סנדלי שורש מתחרים על תואר ההמצאה הישראלית הבולטת ביותר בכל הזמנים

סנדלי שורש. צילום: יוהן יורד.

לרגל יום העצמאות וחגיגות 70 שנה למדינת ישראל, ערך משרד הכלכלה והתעשייה את תחרות ההמצאות והטכנולוגיות הבולטות מאז הקמת המדינה במהלכה בחרו 50,000 גולשים מתוך 9 קטגוריות את ההמצאה/ות הבולטת/ות ביותר ב-70 השנים הראשונות של המדינה.

סנדלי שורש של מפעל שורש נבחרו להמצאה הישראלית הבולטת ביותר בקטגורית מוצרי הצריכה.

סנדלי שורש. צילום: יוהן יורד.
סנדלי שורש. צילום: יוהן יורד.

פטנט בינלאומי וסמל הצבר

מפעל שורש ערכות נוודים בע"מ הוקם על ידי שני מטיילים ישראלים – יוקי גיל ודניאל בנוזיליו, שיצאו לטיול אחרי הצבא והרגישו שמשהו יכול ללכת טוב יותר בטיולים מהסוג הזה. בשנת 90 טכנולוגית התפירה של החברה הפכה לפטנט בינלאומי וסנדלי השורש הפכו במהרה לסמל על-אופנתי ישראלי, וסמל הצבר הישראלי.

כמו עם סנדלי שורש, לפעמים בחירה פשוטה באופן מודע היא הכי מדויקת. מבין אינספור המצאות ופיתוחים, מוחות ישראליים שכל היום חושבים איך אפשר להפוך את העולם לטוב יותר ומדינה אחת בת 70, צעירה, אבל מלאה בהפתעות.

סנדלי שורש. צילום: יוהן יורד.
סנדלי שורש. צילום: יוהן יורד.

עלו לגמר

עתה הגיע שלב הגמר, מתוך עשרות ההמצאות שעמדו לבחירה עלו לגמר תשע שמתוכן אתם מתבקשים לבחור את ההמצאה הבולטת ביותר ולהעניק לה את התואר – ההמצאה הישראלית של שנות ה-70.

9 פיינליסטיות עלו לגמר, ועכשיו הגיע הזמן לבחור את ההמצאה הזוכה.  חושבים שסנדלי השורש של מפעל שורש הם ההמצאה הישראלית הבולטת ביותר? הצביעו ועזרו להם לזכות בגמר של פעם ב-70 שנה

קליק- לגמר הגדול והצבעה להמצאה הישראלית הבולטת של כל הזמנים

ההכרזה על ההמצאה הזוכה בתואר תתקיים ב-15.4.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".