סרטים לילדים פסח 2014

סרטי אנימציה לכל המשפחה : ריו2, קומבה, אוגי והמקקים והחבובות מבוקשות

קומבה

קומבה הוא זברה שנולד רק עם חלק מהפסים. מהיום שנולד כמעט כל העדר מאשים אותו, שהפסים החסרים הם סימן לבצורת. קומבה חי עם העדר בתוך עמק סגור והם מפחדים לעזוב את המקום מחשש מפני פנגו, הנמר העריץ.

Kba_Gemsbok_Phango_089_010

אמא של קומבה מספרת לו לפני מותה על בור מים אגדי, שם הזברה הראשונה קיבלה את הפסים שלה. קומבה מחליט לעזוב את העדר ולצאת למסע למציאת בור המים האגדי. בתחילת המסע קומבה פוגש את מאמה וי, נקבת גנו ואת ברדלי, יען, שעוזרים לו להלחם בתנים, שמנסים לאכול אותו. מאמה וי וברדלי מחליטים להצטרף למסע של קומבה ויחד הם עוברים הרפתקאות במדבר הקארו הגדול, פוגשים בדרכם בעלי חיים נוספים ומתמודדים עם הרבה סכנות.

Kba_MamaV_Bradley_062_074

העדר של קומבה נותר בלי מים והם עוזבים את העמק בחשש מפני פנגו. הם מאמינים שפנגו טרף את קומבה והם הבאים בתור. בינתיים קומבה גילה שבאר המים האגדי נמצא במאורה של פנגו, אבל הוא נחוש לסיים את המשימה, שהציב לעצמו. מה קורה בתוך המאורה ? האם קומבה הצליח להשלים את הפסים החסרים ומה עלה בגורל העדר של קומבה ושאר החיות ? את כל זאת ועוד תגלו בסרט, בינתיים תוכלו לקבל טעימה.

[youtube XCJXZirfNj8 nolink]
הבנות וגם אני נהננו מהסרט. הבנות היו מרותקות לסיפור של קומבה ולהרפתקאות שלו ושל שאר החיות.
בבתי הקולנוע בדיבוב לעברית החל מה-3.4.14

קומבה מוקטן

promo_short

ריו 2

הציפורים הכחולות, בלו, ג׳ול ו-3 ילדיהם עוזבות את ריו ויוצאות למסע באמזונס בעקבות ידיעה חדשותית, שהחוקרת שגידלה את בלו מחפשת שם עוד ציפורים כחולות. באמזונס הם מוצאים את כל המשפחה שלהם ומנסים להשתלב בחיים ביערות הגשם, אבל נתקלים בנייג'ל וצוות העובדים שלו, שרוצים לכרות את העצים ביערות הגשם ומאיימים להרוס את הבית של בעלי החיים, שגדלים שם.

144_225_141_4K_tc (Copy) (Large)

בלו רגיל לחברת בני אדם, אבל נאלץ להשתלב בחיים באמזונס. שאר חברי הלהקה לא מקבלים אותו כל-כך בקלות, בעיקר החותן של בלו וחבר הילדות של ג'ול, שמציבים בפניו הרבה מבחנים ואתגרים, שמובילים להמון הרפתקאות.

rsf_193_060_192 (Copy) (Large)

הסרט מלווה במוזיקה ברזילאית קצבית ונפלאה, שירים וריקודים של בעלי החיים. הקטנה מאוד אוהבת את הנושא של יערות הגשם ובעלי החיים שגרים שם ולאחרונה חקרה את הנושא. מבחינתה זו היתה ממש חגיגה לראות על המסך סיפור שמתרחש שם. גם הגדולה ואני מאוד נהננו. מוזמנים כבר להכנס לקצב.

[youtube -EeRWqIjfzg nolink]
בבתי הקולנוע בדיבוב לעברית בתלת מימד ובדו-מימד ובגרסה אנגלית החל מה-5.4.14

אוגי והמקקים

הסרט מחולק ל-3 פרקים בתקופות שונות מחייהם של אוגי, חתול שמן ו-3 מקקים: ג'ואי, דידי ומארקי, שחיים בבית שלו והמטרה שלהם להציק לאוגי בכל דרך אפשרית.

Oggy_and_the_cockroaches

הפרק ה-1  בתקופת האדם הקדמון :  אוגי שומר על לפיד האש. שלושת המקקים  מכבים את האש ומסבכים את אוגי בהרפתקה, עד שהוא מצליח להשיב את האש לכפר.

הפרק ה-2 בתקופת האבירות : אוגי האביר מנסה להציל את הנסיכה הכלואה במגדל.

הפרק ה-3 בלונדון : אוגי בתפקיד ווטסון, עוזרו הנאמן של שרלוק הולמס מסתבך בהרפתקה של שוד יהלומים ו-3 המקקים גורמים לו להכנס לכלא. האם יצליח לצאת ממנו ? תוכלו לבדוק בסרטון המצורף
[youtube 4aGV41k91Yo nolink]
הבנות וגם אני לא התלהבנו מהסרט. אמנם היו בו קטעים מצחיקים, שמתאימים לסדרה טלוויזיונית, אבל לא מרתק כסיפור שלם בסרט.
בבתי הקולנוע בדיבוב לעברית החל מה-10.4.14

החבובות מבוקשות

במהלך מסע הופעות עולמי של החבובות בכמה מהיעדים המלהיבים ביותר באירופה, הם מסתבכים בפשע עולמי שביצע קונסטנטין, הפושע מספר 1 בעולם.  קונסטנטין דומה שתי טיפות מים לקרמיט ולעוזר שלו דומיניק, שידוע גם בכינוי מספר 2.

JM2_7889 (Copy) (Large)

 רוצים להכנס כבר לאווירת הסרט ? הכנסו לטריילר
[youtube SUCoWMyO51g&feature=youtu.be nolink]
בבתי הקולנוע בדיבוב לעברית החל מה-27.3.14