ספורים במעגל השנה- מבחר סיפורי חגים ומועדים- ספרות ילדים

סיפורים היא אחת הדרכים העיקריות להעביר תרבות ומסורת. הספר הוא הזדמנות נפלאה להקנות זאת לילדינו, דרך מעשיות עממיות לצד סיפורים עכשוויים.

ספורים במעגל השנה

אחת הדרכים העיקריות להעביר תרבות ומסורת היא דרך נרטיבים. לכל עם ולאום יש מבחר של נרטיבים ההופכים אותו למי שהוא כיום.
העם היהודי, עשיר בסיפורים ובמעשיות, שליוו אותנו במהלך דורות רבים.
"ספורים במעגל השנה" בחר להתמקד בלוח השנה העברי ובחגים ומועדי ישראל ובכך הוא מדגיש אף יותר את העושר התרבותי והמסורת עליה אנחנו חיים כיום.
הספר הוא הזדמנות נפלאה להקנות לילדינו מסורת ותרבות, דרך מעשיות עממיות לצד סיפורים עכשוויים .

בספר תוכלו למצוא: ספורים לשבת, ספורים לראש השנה, ספורים לסוכות, ספורים לחנוכה, ספורים לט"ו בשבט, ספורים לפורים, ספורים לפסח, ספורים ליום השואה, ספורים ליום הזיכרון וליום העצמאות, ספור ליום ירושלים, ספורים לל"ג בעומר, ספורים לשבועות וספורים לתשעה באב.

איך הפכו המטעמים של שבת לטעימים יותר בביתו של הרב? כיצד הגיעו חלות לתנורה של אישה ענייה שאין לה יותר מחרובים להאכיל את בני ביתה? כיצד הגיעו גורי החתולים לתוך הסביבון הגדול? כיצד הפכו האתרוגים להון רב? מדוע הרב לא הגיע לתפילת יום הכיפורים בזמן? אמא כמעט הלכה לאיבוד, אבל איך ידעה לא להתחפש ברגע האחרון? איזה משלוח מנות הכינו יורם ורחמים זה לזה? כיצד כוסו של אליהו הנביא הצילה את המשפחה מעוני?
על מעשיות וסיפורים אלו ועוד תוכלו לקרוא בספר זה.

הספר בפורמט גדול וגם הכתב גדול ומנוקד, כך שהוא מתאים הן לילדי הגן ובית הספר העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הקריאה, והן לקריאה משותפת של הורים וילדים בבית.

מוזמנים להמשיך ולהעביר מדור לדור את תרבותנו ולהתאחד עם משפחתכם סביב שולחן השבת ושאר החגים והמועדים.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה נפלאה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)