סנדוויץ' לכל ילד בבית הספר

בישראל ילדים רבים פותחים בשעה 10 בבוקר את התיק ולא מחכה להם סנדוויץ'. עמותת נבט דואגת ל-8,000 ילדים בכל רחבי הארץ אבל זה לא מספיק ולקראת פסח אתם מוזמנים לסייע ולתרום

מאת: רותם יוסף, מנכ"לית נבט

"רצינו להודות על הארוחה המושלמת. בעזרתכם אנחנו מסוגלות לשבת וללמוד בנחת ובריכוז וזה נותן לנו חשק לקום בבוקר בכייף לבית הספר, כשאנו יודעות שמחכה לנו גם ארוחת בוקר משותפת. להרבה מאיתנו הארוחה הזו מהווה אוכל למשך כל היום. אין לנו מילים."

את המילים המרגשות הללו שנוגעות עמוק עמוק בלב כתבו לנו תלמידות שמקבלות מנבט כל בוקר סנדוויץ'. כמובן, נבט דואגת לעוד 8,000 ילדים בכל רחבי הארץ. כשרק הגעתי לנבט נדהמתי לגלות עד כמה רחבה התופעה של ילדים שפותחים בשעה 10 בבוקר את התיק, ולא מחכה להם סנדוויץ'. עוד יותר נדהמתי מההשפעה שיכולה להיות למעשה כה פשוט על חיים של ילד – גם בתחושה האישית שלו שיש מי שדואג לו וגם בהשפעה שיש לאוכל על היכולת שלו ללמוד ולהצליח. אני מזמינה אתכם לצפות בסרטון, לשתף ולתרום כדי שאף ילד או ילדה לא ילכו לביה"ס ללא סנדוויץ' בתיק.

ילדה עם כריך צילום שאטרסטוק  Pressmaster

הנה הסרטון שלנו:

[youtube 30SaTIJTSXk nolink]

אם תרצו לתרום אתם יכולים ללחוץ על הלינק כאן

** הכותבת, רותם יוסף, היא מנכ"לית נבט, ארגון ללא מטרות רווח המספק סנדוויצ'ים מזינים לתלמידים הזקוקים לכך. נבט פועלת בכל רחבי הארץ ומספקת מידי יום כריכים ל-8000 תלמידים ב-130 בתי ספר.