה כבודן של 50% מהאוכלוסיה מבוזה ואת מנסה לתת לזה לגיטימציה בחקיקה.

בחורה עם מחשב נייד

מכתב לחוטבלי וחבריה,

האם עצרתם לרגע לחשוב מה פשר התפילה הזו?

למה שתלו הודעה כזו בארוע כל כך מרכזי וחשוב בחיי האדם- החתונה ?

כי חתונה הוא אירוע  בו כל הקהילה נוכחת, ולכן מושמעת תזכורת לכולם על כך שהדממת האישה צריכה להפסק. ויותר מזה רוצים לשמוע אותה צוחקת ושמחה ולא בחדרי חדרים אלה  בהרי יהודהבספירה הציבורית. הצעת החוק שלך חה"כ חוטבלי היא כניעה לקיצוניים שלא מכבדים את החוק בישראל. יש רב צהלי כבר 64 שנים ופתאום רב מבחוץ יגיד לחיילים מה לעשות? הצבא ומדינת ישראל ניצחו מלחמות כשנשים משרתות לצד גברים. במלחמת העצמאות נשים נלחמו לצד גברים, איישו את השיריוניות  בשיירות לירושלים בו הביאו מזון מים ותחמושת ליהודים הנצורים שם, גם והיו שם הרבה דתיים. לא זוכרת שקראתי בשום מקום בספרי ההיסטוריה שהם סרבו לקבל את המזון והמים שהועלו לירושלים עם חיילות שהגנו עליו בגופן.

הצעת החוק שלך,הגברת חוטבלי, מפתיעה במיוחד מאחר שאת ממונה על קידום נשים לשיוויון. מה דעתך  על החוק הבא: שנשים לא תנאמנה בכנסת. אני מציעה שתצרפי את הפיסקה הזו לתיקון אם כבר בואי ונגמור עם זה, במקום שעל אחרי שעל.

זהו ביזיון ומעילה בתפקידך כמי שאמורה לייצג ולקדם את האינטרסים של הנשים בישראל.

אם היה לנשים מעט זמן , הן היו יוצאות לרחוב ודורשות את התפטרותך, אך הן עסוקות בלשרוד בלעבוד שמשרות שלא משלמות את החזקת הילדים במעונות הפרטיים, אבל אין להן ברירה כי הן רק רוצות לשרוד את השנתיים -שלוש האלו, עי אם היא תוותר על העבודה יהיה לה קשה לחזור לשוק העבודה אם תעדר ממנו 3 או 4 שנים.  במקום שתשקיעי את זמנן וקשרייך במשרד ראש הממשלה , לתקצב את החוק לחינוך חינם מגיל 3 שנדחה מזה 23 שנים, את מקדמת חוק שמפלה ומוסיף להשפלה של  נשים בישראל .

את לא מייצגת נשים בישראל, את מייצגת את הגוב הבא שלך במערכת ממשל שממשיכה להפר את הסכם המשילות שלה עם אזרחיה במקרה הזה כבודן של 50% מהאוכלוסיה  מבוזה ואת מנסה לתת לזה הכשר בחקיקה.

אין לי מילים מלבד להגיד לך  : התפטרי!

אילנה שושן