"ספרק טויס" השיקה את "ספר המלים הראשון שלי" – צעצוע אינטראקטיבי חינוכי

צעצוע אינטראקטיבי חינוכי שילווה את הילד משנותיו הראשונות ועד לכיתה א. החל מהכרת מושגים ראשונים ועד לתחילת לימוד הקריאה. עשיר בתכנים – ללימוד מושגים ומילים, צלילי האותיות ואיות מלים

חברת "ספרק טויס", המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, פיתחה והשיקה את "ספר המלים הראשון שלי".

צעצוע אינטראקטיבי חינוכי, עשיר בתכנים – ללימוד מושגים ומילים, צלילי האותיות ואיות מלים, תוך אפשרות להתאימו לגילו של הילד: החל מהכרת מושגים ומלים במגוון נושאים בעזרת שפע של משפטים משעשעים ומלמדים, ובהמשך – הכרת האותיות, הצלילים של המילים והאיות שלהן.

ספרק טויס – ספר המילים הראשון שלי – צעצוע אינטראקטיבי חינוכי
צילום – יחסי ציבור

הספר מעוצב באופן צבעוני ומושך למשחק. הוא מכיל 3 דפים מפלסטיק קשיח, שבכל אחד מהם מופיעות תמונות מגוונות של דמויות ועצמים בנושאים שונים ולצדם שמותיהם (מנוקדים) וכפתורי לחיצה צהובים מובלטים. בין הנושאים לגביהם מוצגים המילים: אברי גוף, צורות וצבעים, בעלי חיים, מקצועות ומאכלים.

בספר מתג המאפשר לבחור בין 3 אפשרויות של למידה:

  • 1. למידה של מילים ראשונות במגוון תחומים – בעזרת השמעת המלים עצמן ומעל 100 משפטים משעשעים ומלמדים בהם משולבים המילים.   (בלחיצה ראשונה על הלחצן הצהוב מושמעת המלה ובלחיצה נוספת מושמעים המשפטים)
  • 2. השמעת השם ואז השמעת האותיות המרכיבות אותה   (למשל: ידיים – יוד, דלת, יוד, יוד, מם סופית)
  • 3. השמעת השם ואז השמעה של האות הראשונה במלה   (למשל: "המלה רופא מתחילה באות ריש")

 

הספר מכיל גם כפתור "שאלות", המבקש מהילד למצוא את המילים תוך קבלת משוב. בתחילה יוכל לחפש את התמונה המתאימה, ומאוחר יותר יוכל לנסות לזהות גם את המילה הכתובה.

ספרק טויס – ספר המילים הראשון שלי – צעצוע אינטראקטיבי חינוכי
צילום – יחסי ציבור

רמות הלימוד השונות מאפשרות לילד "לגדול עם הצעצוע" ולהתאים את אופן המשחק בו לגילו ולרמת הידע שלו.

בנוסף, בספר כפתור המשמיע שירים נהדרים בנושאים המוצגים הספר – אותיות, צורות וגוף האדם, כך שהילד יכול להאזין להם בכיף וללמוד את המלים והמושגים תוך שהוא מתבונן בתמונות ובמלים שבספר.

מחיר: 120 ₪.
להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות.

ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ