סירופ אוניה דה גאטו פלוס- תמצית הצמח אוניה דה גאטו, אכינצאה, פרופוליס וויטמין C

במיוחד לחורף, השיק מותג תוספי התזונה Nutri Care  פורמולה מיוחדת: "אוניה דה גאטו פלוס" המשלבת את תמצית הצמח אוניה דה גאטו יחד עם תמצית אכינצאה, פרופוליס וויטמין C

הנטורופתית ג'ולי ברוך מסבירה על מרכיבי הפורמולה: אוניה דה גאטו, סוד האינדיאנים של פרו, הוא צמח עתיק ששימש במשך מאות שנים לשמירה על בריאות טובה ולטיפול במגוון רחב של מחלות, בהן מחלות זיהומיות. הצמח עורר את סקרנות החוקרים במערב והתגלה שהוא מכיל חומרים פעילים – אלקלואידים וגליקוזידים בעלי פעילות אנטי דלקתית חזקה ונוגדת חמצון. מנגנון הפעולה העיקרי של הצמח טמון בהגברת פעילות תאי הדם הלבנים שתפקידם להשמיד את הזיהומים שחודרים לגוף. מחקרים שונים שנערכו בשנים האחרונות מראים כי הצמח מסייע בהתמודדות עם מחלות וזיהומים על רקע חיידקי, ויראלי ופטרייתי ובחיזוק מערכת החיסון.

אוניה דה גאטו פלוס סקירה

כמו כן מכילה הפורמולה שלושה מרכיבים נוספים המשפיעים על מערכת החיסון, מסבירה ג'ולי ברוך: תמצית הצמח אכינצאה אנגוסטיפוליה, שהיא החזקה בין זני האכינצאה, ומסייעת להמרצת מערכת החיסון; פרופוליס – אשר מגן על כוורת הדבורים מפני פלישה של מיקרואורגניזמים ומוכר ברפואה העממית כבעל יכולות המסייעות לפעילות אנטי חיידקית ואנטי ויראלית; ויטמין C – מוכר גם הוא כתורם לחיזוק המערכת החיסונית של הגוף.

אוניה דה גאטו פלוס

דבר הבלוגרית

אני מעריצה של הצמח הזה "אוניה דה גאטו". בכל דרך שאקח אותו אני רואה את ההרגשה וההשפעה הטובה והמהירה על הגוף שלי. אפילו השם שלו מצלצל נפלא. השכילו בחברת Nutri Care להוסיף לפורמולה טעם תות, כי האמת היא שבדרך אחרת קשה לקחת התוסף היות ובצורה הבסיסית שלו הוא מר מאוד.

הסירופ כשר בהשגחת בד"ץ העדה החרדית. להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

  • המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל
לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".