סיסטיין אולטרה, פתרון מתקדם ליובש בעיניים, המומלץ ע"י רופאי העיניים

אם אתם מרגישים תחושות גירוד בעיניים, טשטוש ראייה, צריבה, אי נוחות, יובש, או תחושת גוף זר, ייתכן שגם אתם, כמו רבים אחרים, סובלים מיובש בעיניים.

סיסטיין אולטרה, פתרון מתקדם ליובש בעיניים צילום: נדיה היבא

אם אתם מרגישים תחושות גירוד בעיניים, טשטוש ראייה, צריבה, אי נוחות, יובש, או תחושת גוף זר, ייתכן שגם אתם, כמו רבים אחרים, סובלים מיובש בעיניים.

לפידות מדיקל, המשווקת בישראל את מגוון מוצרי חברת Alcon הבינלאומית, מציגה את הטיפות ליובש בעיניים מספר 1 בארה"ב של המותג "סיסטיין".

סיסטיין אולטרה, פתרון מתקדם ליובש בעיניים
צילום: נדיה היבא

 

סיסטיין אולטרה מיועד למטופלים הסובלים מחוסר איזון בשכבה המימית או הרירית, מעניק הגנה מתמשכת לעיניים והקלה משמעותית לאורך זמן בתסמינים של יובש בעין ומתאים לשימוש עם עדשות מגע.
סיסטיין אולטרה בעל תוקף ארוך במיוחד של חצי שנה מזמן פתיחת הבקבוק לראשונה.
מחיר מומלץ לצרכן: 85 ₪

 סיסטיין הידריישן, הטיפות הראשונות המשלבות גם חומצה היאלורונית וגם HP-Guar, השומרים על לחות וסיכה רבה יותר לעין מאשר חומצה הי אלורונית  בלבד. סיסטיין  הידריישן מעניק למשתמש לחות והגנה מוגברת המאפשרות את שיקום משטח פני העין. מתאים לשימוש עם עדשות מגע.
מחיר מומלץ לצרכן: 89.90 ₪

סיסטיין אולטרה, פתרון מתקדם ליובש בעיניים
צילום: יח"צ

יובש בעיניים יכול להיגרם מסיבות שונות:

  • גיל ושינויים הורמונליים
  • עבודה ממושכת מול מסכים
  • הרכבת עדשות מגע
  • תנאים סביבתיים – מזג אוויר, מיזוג אוויר ועוד
  • ניתוחי עיניים – כולל ניתוחי רפרקציה, קטרקט וניתוחים פלסטיים

 

משפחת מוצרי סיסטיין מיובאת ומשווקת בישראל ע"י חברת לפידות מדיקל, נציגת אלקון, חברת בריאות העין המובילה בעולם.

להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת של קופות החולים, בתי מרקחת פרטיים וחנויות אופטיקה נבחרות.

סיסטיין אולטרה, פתרון מתקדם ליובש בעיניים
צילום: נדיה היבא (מתוך הפרוספקט של המוצר)

 

אודות ALCON
חברת ALCON     הינה חברה גלובלית המפתחת, מייצרת ומשווקת ציוד, מכשירים כירורגיים, תרופות ומוצרי טיפוח לעין. כיום מוצרי חברת אלקון נמכרים ביותר מ- 180 שווקים ברחבי העולם. למעלה מ- 70 מיליון עדשות תוך עיניות של חברת אלקון הושתלו בעולם במרוצת השנים. במשך יותר מ- 65 שנים, חברת אלקון מתמקדת, באמצעות יכולות הליבה שלה (מחקר, פיתוח, ייצור ומכירות) בעזרה לאנשים ברחבי העולם כדי לשפר את יכולת הראייה שלהם. חברת אלקון תורמת כ- 60 מיליון דולר בשנה, במזומן ובסחורה לפעולות צדקה ברחבי העולם.

אודות לפידות מדיקל
לפידות מדיקל, מקבוצת לפידות אשר נוסדה ב- 1979, מתמחה בייבוא, שיווק והפצת מגוון רחב של תרופות מרשם (RX), תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה, מכשור ואספקה רפואית.

החברה משתפת פעולה עם חברות תרופות ויצרניות מכשור וציוד רפואי, ומייצגת בישראל חברות בינלאומיות רבות בהן: לייקה, ב.בראון, אלקון ועוד. לפידות מדיקלמשווקת שורה ארוכה של מוצרים בתחומי בריאות האישה, רפואת ילדים, המטולוגיה, אונקולוגיה, דיאליזה ועוד. בנוסף, מובילה את תחום האופטלמולוגיה ורפואת עיניים בישראל, ופעילה גם בתחום סגנון החיים, בשיווק של מותגי משקפיים, עדשות, עדשות מגע ותמיסות, מכשור בדיקה מתקדם ומוצרים נלווים.

ערכה וצילמה: נדיה היבא
בכתבה גם צילומים באישור שימוש היח"צ