עדן בן זקן: על נומרולוגיה קבלית, סוד ההצלחה ו…30 שקל :)

עדן בן זקן: פעם הייתה 'קרימינלית' ושמה פס על העולם. היום התגברה על רוב המחסומים. היא ניצחה! במפת לידה עפ"י נומרולוגיה קבלית, רואים הכל. סקרנים? כנסו כאן

בחורה עם מחשב נייד

 

לא פלא שאני אוהבת את עדן בן זקן. הזמרת הזו נשמה טהורה, עטופה באהבה ובורכה בחמלה. היא מלאה כרימון, ומכילה בתוכה מ-אוברול ב-30 שקל עד קיסריה. ואמת – מגיע לה כל הטוב הזה! ולמה? כי עפ"י נומרולוגיה קבלית, אכן היא בחורה מקסימה השואפת לחיי הרמוניה ונעימות, המשולבים בעקשנות ודבקות במטרה. תכל'ס –  זה סוד קסם ההצלחה שלה, ויש עוד סודות. סקרנים לדעת? בואו נצא לדרך…

נומרולוגיה קבלית: כיצד מפרשת היא את השם, עדן בן זקן בפן החיובי?

אז ככה…השם עדן מצביע על אישה מתוקה ומוכשרת. היא מאד טובה בעסקים, והכסף מאד חשוב לה. (לגיטימי לגמרי). הינה בחורה רוחנית וגם מעשית. פלספנית ממקום של לדעת לחיות טוב ולהגיע לאושר בחיים בכלל, ובזוגיות בפרט. היא מאד טובה בעסקים, מוכנה לעבוד קשה ויש לה גם אינטואיציות טובות. נחושה ותקיפה ובעלת כוח הישרדות מעולה. עדן לומדת מכל דבר ומצליחה לצאת ממצבים קשים, כאשר ידה על העליונה.

נומרולוגיה קבלית: מפת לידה  לפי הקבלה(חיבור שם אימא+ עדן). מה מספר על עדן בן זקן?

מבט קצר על הנתונים מיד מראה לנו  איזה נשמה טהורה וענקית יש לעדן.

  • שורש נשמה מצביע על בחורה עם חמלה, אמפטיה והמון נתינה לזולת. ובכל זאת- יש שיעורים! היא צריכה ללמוד לחמול גם על עצמה ולא רק על אחרים.
  • הכוכב השולט מצביע על שאיפה להרמוניה ביחסיה עם הזולת, ובמיוחד עם בן הזוג. כאן עליה לקחת את עצמה בידיים וללמוד לא לרצות, ולעמוד על שלה, כאשר יודעת שהצדק איתה. לא נראה לי שיש בעיה מיוחדת. ולמה? השם שלה "עדן" מסייע לה לשמור על נחישות ואסרטיביות ולא לאבד עמוד שידרה.

מפת לידה נומרולוגיה קבלית עפ"י תאריך לידה. מה מגלה על עדן בן זקן?

מספר גורל, מלמד על יכולת להתחבר למודע והתת מודע ולממש את עוצמתו. פרשנות שמה, מעצים תכונה זו, יודעת לקבל תובנות ואפילו להגיע לגאוניות והצלחות במה שעושה. עדן סולחת ושוכחת, לומדת מטעויות וממשיכה הלאה. וכן, יש גם שיעורים . אולם לפני שחושפת אותם, קראו קטע מהריאיון עם עדן שלנו…

בראיון שהתפרסם ב"ישראל היום" ב-30.3.2017 , ערן סויסה כתב:

 בראיון ראשון שהתפרסם בדצמבר 2013, בישראל היום, זמן קצר אחרי האודישן ל"אקס פקטור", סיפרה בן זקן על הקושי שלה להתנהל בתוך מסגרות, על ההתפרעויות בפנימייה ועל ההברזות משיעורים. "הייתי אז ילדה. אני זוכרת שהסתכלתי עליך ואמרתי, 'מה הוא רוצה ממני עכשיו? מה הוא שואל אותי? איך לענות לו?'. כל הפחדים צפו, כי זה משהו שלא הייתי רגילה אליו. "היום אני מבינה את המשמעות של הדברים שאני אומרת, כי רבים מהם הופכים לאייטמים. אז אני גם נזהרת. כשלירון התחיל לנהל אותי, הוא לא הבין לאן הוא נכנס. לא הבין מאיפה באה לו הילדה הפושעת הזאת. הייתי קרימינלית. לא הייתי מתעוררת בבוקר, לא מגיעה לפגישות ושמה פס על הכל. הגישה שלי הייתה 'מה שיהיה יהיה'.

אמרנו שיעורים? בבקשה! ההתנהלות של עדן בן זקן, עפ"י נומרולוגיה קבלית מצביעה על חוסר סבלנות, נטייה למאבקי כוח וקושי עם גורמי סמכות. היום- היא כבר לא שם! לשמחתה, התגברה על הפחד מכישלון, שליווה אותה בתקופה ההיא. היום מגלה היא את העוצמה והכוחות שיש לה, כדי להתגבר על המחסומים שליוו אותה. וכן…שאפו לעדן בן זקן! היום היא מרפה שליטה, בעלת ביטחון עצמי ויצירתית ברמות על.

גלגול קודם עפ"י אסטרולוגיה קבלית- מה מספר על עדן בן זקן?

זיכרון נשמתי מספר, שהנשמה שלה באה ללמוד להשתחרר ממצבים נוחים. קיים פחד משינוי ונוקשות פנימית. עליה ללמוד לשנות גישה לחיים (והיא למדה!) ולהיפטר מאמונות החוסמות אותה. שינוי דפוסי חשיבה יוצרים אצלה מצבים של חיים חדשים, צמיחה אישית וקבלת תובנות מופלאות. למזלה כי רב, עפ"י נומרולוגיה קבלית, מפת הלידה שלה מאוזנת, ויש לה את היכולת להתבונן פנימה ולעשות שינויים.

לסיום, יופי של זמרת מדהימה עדן בן זקן שלנו!

הנה כמה ציטוטים מפיה, שמחממים לי את הלב:

  1.    "חלמתי שיאהבו אותי, וזה קורה".
  2.    "ניצחתי את החלום שלי".
  3.    " אלוהים נגע בי".
  4.    "עד היום אני לא מעכלת את מה שקורה לי".
  5.     תודו שגם לכם זה עשה לכם משהו…  

 

בהצלחה והמון אהבה,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

 מקורות: נפתלי פרום – ספר השמות המלא לפי הקבלה