סיפורים מהקישקע- כשהוירוס מגיע לאבא ואמא

אנחנו לא מאמינים בתוספי תזונה. יותר מהכל אנחנו מאמינים בתזונה נכונה, איכותית ומגוונת מלכתחילה. אבל הפעם תזונה נכונה, שתייה מרובה ותרופות רגילות לא עזרו לנו לצאת ממעגל המחלה והפרוביוטיקה דווקא כן.

בחורה עם מחשב נייד

הגיע הזמן להוציא את המרצע מן השק. עם כל הכבוד לילדים חולים (והחורף הם היו חולים הרבה) מה שאף אחד לא מדבר עליו זה מה קורה כשאבא ואמא נדבקים ואנחנו תמיד נדבקים. כהורים רובנו הולכים לעבודה כל זמן שמצבנו מאפשר עמידה זקופה על שתי רגליים. אמנם כשילד חולה ומישהו נותן לו נורופן כדי שיחזיק מעמד בגן אנחנו כועסים על אותם הורים אבל כשאנחנו לוקחים את המשכך כאבים/ תרופה להורדת חום ומגיעים לעבודה זה בסדר, למרות שברור לכולם שכשאנחנו מגיעים לעבודה אנחנו עושים לאחרים סביבנו בדיוק מה שאנחנו כועסים כשמישהו עושה לילדים שלנו- אנחנו מדביקים ומגלגלים את הוירוס כאילו אין מחר.

אז כן, בחודש האחרון הגיע אל סף ביתנו וירוס מסתורי שתוקף את המעיים על כל תופעות השירותים הלא סימפטיות. הוא עבר את הילדים (שנשארו בבית), הגיע אלינו- והלכנו לעבוד חצי מקופלים אבל "העיקר שהגענו", וסביר שכמה אנשים נדבקו ממנו על הדרך- ואני מתנצלת בפני כל הנדבקים אבל שנינו עצמאיים אז אם הילדים חולים הם יהיו בבית ונפסיד עבודה, אבל כשאנחנו חולים מייד אחרי אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו את ה"חופש" להחלים. ואיכשהו וירוס המעיים המסתורי שתקף את המשפחה הפעם פשוט לא עזב. גם כשכבר היה נדמה שיש שיפור כל יומיים מישהו נפל קורבן לאותו וירוס שנית.

אנחנו לא מאמינים בתוספי תזונה. יותר מהכל אנחנו מאמינים בתזונה נכונה, איכותית ומגוונת מלכתחילה. אבל הפעם תזונה נכונה, שתייה מרובה ותרופות רגילות לא עזרו לבד. בהמלצת הרופא התחלנו לתת לילדים תוסף תזונה- פרוביוטיקה. לא יוגורט, אלא אבקה שקונים ומוסיפים למוצרי חלב אחרים, או לשתייה- אנחנו מוסיפים למיץ. זה עזר. לילדים. אנחנו ההורים המשכנו לחיות עם אותה מחלה באה והולכת.

ואז הגיע מייל שהציע לי להתנסות בביו-25, 11 זני חיידקים פרוביוטיים פטנטים איכותיים במינון מוגבר של 25 מיליארד בכמוסה אחת. מדובר בחיידקים "טובים" שאנחנו מכניסים לגופנו כדי לעזור למערכת העיכול להשתקם ולהתחזק. איזון של חיידקים טובים ורעים בגוף חיוני להצלחה של כל תהליך ריפוי- לכן בהתחשב בכך שאנחנו ההורים נעזרנו בכמה תרופות ועדיין לא חזרנו לעצמנו מה כבר יש לנו להפסיד? אז התחלנו לקחת באופן קבוע עם ארוחת הבוקר כמוסה אחת. אז קטנת אמונה ככל שאהיה בתוספי תזונה סופסוף יש לנו תחושת בטן טובה. איזו הקלה.

ביו25

דורית הלפרין
אמא לארבעה
יועצת שינה מתמחה בתאומים ושלישיות
0526-204221
ביו25א