עבודה מהבית| לחץ כאן https://beffective.co/he/c/184

בחורה עם מחשב נייד

עבודה מהבית השיטה הטובה ביותר היא ללא ספק MLM – שיווק רשתי.
לחץ כאן לפרטים -https://beffective.co/he/c/184
כמי שקרא את ספרו עטור השבחים של רוברט קיוסאקי – " בית ספר לעסקים " – שיווק רב שכבתי (MLM ) לאנשים שאוהבים לעזור לאנשים – נוכחתי לדעת ולהבין את האידאולוגיה אשר עומדת מאחורי השיווק הרב שכבתי. ואני אשמח לשתף אתכם בכמה נקודות :
1. האידאולוגיה, במשפט אחד – חלוקת ההון בצורה הוגנת ( ואני קורא לזה חלוקת שפע הוגנת…)
ההסבר לכך נובע מהעובדה שרכישת מוצר בשיווק המסורתי, קרי דרך רשתות השיווק והפארמים למיניהם, מותירה תמיד את ההון בידי בעלי ההון ( ואתם יודעים כמה משפחות בעלי הון יש בישראל, אפשר לספור אותם על אצבעות שתי הידיים. ואילו בשיטת השיווק הרב שכבתי – כ- 50% מההכנסות ממכירת המוצרים חוזרת למפיצים. כלומר ברגע שאנו צורכים מוצר וממליצים עליו לחברים ולמשפחה ומפיצים את הבשורה בעולם אנו זוכים לעמלות בגין אותה הפעולה.
2. מדובר בדרך, יחסית לא חדשה אך מהפכנית להתעשר. באמצעות ביצוע מספר פעולות נכונות ומדויקות – ניתן להקים עסק של שיווק רב שכבתי אשר יניב הכנסה פאסיבית לשארית חיינו.
3. בנוסף ברצוני לספר לכם – כי אני חלק ממיזם ישראלי אשר הופך את התהליך והפעולות בהקמת עסק בשיווק רב שכבתי לממוכן ומביא אותו לקדמת במת האינטרנט ובכך ניתן להקים עסק בינלאומי מבלי לצאת מהבית.
במידה ותרצו לשמוע עוד על הפרויקט אשמח להיות איתכם בקשר –
שמי קובי וידזר – הטלפון שלי : 050-3976764
לחץ כאן לפרטים – https://beffective.co/he/c/184

לעבוד מהבית
הכנסה נוספת מהבית
דרושים עבודה מהבית
עבודה מהבית באינטרנט
עבודה באינטרנט מהבית
עבודה מהבית הכנסה נוספת
לעבוד מהבית דרך המחשב
לעבוד מהבית ולהרוויח כסף
שיווק באינטרנט
שיווק אינטרנטי בעידן המודרני
מי אנחנו ומה אנחנו עושים
אנחנו קבוצה של יזמים טכנולוגים עם ניסיון רב שנים והצלחה מוכחת יוצאת דופן בשיווק החברתי בכל העולם. יחד יצרנו כלי אינטרנטי חדשני המאפשר לכל אדם להצליח ולהרוויח.
אנחנו מלמדים ומאמנים אתכם איך גם אתם יכולים להקים לעצמכם רשת צרכנים / מפיצים המתרחבת בהתמדה, בכל העולם בלי צורך לצאת מהבית, כל זאת באמצעות תוכנה אינטרנטית אוטומטית חדשנית. התוכנה עובדת על גבי האינטרנט, בכל העולם, במבחר שפות שונות, ומתאימה גם למי שאינו דובר שפות נוספות.
מבחינת מוצרים ותוכנית עמלות בחרנו בחברה אמריקאית אמינה ביותר, יציבה כלכלית, הצומחת בהתמדה כבר למעלה מ 8 שנים, אנחנו מקדמים מגוון רחב של מוצרים איכותיים מתחומי היופי, הבריאות ואיכות חיים, וכל זה בלי צורך במלאי או במשלוחים. וכל זה עם תכנית העמלות המתגמלת ביותר בתחום המאפשרת לכם לצור מהכנסה נוספת ועד עסק ענק מניב.
כל אחד יכול !
העידן המודרני פותח בפני כל אדם בלי קשר לרקע, ניסיון או השכלה את היכולת להקים לעצמם עסק בינלאומי מניב מהבית.
אנחנו עובדים עם מאמנים מקצועיים מהשורה הראשונה בתחום, יחד יצרנו מערכת תמיכה, הדרכה ואימון המלווה אותך מהצעד הראשון ועד להצלחה.
אין צורך בהבנה טכנולוגית או בניסיון קודם, הזדמנות מהפכנית זו הפתוחה בפני כל אדם עם מוטיבציה ועם פתיחות ללמוד ולפעול לצור הצלחה.
כמה רחוק אתם מוכנים ללכת למען ההצלחה שלכם?
כיום, בעידן הטכנולוגי עסקים זה כבר לא מה שהיה פעם, עסקים כיום עושים מהבית על גבי האינטרנט על בסיס רשתות חברתיות. למעלה משני מילארד בני אדם בכל רחבי העולם עובדים, קונים, מוכרים ועושים עסקים באינטרנט על בסיס רשתות חברתיות כמו פייסבוק, לינקדין, וואצאפ, טוויטר, אינסטגרם ונוספות.
אין צורך בהבנה טכנולוגית או בניסיון קודם. הזדמנות מהפכנית זו הפתוחה בפני כל אדם עם מוטיבציה להצליח ועם פתיחות ללמוד ולפעול לצור הצלחה יוצאת דופן אישית ועסקית.
השאלה היא: מה אתם מוכנים לעשות למען ההצלחה שלכם?