עבודת סמינריון בחינם , XD

בחורה עם מחשב נייד

אם אתה חושב שאתה היחיד שמחפש עבודת סמינריון בחינם , אתה טועה !

יש לא מעט שמחפשים עבודת סמינריון בחינם. יש ברשת לא מעט אולם הסיכון גדול מאודץ כדאי לשים יד על עבודה בחינם , ללמוד ממנה , לראות כיוון , אפילו בסוף העבודה תוכלו לקחת רשימת מאמרים אבל בשום אופן לא להגיש אותה כפי שהיא.זה פשוט לא כדאי.

נכון שהסיכון הוא 50:50 , זה עדיין גבוה מאוד ולא משתלם.

אם אין לך זמן לכתוב כרגע עבודה (זה דורש המון זמן , אין מה לעשות…) מומלץ לפנות לאקדליסט לסיוע , אפילו חלקי. למעשה תוכלו לבקש סיוע רק בסקירת הספרות למשל , וכך תהייה לכם עבודה מקורית,בטוחה ואיכותית.

לצורך העניין , אם למשל הגעת לשלב ניתוח ממצאים או ראיונות תוכל לבקש סיוע נקודתי בחלק בו נתקעת.

שרות נוסף מגניב ( אני אקדיש לו פוסט נפרד) זה בדיקת עבודה. אקדליסט מציעה בדיקת עבודה חינם , אני חושבת שעד 20 עמודים , ומקבלים דוח עם מספר הפסקאות ואזכורים הזהים שנמצאו בגוגל ובמאגרי עבודות.

הם נותנים יחד עם הדוח מעין ציון לעבודה אם היא מועתקת.

השירות לביקה מעמיקה הוא כבר בתשלום : הוא כולל בדיקת הגהה , כללי ציטוט , ניסוח , מבנה עבודה סמינריונית ועוד כמה דברים. נרא לי ממש משתלם אם את לא בטוחה ברמה של העבודה.

אם את רוצה לחסוך את העלות של הבדיקה , כדאי לבקש מהם ( אקדליסט)  בטלפון  : 058-4533512 עבודה לדוגמא ולהשוות את העבודה שלך לעבודות שקיבלו 100.

חשוב להגיש מצויין עם עבודה לפני ששולחים אותה. שגיאות כתיב יש לכולם אולם בעבודה אקדמית הדבר מוריד המון מערך העבודה , פוגע בגישה של המרצה לעבודה שלך ולבסוף כמובן משפיע ישירות על הציון.

לסיכום , ממש לא לכתוב בלי לראות קודם איך נראית עבודה .זה ממש לא כדאי ואיסור מוחלט  להשתמש בביטויי סלנג וקיצורים , זה לא לעניין.כל עבודה אקדמית , חשוב שלא תראה כמו סיכום.

חינם ? כן

טלפון : 058-4533512

אם עדיין תצטרך סיוע , אנחנו כאן.