סינדרלה רווקה (אבל לפחות עם נעליים).

יום האהבה, נו באמת?! אין לי כוחות! אין לי אהבה! מה כן יש לי? כרטיס אשראי! הופה!

בחורה עם מחשב נייד

יש כמה ימים כאלו בשנה שהם ללא ספק "לא הימים שלי". באורח לא מפתיע מדובר על הימים האלו שהאנושות כולה מתאספת כדי לשחק "אמת או חובה" והרבה יותר מאמת, מוטלת עלינו איזו חובה חברתית כלשהי- להתחפש, לחגוג את זה שהחלפתי קידומת (עוד דקה 31 כאן), לאכול דג ברוטב ג'לי עם חתיכה כתומה ורקובה מעל (גזר לשעבר), לשבת עם כל מיני דודות שמשום מה מתעניינות בי ובעיקר במתי אני מתכננת להתחתן….

ובכן, בדיוק בגלל זה התכנסנו כאן, דודות יקרות, לציין עוד יום מופלא VALENTINE'S DAY . יום האוהבים. יום האהבה. יום הרווקה. וכן, אני קוראת את עצמי בקול רם וגם לי אני נשמעת מאוד ממורמרת, אבל האמת לאמיתה היא שאני לא. עוד בגיל 16 (15 שנים אחורה למי מכם שהתקשה לחשב) שיכנעתי את עצמי שזהו לא "חג האוהבים" אלא "חג הטיפשים".

הייתי אז בכיתה י', קורט קוביין ז"ל ואנוכי היינו אז BEST, הרביתי ללבוש שחור (גם היום, רק בסטייל), היו לי דוקטור מרטינס בכל הצבעים, שיער אדום והכי חשוב מעיל עור מטורף של MORGAN מכיכר המדינה, שכל הבנים כינו אותי בגלל "ניקושביץ", כי נראיתי כמו עולה חדש מרוסיה, לטענתם. תקראו לי רוקיסטית, פריקית, או מטאליסטית- כך או כך, אז, הייתי ממורמרת.

מרמור מעולם לא הייתה תכונה סקסית במיוחד וחבר, לא קשה לנחש, לא היה לי בימים השחורים ההם (גם היום אין באמתחתי אחד שכזה). בזמן שבניגוד אליי, כל הבנות שלא נראו כמו קברן, קיבלו הצעות לדייטים ליום האהבה, אני צרחתי שירים של "היהודים" מתוך ה- WALKMAN שלי

"ואם יש שם אל אחד

אז אני לא יודעת למה

בלילות אני לבד

לא שלחת לי אף אחד שיבוא אליי…"

וגם הקול שלי לא היה ממש סקסי, אז את VALENTINE'S DAY העברתי לבד…

לא הצעות, לא מסעדות, לא סרטים ולא פרחים… פלא שהפכתי אותו ל"חג המטומטמים". אלו שצריכים סיבה למסיבה. שבכלל לא יודעים מי זה ולנטיין (גם אני לא). איכסה, זה בכלל חג של נוצרים. מה אתם לא מסוגלים לאהוב ביום-יום?! צריכים שיכתיבו לכם מתי?! חבורה של קונפירמיסטים דוחים@ מפגינים רגשות לפי תאריכים בלוח השנה. בקיצור קנאית, מתוסכלת וממורמרת ובעיקר עגלגלה ומחוצ'קנת, אי שם לפני 15 שנים….

והשנים חלפו והיום הזה, מיום האהבה, הפך להיות סתם יום מכירות משוגע, במיוחד עכשיו בעידן הקופונים- צימר בגליל, מסאג' מפנק, עיסוי בקצות האצבעות והכי עיצבן אותי: "רוני, יש לנו הצעה בשבילך! מה דעתך על אלבום אוהבים?" ובכן, מה דעתכם על לזרות לי מלח על הפצעים?!

אני בטוחה שאני לא היחידה שזכתה להצעות המטריפות חושים האלו במייל, עבורה ועבור בן- זוגה (אין לי!!!!!!) היה איזה מייל אחד שאפילו שאלו אותי- מה את מעדיפה הצעת נישואין או סופ"ש הכל- כלול בקלאב אין? ובכן, תודה רבה על כל ההצעות, אבל לצערי ולצערכם העסקנים, אין לי חבר (האם כבר ציינתי?!) ולכן, אאלץ לדחות את כל ההצעות הנדיבות….

סבא שלי היקר אמר לי פעם "אם אין מה שרוצים, רוצים מה שיש!" והאמת שהעצה הזו רלוונטית מתמיד! אמנם אין ברשותי גברבר היסטרי שמאוהב בי קשות, אך יש ארון שתמיד תמיד מכיל אותי, את הבקשות, הרצונות, השגעונות, המוזריות, ההגזמות- קבלה מוחלטת! ואני אוהבת אותו. ואני רוצה לפנק אותו. ואני מביטה בו ורואה שמשהו מציק לו, משהו חסר לו… אז בהתחשב בעובדה שהוא כל עולמי (טוב נו, לא באמת) החלטתי שביום חג זה- אני מפנקת אותי ואותו! איזו נשמה טובה ומתחשבת אני!

כדי שזה לא יעלה לי ביוקר, נכנסתי לאתר האופנה החדש (שלי ושל נועה) 1item , כחלק מהתפקידים שלי, אני אמונה על הקניינות לאתר, לעשות שופינג- זו העבודה שלי, אני כבר לא מתעסקת בלקנות לעצמי, אני בעיקר קונה מה שעושה לי את זה ועתיד לעשות את זה לאחרות, אבל לא לעצמי! זה לא פייר! ברגע של חולשה, החלטתי להרגיש לקוחה לשנייה אחת ולבחור לי מתנה לחג. כן, גם לי מגיע! ראבאק, אני כל היום עושה קניות לאחרים ויום האהבה היום ואני בת 30 (ואחת עוד שניה) ואין לי חבר! (טוב, מיצינו!).

הן כבשו אותי ברגע. לא השאירו מקום לספקות. הן שלי. ואין לי שום כוונה לחכות לנסיך כדי לקחת אותן וללכת!

אם אתן גם מאוהבות בנעליים שלי, אם גם אתן מאמינות שזוג נעליים מנומרות יכול לשנות את הגורל, (וואלה מי אמר שסינדרלה יש רק אחת!) אתן מוזמנות להתפנק ולקבל אותן בהנחה מיוחדת ליום האהבה- 79 ש"ח בלבד! כי קיבלנו החלטה באתר, שזה סוג של "יום האישה", אמרו לא לאלבומים הרומנטיים וכן לבגדים ולתכשיטים! במיוחד שב- 1item הם כל כך זולים! (הכל עד 100 ש"ח)


בקיצור, מסקנה לשעת לילה מאוחרת, כדי להרגיש נסיכה, את ממש לא חייבת נסיך…אבל לכי  תדעי מה ייקרה לך אם תאבדי איזה נעל, "בטעות"!