עד נובמבר/ אורורה רוז ריינולדס

לנובמבר לא נשאר דבר בניו יורק. היא ארזה את עצמה בתוך מכוניתה ונסעה לה לטנסי, לבית אביה. לא היו לה תקוות רבות, רק רצתה להשאיר את כל הדברים הרעים מאחוריה ולהפסיק לפחד. אבל, זה לא היה כה פשוט…

עד נובמבר

לנובמבר לא נשאר דבר בניו יורק. היא השאירה מאחוריה: אמא שהתעללה בה מאז שהיתה ילדה, ארוס שבגד בה עם אמה ותוקף אלמוני שהשאיר אותה חבולה ליד פחי האשפה.
היא ארזה את עצמה בתוך מכוניתה ונסעה לה לטנסי, לבית אביה. לא היו לה תקוות רבות, רק רצתה להשאיר את כל הדברים הרעים מאחוריה ולהפסיק לפחד.
אבל, זה לא היה כה פשוט…

נובמבר התחילה לעבוד כמנהלת חשבונות במועדון של אביה, שהתגלה כמועדון חשפנות. שם נתקלה לראשונה באשר, גבר חתיך ומדהים ביופיו. לבה החסיר פעימה כשראתה אותו לראשונה.
לא רק ליבה של נובמבר החסיר פעימה, גם ליבו של אשר עצר. כשהוא ראה אותה לראשונה, הוא החליט שהיא תהיה שלו. נשים רבות עברו במיטתו, הרמון שלם היה לו ולאחים שלו (שכולם היו יפי תואר וכובשי לבבות). אבל, כשפגש בנובמבר, הוא ידע שהפעם זה שונה. שהוא רוצה אותה ליותר מלילה אחד, שהוא רוצה אותה לצידו לכל החיים.

אשר מייסון היה בחור עקשן ושתלטן , הוא ידע מה הוא רוצה ואיך להשיג את זה. הוא ידע איך לעטוף את נובמבר ב"ערפל אשר" חושני, אשר לא הותיר לה ברירה אחרת, אלא להיכנע לו.
עד מהרה, נובמבר הפכה לבת זוגתו ולחלק בלתי נפרד מחייו. נובמבר ואשר לא ידעו את נפשם מאושר. הם מעולם לא הרגישו כך כלפי אף אחד. וזו הפעם הראשונה בחייה, שנובמבר הרגישה שיש לה משפחה.
אבל, ענן האפיל על חייה של נובמבר. מישהו דאג לערער את בטחונה שוב ושוב. בהתחלה הוא פרץ לביתו של אביה ושם השאיר בחדר שלה, חדר מלא בצבע אדום, באובססיה מאיימת.
לאחר דממה של כמה חודשים, כשנובמבר היתה כה מאושרת ושמחה בזוגיותה, זר פרחים אלמוני עם פתק שמכיל שיר איימה, ערער שוב את בטחונה.
אבל מי זה אובססיבי כלפיה? האם פגעה במישהו ולא ידעה?

"עד נובמבר" הוא רומן רווי מתח מיני, עם חתיכים בשפע (עושה חשק לעבור לטנסי? ;-)) , שמכיל בתוכו גם פן של ספרות מתח, ובהחלט מתאים כרומן קליל וזורם.

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)