ספרי ילדים חדשים- מושלמים כמתנות לחגים!

מוזמנים להיכנס ולקרוא על שני ספרים נפלאים, היכולים להוות מתנת חג מושלמת לילדים

שנה טובה

"אהוד מנור – לעולם בעקבות השמש" הוא ספר מנגן מסדרת "צלילי ילדות".
סדרת "צלילי ילדות" היא סדרת ספרים מנגנים, שבעזרתה יזכה הדור החדש של ילדינו להכיר את שירי הילדות הקלאסיים של גדולי המוזיקאים הישראלים בפורמט עכשווי ומרהיב עין. ספר קודם בסדרה: "יוני רכטר – איך שיר נולד".
בספר תוכלו למצוא מילים ל-10 שירים של אהוד מנור ולידם יש לחצנים מנגנים של השיר. בספר תוכלו ליהנות מהשירים הבאים: בשנה הבאה, אבניבי, אחותי הקטנה, ברוש, מי אוהב את השבת, שלום כתה א', מי ראה את בני, גלי, עניין של זמן ולעולם בעקבות השמש.

אהוד מנור

כפי שאתם רואים מהרשימה, מדובר על שירים שליוו אותנו בילדותנו ומלווים אותנו עד היום. אלו שירים ממיטב הקלאסיקה הישראלית.
הספר מצויין כדי ליהנות משירה משותפת עם הילדים ולאפשר גם להם להיחשף לשירים האהובים.
ומה מושלם יותר כמתנה לראש השנה לילדים ספר שמתחיל עם השיר "בשנה הבאה" :
"בשנה הברה נשב על המרפסת
ונספור ציפורים נודדות.
ילדים בחופשה ישחקו תופסת
בין הבית לבים השדות.
עוד תראה, עוד תראה,
כמה טוב יהיה
בשנה , בשנה הבאה…"

הגוף שלי

ספר נפלא נוסף, מושלם במיוחד לילדים סקרניים הוא הספר "הגוף שלי" מאת מתיו אולדהם וטוני ניל, ספר ילדים בסדרת "הספר הראשון שלי".
הספר נהדר עבור הילדים ללמידה על גוף האדם וצרכיו. הוא נפלא כספר למידה עצמי לילד והן כספר שאיתו אפשר לפתח עם הילדים שיח על גוף האדם ולאפשר לילדים לשאול, להסתקרן וכמובן ללמוד.
הספר נפתח בהצהרה שכולנו מיוחדים! כל אחד מאיתנו שונה מחברו. לכל אחד יש צורת גוף שונה, כישורים שונים והעדפות שונות. לכן כל אחד מיוחד בזכות עצמו.
ומסביר שלמרות זאת, יש ביננו הרבה דברים משותפים. למשל, הגוף שלנו זקוק לאותם שלושה דברים כדי לפעול כראוי: מזון, מים ואוויר. וכולנו עשויים מאותו חומר.

הספר מלמד על חלקי גוף, על כוח העצמות, על השרירים החזקים, על חמשת החושים, על המוח ששולט בכל דבר שאנחנו עושים, על חשיבות האכילה והשתיה (מושלם עבור האימהות הפולניות, שרוצות לעודד את הילדים לאכול ולשתות), על מערכת הנשימה, על מחזור הדם, על דרכי ההבעה השונות שלנו (חשוב ביותר), על חשיבות השינה והחלומות, על בריאות וחולי, על איך לטפל בעצמנו כדי להיות בריאים (לשתות הרבה, לאכול מזונות מגוונים, לצחצח שיניים, לעשות אמבטיה, להירגע ולישון, ליהנות מתחביבים, ללמוד דברים חדשים, לפתור פאזלים ולדבר על בעיות- חשוב גם למבוגרים 🙂 ), ועל תהליך הגדילה מעובר בבטן עד להזדקנות.

בסוף הספר תוכלו ללמוד עם ילדכם כמה עובדות מרתקות על הגוף המדהים שלנו. למשל, הידעתם- שלעיתים המזון נזקק לשלושה ימים כדי לעבור בגוף ולצאת החוצה? או שלרובנו יש בגוף כמות מים היכולה למלא 190 כוסות?

מאחלת לכם חג שמח וקריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)