ספרים אלקטרונים בעברית

בחורה עם מחשב נייד
הספרים של "מנדלי"

ספרים אלקטרוניים בעברית מבית מנדלי מוכר-ספרים ברשת ניתנים לקריאה על מגוון "קוראים אלקטרוניים" (קורא"ל) ותוכנות קריאה, ומגוון זה הולך וגדל. למשל: "עברית" של ניופאן/סטימצקי, אייפד, אייפון, אנדרואיד, פוקטבוק, iBooks, Stanza, FireFoxEPUBReader, ועוד. הנכם מוזמנים להוריד ספרים אלקטרוניים בעברית חינם ודוגמאות חינם מכל הספרים באתרנו וכמובן לקנות את הספרים שאהבתם.

מי זה "מנדלי"?

מנדלי הנו האתר והחנות המקוונת הראשונה בארץ ובעולם המציעה ספרים אלקטרוניים פתוחים, מותאמים אישית, ובעברית. האתר, הקרוי על שמו של "הסבא" של הספרות העברית – שלום יעקב אבראמוביץ' – המכונה "מנדלי מוכר-ספרים" ועלה לאויר ביום הולדתו של אליעזר בן-יהודה, ה 7 לינואר. ראה/י בן-יהודה פינת מנדלי. הפרוייקט הוקם ומנוהל ע"י קבוצה של אוהבי ספר, אנשי הי-טק מנוסים בהפקה ובדפוס דיגיטאלי, אשר החליטו לשלב את אהבתם לספרים ולטכנולוגיה. לכתבות מעניינות על ספרים אלקטרוניים ועל מנדלי-מוכר ספרים ברשת, ראה/י כתבו עלינו.

מטרת "מנדלי"

מנדלי מוכר-ספרים ברשת מקדם נגישות מלאה של ספרות עברית לקורא העברי ומאפשר רווחיות הוגנת ליוצרים ומו"לים. אנו פועלים להשגת מטרתינו באמצעים הבאים:

  • מציעים לקורא העברי ספרים מעולים אשר אינם מצויים על המדפים בחנויות הספרים
  • מאפשרים קריאה בעברית בתוכנות ומכשירי קריאה אלקטרוניים עכשויים ועתידיים
  • מאפשרים ליוצרים ולמוציאים לאור להציע את ספריהם בערוץ הפצה מודרני הכדאי לכל הצדדים
כיצד אנו מפיצים את ספרינו?

הספרים שלנו תואמים באופן מלא לפורמט EPUB שהוא התקן הבינלאומי לספרים אלקטרוניים ונמצא בשימוש על ידי רוב המוציאים לאור ויצרני מכשירי הקריאה בעולם (למעט קינדל). יתרה מזאת, הספרים שלנו מוגשים בפורמט איפאב ללא קידוד. הם נוחים להורדה ולקריאה, ניתן לשמור בקלות עותקים לגיבוי וניתן בקלות להורידם שוב מאתרנו ו/או להעתיקם לכל מכשירי הקריאה של קונה הספר ובלבד שימנע מהפצה ויכבד את זכויות היוצרים.

מי מפיץ את ספריו ב"מנדלי"?

מנדלי מוכר-ספרים ברשת מקרב את הפקת הספרים לעם. כל סופרת, סופר, מחבר/ת, יוצר/ת ומוציא לאור, מוזמנים להפיק אצלנו את יצירותיהם כספר אלקטרוני וגם כספר מודפס, ובדוור ישיר ללקוחות. המחירים שווים לכל נפש והספרים המופקים נמכרים באתרנו תוך העברת החלק הארי של התמלוגים (עד 75%) לבעל הזכויות. מנדלי חתמה על הסכמים עם מספר הוצאות ספרים וכן ישירות עם יוצרים המוציאים את ספריהם לאור בעצמם.

הרתעה מהפרת זכויות

כל ספר אלקטרוני מבית מנדלי מוכר-ספרים ברשת, מתעדכן אוטומטית בעת הקניה ומעוטר בחותם "אקס-ליבריס" אישי של הקונה כולל שמו וכתובת האימייל. פרטי הקונה גם מוטבעים בספר במקומות רבים בחותמת מיים בלתי ניראת, כדי להרתיע מהפצה המונית של הספרים ומהפרת זכויות היוצרים.

שירותים נוספים ש"מנדלי" מציע

במידת הצורך, אנו מספקים גם את כל השירותים הנלווים להכנת ספר אלקטרוני ו/או מודפס כגון הגהה, עריכה, עימוד, עיצוב כריכה, הכנה להפצה אלקטרונית, הכנה לדפוס ודפוס.

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))