סיפור קטן על נשף גדול (או –שמלות נשף במחירים נוחים!).

נשף סיום התיכון. לחץ, התרגשות ופחד מהעתיד לבוא.. לפחות את שמלת הנשף לקחתי מאמא שלי, וזה חסך לי עוד כמה מאות שקלים שעזרו לי אח"כ לטוס ליוון. אז לטובת כל מסיימות יב' שמתכוננות לנשף שלהן בימים אלה ואולי במקרה גם חוסכות במקביל כסף למטרה חשובה אחרת, אספתי כמה שמלות נשף, מדליקות ואלגנטיות, שמחירן לא עולה על 500 ₪.

בחורה עם מחשב נייד

לפני כמה ימים, ישבתי עם טלי ונזכרנו בנשף הסיום שלנו בתיכון.. בכל ההתרגשות וההתארגנות הגדולה, בחברים שאספו אותנו עם האוטו מהבית ויצאנו אליהם בהתלהבות (ממש קלי וברנדה.. בברלי הילס 90210 זה כאן..), באירוע הצנוע יחסית שהתקיים בבריכה של מלון בהרצליה, ובעיקר בעצם זה שאין לנו שום תמונה מאותו ערב שנוכל להתרפק עליה קצת וכמה זה חבל..

הנשף הזה, שהוא המסיבה האולטימטיבית של התיכון, המגה-אירוע של גיל ההתבגרות, האפטר-פארטי של כל שנות הלימודים! הנשף הזה הלחיץ אותי לאללה..
בכנות? היה לי קשה קצת עם כל הקטע. נלחצתי, התרגשתי, וגם הייתי ממש עצובה.. הייתי עצובה על סיומה של תקופה, על אחריות שאני אמורה לקבל על עצמי, על מסיבות שלא יחזרו על עצמן, על חברים שמי יודע מתי ניפגש ואם בכלל, ובעיקר על הלא נודע – לאן אני הולכת ומי יהיה שם להחזיק לי את היד…

מפה לשם וכצפוי, השיחה זרמה מהר מאוד לכיוון השמלות שלבשנו.. והרי כבר כתבתי כאן ממש לפני שבוע בערך, שבגיל ההוא הייתי לובשת שמלות רק לאירועים ממש מיוחדים.. (כמו נשף הסיום של התיכון).
מוזר, אני לא זוכרת אפילו איזה נעליים נעלתי, או מה עשיתי בשיער, אבל את השמלה ההיא אני בהחלט זוכרת (וגם כי, נו, שמרתי אותה למזכרת..). היא היתה שחורה, ארוכה וצרה, עם מחשוף די עמוק וקשירת קולר מאחורי הצוואר (יש לי קטע עם קשירת קולר, גם בחתונה לבשתי שמלה כזו.. אבל עליה בפוסט אחר), נוחה ונעימה, נשפכת על הגוף..

אה, והיא לא עלתה לי שקל! לקחתי אותה מאמא שלי..

נזכרתי בעצמי, בגיל 18, בתור עובדת בברגר-קינג שחסכה כל שקל לטיול ליוון לפני הצבא וכמה שמחתי שלא אצטרך להוציא כסף גם על השמלה לנשף, ובכלל..ההיא באמת היתה מושלמת בשבילי.

מיותר לציין שממש נהניתי בערב ההוא.. כל הלחץ נעלם בתוך שניות ונשאר רק נשף אחד, עם חברים טובים והרבה זיכרונות יפים.

שמלת הנשף שלי. מזכרת מערב מיוחד..

אז לטובת כל מסיימות יב' שמתכוננות לנשף שלהן בימים אלה ואולי במקרה גם חוסכות במקביל כסף למטרה חשובה אחרת, אספתי כמה שמלות נשף, מדליקות ואלגנטיות, שמחירן לא עולה על 500 ₪.

עכשיו בנות יקרות – נשאר לכן רק לבחור!
בהצלחה עם זה..

קלאסי אלגנטי

עד 250 ₪:

מצד שמאל למעלה ובכיוון השעון: TAGWOMAN,זיפ, TAGWOMAN, פרופיל, TAGWOMAN,
TNT, כותון, אנטי וירוס, לורד קיטש, רנואר

250-500 ₪:

מצד שמאל למעלה ובכיוון השעון: רנואר, adika, בוטיק רג'יסטר, גולברי, twentyfourseven, לורד קיטש, קסארה, רנואר, twentyfourseven,
co.co

קצרות ומדליקות

עד 250 ₪:

מצד שמאל למעלה ובכיוון השעון: ברשקה, TNT, TNT, זיפ, גולף, זיפ, ברשקה, שלומית אופיר.

250-500 ₪:

מצד שמאל למעלה ובכיוון השעון: ZARA, ברשקה, קסארה, twentyfourseven, רנואר, בוטיק גלריה דפנה, ICE CUBE, twentyfourseven, ICE CUBE, רנואר.

אגב, טלי לא זכרה את השמלה שהיא לבשה.. כל המחזיק תמונה או ראייה מצולמת כלשהי לאותו ערב מתבקש לעדכן, נשמח לראות!

מוזמנות לעמוד הפייסבוק שלי להתייעצות וקבלת טיפים נוספים לקראת הנשף ובכלל.

נירי שאול
אמא לשניים, אישה לאחד. גרה ברעננה, חולמת על לונדון ומנסה למצוא רגעים קטנים של נחת במירוץ הגדול של החיים. עוסקת בייעוץ תדמית עסקית, הגשמה עצמית, וגם מתופפת, כותבת, ועושה רק מה שאני אוהבת. לאתר שלי: http://www.nirishaul.co.il/ לעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/NiriShaulBusinessImage