עבודת שורשים

קונג פו פנדה 3, הוא עוד סרט משובח בסדרה, שמתמקד הפעם בחשיבות של החיבור לשורשים…

תמיד לפני תקופות החגים והחופשות הגדולות, יוצאים מלא סרטי ילדים חדשים לקולנוע, וכאחת שמאוד אוהבת סרטי ילדים (כן כן), זה משמח אותי במיוחד.
אני אוהבת לצפות בסרטי ילדים עם עומר ולראות איך הוא מבין את הסרט, מה המסרים שהוא מקבל ומהם המסרים שמועברים אליי, ממרומי גילי… 🙂
הסרט הראשון שבו צפינו, עומר ואני הוא "קונג פו פנדה 3", שיעלה בבתי הקולנוע החל מיום חמישי הקרוב (17.3.16).
KONG-FU-PANDA-3_1SH-HEB_NEW2
הסרט הוא סרט המשך לסרטי קונג פו פנדה, שמגובים גם בסדרה בערוץ הילדים.
פו, למי שטרם מכיר, הוא דב פנדה משעשע, קצת קלמזי, שננטש בהיותו גור וגדל אצל ברווז, שמהווה אב לכל דבר. בסרט הראשון, פו מגלה שהוא נועד להיות "לוחם הדרקון" ותפקידו להגן על העולם מפני הרעים, תוך לחימה בשיטת הקונג פו- משעשע ביותר!
Kung Fu Panda 3 - 12
בסרט הזה, קונג פו פנדה 3, פו כבר לוחם ותיק שהוכיח את עצמו. אבל עכשיו, מגיח מן העבר אויב מסוכן במיוחד שמכיר את כוח הצ'י הטמון בבני האנוש ולוכד אותם עבור עצמו. כך הוא עובר ממאסטר למאסטר, עד שהוא מגיע גם אל פו וחבריו. פו, שעדיין לא לגמרי מבין את כוחו, בדיוק מגלה כמה קשה להפוך להיות מורה ומאסטר בעצמו ולא ממש מבין איך מקבלים את כוח הצ'י ועוד יותר מכך- איך ניתן להשתמש בו!
Kung Fu Panda 3 - 18
הכל מסתבך כאשר לפתע מגיע לעיירה הקטנה בה מתגורר פו, אביו הביולוגי של פו, לאחר שנים של חיפושים. הגילוי המפתיע, הצורך להכיר את המקום ממנו הוא בא והצורך המקביל להגן על חבריו גורם ללא מעט דילמות מוסריות, רגשיות וערכיות ולקבלת החלטות לא פשוטות.
בעצתו של מאסטר שיפ, הולך פו בעקבות אביו הביולוגי (יחד עם אביו הברווז שמצטרף) למקום המסתור של הפנדות ומגלה תרבות שלמה שלא הכיר. לאט לאט הוא לומד איך זה להיות פנדה וצובר לעצמו חברים וקרובים. אך כשהמצב מסתבך והוא זקוק לכוח הצ'י באופן מיידי, הוא מגלה שאין אף אחד שיוכל ללמד אותו את סוד הקסם הזה, שיכול להחזיר את חבריו.
KFP3
את מה שקורה בסוף, אני אשאיר לכם לגלות לבד, רק אומר לכם שזה סרט מקסים, משעשע ונוגע ללב שמדגיש את ערכי המשפחה, החברות ובעיקר- הכח המניע של כל אחד מאיתנו שתלוי באופן ישיר בשלמות הפנימית שלנו.
כיף!

Ya'arit Trabelsi
אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה