"ספינת האהבה" מפליגה מונציה לשבוע ביולי, מי מצטרפת אלי ?

מה יותר כיף מנסיעה על אונית תענוגות מפוארת עם נשים ישראליות ,שאוהבות לטייל לכתוב ,לצלם יעדים מרהיבים, כשיש את הידיעה שאת לא לבד, ובכל זאת את לא חייבת לעשות שום דבר שאת לא רוצה~

בחורה עם מחשב נייד

חשוב לי שתדעו שאני מארגנת את הקבוצה, ולי אישית אין שום טובת הנאה כלכלית ממנה ,כלום ,שום דבר, נאדה מחייכת….

המטרה היא חופשה שהיא לבד אבל ביחד ,ולעשות משהו שאולי לבד או עם חברה לא היית עושה.

הקרוז של שבוע, יוצא מנמל ונציה איטליה ב2 לחודש יולי 2011 על האוניה המפוארת לגנט אופ די סיי, של רוויל קראביין יוצאת מנמל ונציה, ללכיון סלובניה וקרואיטה ונמלים איטלקיים פניימיים ,באריי וראוונה.

האוניה תעגון בנמל ונציה ללילה שבין ש8 ל9 ליולי שיהיה אפשר להשתמש באוניה כבית מלון שבחודשי יולי בונציה הלוהטת במחירי בתי מלון.

אפשר להגיע לונציה בכל מיני דרכים יש טיסות דרך מילאנו יש טיסה של סאן דור ממש לאותו יום אבל זה תמיד מפחיד אותי לטוס באותו יום אני מעדיפה רכבת באותו יום מיעד קרוב. לונציה זה משהו כמו 650 דולר ולרומא 560 שכרטיס הרכבת מרומא בסביבות המאה יורו.

המפגש יכול להיות ברומא שאליה אני מגיעה ב30 ליוני ליומיים, או ממש ביום ההפלגה עד 2 בצהרים חייבים לעלות על האוניה. הנמל בונציה הוא מאד מרכזי ובולט.

עלות הקרוז, כשחייבים להזמין עד ל15 לאפריל : מתחילה ב860 דולר (למרות שכתוב 719 דולר אל תאמינו להם ) לשבעה לילות , לחדר פנימי שזה עולה ל1200 לחדר עם מרפסת ,שהכל כלול ארוחות בלתי נגמרות , מה שנקרא נשכח מהדיאטה לשבוע, כשיש תוספת מיסי נמל שהם בערך 114 דולר וטייפים חובה של 70 דולר לשבוע.

טיסה זהו סכום משתנה כי אפשר להגיע בכל מיני צורות , זאת נסיעה חלומית לאוהבי נופים וערים מיוחדות האוניה מאד מפנקת ומפוארת , יש מועדון ספורט בריכות בשפע, אוכל מדהים ורב גווני וכנווסעת על אוניות סידרתית , הים ביולי הוא ים שקט וממש שוכחים שאנחנו על סיפון אוניה , בן זוגי לפני עשר שנים עלה לאוניה בפעם הראשונה אחרי ויכוחים שהוא על אוניה לאמריקאים זקנים הוא לא עולה כמה שהוא טעה, ביולי בונציה אין הרבה זקנים ,אני מבטיחה לכל המסופקות חוויה שלא תשכח~

אני מזמינה את מי שמעוניינת להרשם לשלוח אלי מייל פרטי tallnava@aol.com או לתיבת הדאר או לתיבת הפייסבוק שאפשר למצא אותי בקלות , NAVA WRITZ ,תודה לאל יש רק אחת.

בנסיעה הזאת נארגן מפגשים כל אחת מכן תביא משהו לדבר עליו ,או ללמד אותנו , כך שתוך כדי הקרוז יהיה אפשר להתחבר עם כמה שיותר נשים~

כמובן שחייבים לעשות התאמת צפיות עם החברות ,מה שנראה לך ברור אולי לא ברור לחברתך, ואחרי נסיעות מרובות עם חברות לתא ,אני מסכמת שעישון ונחירות לא מסתדרים עם שבוע ימים בתא אחד , כמו כן ארונות הבגדים דיי צפופים וצריך להכין את עצמנו להתחשבות, במקרה שלי ,יש ואני רוצה להיות בספריה לקרוא ספר לבדי, ויש ואני רוצה לעשות שיעורי יצירה המוניים, כזאת אני, ואני חייבת לספר על עצמי כהכנה לנסיעה שהדברים יהיו ברורים.

צמחוניות יהנו ממטבח עשיר, אבל הארוחות לא כשרות.

כמובן באם את לבד אפשר למצוא חברה לתא, המחיר הוא לאדם בחדר זוגי. רצוי לזכור שלא מעשנים בחדר. ובכלל האוניה מאד לא חברותיות לאוהבי עישון.

ברור שיקבע מפגש היכרות טרום הנסיעה בתל אביב ב23 או 24 ליוני.

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~