ספור בהמשכים בבר חלק ג'

בחורה עם מחשב נייד

צלחתי סופסוף להוציא חיוך, היה בו משהו שונה, אחר, לא משהו שבאותו הרגע הצלחתי להבין , הוא לא היה איזה חתיך הורס ששוברים בגללו את הצוואר ברחוב,  הוא היה רגיל , אמיתי ופשוט. הייתה לו ישיבה בטוחה, גב זקוף, הביטחון העצמי שלו היה ממוקד , שלי התפזר לכל עבר…

הייתה שיחה נעימה וקולחת , הוא לא התעקש לדעת את שמי, לא את גילי, לא שאל למה אני לבד, לא עברתי תחקיר.. או ראיון קבלה כזה או אחר, פשוט שיחה רגילה.. על כל מיני דברים…פשוטה, אמיתית ואותנטית., אני קוראת לזה שיחות חכמות, כי ככה באמת אפשר להכיר אדם. כל שאר הפרטים היבשים לא חשובים אם הבנאדם לא מעניין דיו כדי להגיע למצב שיחה כזה.

הזמן חלף מבלי ששמנו לב, הבר התרוקן, חבריו הלכו ולא אמרו שלום, אני מאמינה כדי לא להפריע, הברמן קטע את שיחתנו ואמר "חברה אנחנו כבר סגורים לצערי, לא בא לי להפסיק את הדבר הנפלא שקורה פה , אבל היי , הבר ממול פתוח וחבר שלי עובד שם, אז סמסתי לו ומחכים לכם 2 כוסות גלנמורנג'י על הבר …" הוא חייך וגם אנחנו ומבלי להוסיף מילה פשוט ארזנו את עצמנו ועברנו את הכביש לבר ממול, השעה הייתה אחת בלילה ואף אחד מאתנו לא חשב אחרת, פשוט עברנו לבר ממול והמשכנו בשלנו.

בשעה שלוש בלילה גם הבר השני נסגר ובשלב הזה הבנו שאנחנו צריכים להחליט דרכנו לאן, הסתכלנו אחד לשנייה בעיניים, מבט ארוך וממושך, מבט שלא משאיר שום ספק, אף אחד מאיתנו לא ידע איך הצד השני רוצה להמשיך מפה… אסופת פחדים עטפה אותי, האגו התעורר לחיים , כאוס מוחי התחולל בי, את לא הולכת להזדיין איתו! את לא הולכת אליו ולא הוא אליך! אבל הוא מתוק מה אכפת לך ? תזרמי! למי את עושה חשבון? לכי על זה! שלא תעזי! לתת לו את הטלפון? לא לתת! לשאול מה הלאה? לא לשאול! לתת לו להחליט! למה שהוא יחליט?  הקמתי את עצמי לשירותים – תאמינו לי הבריחה הכי טובה ושקופה שיש…

כשחזרתי הוא עמד בחוץ כולו מחייך ורגוע ואמר "אני יכול לבקש ממך משהו?" פחדתי ממה שהוא הולך לבקש ממני, היה לי מאוד נחמד מצד אחד , מצד שני אני לא מוכנה להכרות חדשה כרגע תהיה מה שלא תהיה…בעודי מהרהרת עם עצמי , מנסה לנחש את הבאות, הוא צוחק ואומר  "אל תלכי רחוק… אני לא שם" חייכתי באותה מבוכה של תחילת הערב, ועניתי "כן, בוודאי אתה יכול לשאול" הוא חייך ואמר , אפשר לחבק אותך?  אתם מכירים את האמוג'י המופתע ?! אני בטוחה שככה בדיוק נראיתי באותו הרגע צהובה עם פה פעור ומופתעת.

חיבוק? זה מה שאתה רוצה? שאלתי

כן, הוא ענה , חיבוק …

הוא לקח את ידי ומשך אותי אליו , הוא הסתכל לי עמוק בעיניים חייך , חיבק אותי וטמן את ראשו בשקע צווארי ואני?! אני צללתי אל גופו הנחתי את ראשי על חזהו.

bdsmlr-64885-gMW5b80Wja