סלאש חוזר לישראל ביחד עם מיילס קנדי (אלטר ברידג') והקונספירטורס | Slash featuring Myles Kennedy and The Conspirators

ההרכב יופיע בחודש יולי בביתן 1 גני התערוכה ת"א, לא לפני שיופיע בפסטיבלי הרוק הגדולים באירופה ביניהם הפסטיבלים התאומים: רוק אימ פארק ורוק אמ רינג.

SLASH

 

Living The Dream Tour 2019

 9 ביולי 2019 

ביתן 1, מרכז הירידים, תל-אביב

שנתיים לאחר שחילל את אדמת הקודש: האיש בעל אצבעות הזהב, מכנסי העור, הכובע, הרעמה וכמובן – עמוד השדרה של הלהקה האגדית גאנז אנד רוזס.

המופע יתקיים מול קהל של 5,000 מעריצים בלבד!

 

בין אם אתם חובבי רוק או לא אין צורך להכיר לכם את סלאש, גיטריסט העל שהתפרסם בזכות הסולואים המונומנטליים ככוכב להקת גאנז אנד רוזס. אינספור שערוריות נקשרו בשמו והוא נודע באורח החיים ההדוניסטי שלו ובעיקר בסאונד הייחודי שניתן לזהות מלחיצה אחת על הדיסטורשן. הוא אגדת רוק שבנס שרדה את שנות ה-90. בעידן של טבעונים ולופרים, סלאש הוא כוכב לכת של אותנטיות ובעיקר – מגדולי הגיטריסטים בכל הזמנים.

ב-2016 התאחדה להקת גאנז אנד רוזס לסיבוב הופעות עולמי שובר שיאים שכלל עצירה בישראל להופעה היסטורית בפארק הירקון אל מול למעלה משישים אלף צופים משולהבים שלא ידעו נפשם מאושר. הלהקה נתנה הופעה בלתי נשכחת ובשיאה מלך הסולואים הבלתי מעורער כבש את הבמה עם נוכחות מהפנטת וכשרון עילאי.

סלאש מגיע בפעם הראשונה כשהוא בפרונט, עם מיילס קנדי הענק (סולן להקת ALTER BRIDGE, שבישראל קבוצת מעריצים של אלפים הקוראים להבאתם לישראל), ולצדם The Conspirator

הקונספירטורז הם – טוד קרנס על בס (Todd Kerns), המתופף ברנט פיץ Brent Fitz והגיטריסט פרנק סידוריס Frank Sidoris. ישראל היא חלק מסיבוב ההופעות העולמי לכבוד אלבומם השלישי Living The Dream. אם התגעגעתם לדבר האמיתי, רוק טהור, גולמי, עוצמתי שמבוסס על גיטרות תופים וכשרון על שהוא מתת אל ולא פחות מזה, לא תוכלו לפספס את אחרוני המוהיקנים של הרוקנרול בפעולה על הבמה המושלמת, בלוקיישן האידיאלי.

 

כרטיסים ניתן להשיג כאן בלינק