ספירה לאחור: 4 שבועות, מ-8 ל2 ס"מ ו-17 ק"מ

בחורה עם מחשב נייד

החצי מתקרב, מאד…והחששות גם. האם אני והשין שלי נצליח בכלל להגיע לשם? הורדת עומס באימונים, הורדת עקבים, רגע – בואו נדבר על זה קצת.

זה ממש משבר, למרות שאף אחד לא מבין וכולם שואלים "למה את צריכה עקבים עם כל ה1.84 שלך" כאילו שעקבים קשורים לגובה. הפתעה! עקבים לא קשורים לגובה, נעליים ובגדים באופן כללי גורמים לכל אחת (ואחד) להרגיש קצת אחרת עם כל בגד שלובשים. כשאני נועלת נעל עם עקב גבוהה, אני מרגישה אחרת מאשר כשאני נועלת נעל שטוחה. יש משהו בתחושת תוספת הגובה שהעקב נותן, שמאפשר להסתכל על העולם בצורה קצת אחרת, סוג של שליטה מדומה, מצד שני יש משהו בתחושת הקלילות ויומיומיות שבנעל שטוחה.

running24_3 running24_4

אז הירידה מהעקבים פחות נעימה, אך מאפשרת להסתכל על העולם בצורה אחרת….מצד שני…סיבה מספיק טובה לצאת למסע קניות, ומי אני שאתנגד למסע כזה….נהפוך הוא, רצה על זה …

כנראה שהכל ביחד בכל זאת עובד, וכן אורנה תיכף תקפוץ ותגיד "אמרתי לך", כי הבוקר רצתי 17 ק"מ ועוד קצת לשחרור ונשארתי בחיים לכתוב על זה (אפילו לא ממש להתלונן).

17 הפעם הראשונה (רשמית), פעם קודמת פשוט הלכנו לאיבוד והגענו לכמעט 17, 17 שהוא קרוב יותר ל21 מאשר ל10, אחרי מחסום ה15, וכל מילה נוספת ….מיותרת. בעצם אחת….החיבוק וה"אמא, כל הכבוד, אני גאה בך כל כך!" שקיבלתי כשהכרזתי על ה17…

running24_5

בטח שואלים אם כואב…צחקתי פעם כשאמרתי שאם לא כואב כנראה לא עשיתי כלום….אז כואב, אבל זה סוג של כאב טוב, כאב שאני כבר די רגילה אליו, יודעת לנשום אותו ונראה לי שיהיה מוזר אם הוא יעזוב אותי….אז…שין שלי, עכשיו אחרי שקניתי לך עוד משחה וטייפ צבעוני, אתה לא יכול לעזוב אותי, לא רוצה "ר" ולא רוצה "ת", רק שין….

הולכת לחגוג 17 עם שייק ירוק כמיטב המסורת (וקיגל …כי החורף הגיע)…

 #לאן_את_רצה_TantiRoza

tantiroza
Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.