ספק פינוי ומיחזור מתכות משתלם

בחורה עם מחשב נייד

מיחזור מתכות הוא הכרחי בימנו, היות וכמות פסולת זו גדלה וגדלה ובעלת נזק ממשי לבריאותנו שלנו כאדם, לעולם החי והצומח, במידה ופסולת זו אשר מכילה מתכות אינה מטופלת כראוי לפסולת מסוכנת כזו. פסולת זו מכילה חומרים שמהווים סכנה ממשית לבריאותנו כשהיא נשלחת עם פסולת אשפה רגילה למטמנות ומזבלות רגילות בארץ. המתכות מכילות רעלים אשר מזהמים ומפתחים נזקים בריאותיים של ממש. עלנו לטפל בפסולת כזו בהתאם, לפנות ולמחזר את המתכות על מנת לשמור על בריאותינו ובריאות סביבתנו. זהו למעשה הצורך הראשוני, החשוב והעיקרי במחזור המתכות. אך יתרה מזו בעצם תהליך המחזור אנו מרוויחים חיסכון כספי וניצול יעיל של המתכת הכל כך חשובה, נחוצה ונפוצה בתעשייה כיום. אנו בעצם המחזור מביאים את הפסולת לחומר גלם בה ניתן להשתמש שוב ולייצר מוצרים חדשים לשוק ובכך מתייעלים, חוסכים ושומרים על תעשייה נכונה ויעילה.

פינוי פסולת אלקטרונית
פינוי פסולת אלקטרונית

מיחזור פסולת אלקטרונית ומתכות רק עם שורו! כל האישורים הנדרשים לשמירה על חוק המיחזור

על מנת לבצע מיחזור מתכות ישנו צורך בידע בתחום, בכלים מקצועיים, במיומנות עובדים ועמידה הידע והניסיון הרב בתחום, כל האמצעים המקצועיים שברשות החברה שלנו, בצוותים השונים המנוסים והאחראים והאופן היעיל, נכון והחוקי, אנו יכולים להבטיח את התהליך של מחזור המתכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בשירות האיכותי ביותר, בפינוי מהיר ויעיל מבית העסק, מהמפעל או מהחברה שלכם ובעד תמורה מתגמלת שתעניק גם לכם לקחת חלק בתהליך החשוב לכולנו ואף משתלם כספית גם לכם.

כך נוכל כולנו לתת יד למחזור ושימוש חוזר במתכת כחומר גלם לאחר שעבר את תהליך המחזור הקפדני בכלים, באמצעים השונים ובתנורים המיועדים לכך, נחסוך במשאבי הטבע היקרים המתכלים ונחסוך באנרגיה, כאמור האנרגיה הדרושה לייצור מתכת בתהליכי הייצור במתכות ממוחזרת, קטנה יותר הן מבחינת האנרגיה והן מבחינת העלויות, וכמובן שנתרום לאיכות חיינו ולסביבתנו.

אנו בחברת שורו מעניקים פגישת ייעוץ אצלכם, במקום העסק בחינם. תוכלו לקבל את כל ההסברים בצורה מורחבת יותר ונוכל לענות לכל שאלה ולתת מענה לכל צורך של איסוף ופינוי מכם של פסולת מתכת או פסולות אלקטרוניות. נוכל לרכוש מכם ולהפוך את כל התהליך לקל, פשוט ומשתלם לכם.

shuru
שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling) ונכסי IT. החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה, שמירת אבטחת מידע ומקסום שווי שימוש. שורו הינה מהיצואניות הגדולות בישראל של כרטיסים ורכיבים אלקטרוניים, הנשלחים להמשך טיפול בבתי זיקוק גדולים בחו"ל, לשם מיצוי המתכות האל-ברזליות ומתכות יקרות המצויות בהם. החברה קנתה לעצמה מעמד מוביל בענף בזכות רמת המקצועיות, שירות מהיר ואמין ושמירה על מחירים תחרותיים.