סיכום קריאה שלי

סיכום קריאה לשנה האחרונה מספרים שקיבלתי ב"סלונה", מ"כתר" ומאחרים. מכל הספרים שקיבלתי וסקרתי היו בעיקר שלוש שעשו לי את השנה: "נותר'נגר אבי"/ג'ין אוסטן, "הארבע"/סקוט גולווי והספר האלבומי המרגש: "עורי שפת עבר" בעריכת לאה צבעוני וכמובן – היו עוד ספרי שאהבתי.

סיכום

..

כבלוגרית ב"סלונה" וכחברה במועדון הספרים של "סלונה" וגם כ"שגרירה" ב"כתר", נחשפתי השנה יותר לספרות מקור קראתי ונהניתי.

מסעותי עם חמותי/ מאירה ברנע-גולדברג

קיבלתי מ"סלונה" ולא ממש התחברתי. אבל אהבתי את כתיבתה וחיפשתי ספרים נוספים שלה ומצאתי. אהבתי וכן גם בנותי. היא שנונה ומרגשת ומאוד ישראלית. אנחנו מחכות לספר הבא שלה.

מלכת החידות/ חוה עציוני-הלוי

ספר ראשון של חוה שקראתי ואהבתי. הכנסתי אותו לרשימת המומלצים לשבוע הספר וכן ממליצה לחברות ומכרות לקרוא כל ספר שלה. היא כותבת חי וזורם עם תיאורים יפים. גם של נוף וגם של לבוש וזה נהדר! לנשים בעיקר..

אוסף מפיות/ הדס דושי וקס – הוצאת "כתר"

 ספר ביכורים מהנה. על טראומה מקשר כואב ישן וכיצד זה משפיע, אם משפיע, על חיי הגיבורה. כתוב יפה. מומלץ!

זכוכית השמים הכחולה/ ורדה אליעזר – שירים

בין השירים נפרש עולמה המלא והעמוק עמוס הזיכרונות של המשוררת. ביתה הכפול מוצא, אמא עדינת הרגליים, יתמותו המוקדמת של אביה, מחלתה ובין לבין רחשי נפש בהירה וכואבת המכילה עצמה ומבשרת תקווה.

..

עורי שפת עבר/ בעריכת לאה צבעוני

"ואין לך סם חיים ללשון, לכל לשון, יותר מן השירה הנכתבת בה"- כך כתב בהקדמה לספר, נשיא האקדמיה ללשון העברית, משה בר-אשר. בספר שירים, פזמונים, פואמות וגם שירי ילדים מכאלפיים שנות שירה עברית. מרגש ומכבד מאוד לקבל את הספר הזה. אני זכיתי. …

..

נורת'נגר אבי/ ג'ין אוסטן

אם חשקה נפשכם בסיפור אהבה יפה ומבטיח קראו ג'יין אוסטן. קראו את "נורת'נגר אֶבִּי". זהו עוד ספר נפלא של ג'ין אוסטן בתרגום חדש ונפלא של אינגה מיכאלי. ג'יין אוסטן מיטיבה לספר על אהבה, גם אם אינכם מאמינם באהבת אמת, ספריה של ג'יין אוסטן יעוררו בכם תקווה ותשוקה לזכות בה.. קראו והאמינו…

הארבע/ סקוט גולווי –  הוצאת כתר

ספר מרתק על כוחן ועל השפעתן של ארבע החברות הגדולות והמשפיעות ביותר בעולם כיום: אמזון, אפל, פייסבוק, וגוגל. איך הן עשו את זה? במילים בהירות ונחרצות מסביר המחבר, סקוט גולווי את סוד כוחן, את הצלחתן, את השפעתן ואיך תוכלו אולי גם אתם להצליח כמעט כמותן..