סידרת הליפ גלוס החדשה של איל מקיאג'

בימים אלה חברת האיפור IL MAKIAGE משיקה את Lip Service: סדרת גלוסים במרקם קרמי עשיר הכולל 10 גוונים מובילים באריזת זכוכית יוקרתית.

איל מקיאג' הינה כיום שם נרדף למותג איפור מוביל, חדשני, יוקרתי ואיכותי בעולם האיפור. יותר ויותר נשים אוהבות כיום לטפח את עצמן, ובעיקר להתאפר לפי המילה אחרונה. מסביבי, נשים המכבדות את עצמן, גאות להשתמש במוצרי החברה, ולא מוותרות על ביקור בסניפי הרשת, כדי לקבל מצוות דיילות היופי, את הטיפים על המילה האחרונה בעולם האיפור.

ליבי אודם 4

איל מקיאג' נולדה בניו-יורק בשנת 1972, מתוך האמונה שלאוהבי האיפור ולאומני איפור, מגיע מגוון אמיתי של איפור מקצועי ואיכותי, באמצעותו יוכלו לבטא את עצמם. הם היו חלוצים בתקופה שאפשרויות האיפור היו מוגבלות, ויצרו קטגוריה חדשה בתחום האיפור המקצועי, עם מבחר מהפכני של מוצרים חדשניים, שלא נראה אז עדיין, והעניק השראה לדורות של אמני איפור שקמו לאחריו.

כיום מציגים איל מקיאג' מוצרים חדשים מידי חודש, ומשתפים את לקוחותיהם במומחיות ובידע המקצועי שלהם, כשהם מאפשרים להם להיות אמני האיפור של עצמם.

ליבי אודם 3

בימים אלה חברת האיפור IL MAKIAGE משיקה את Lip Service: סדרת גלוסים במרקם קרמי עשיר הכולל 10 גוונים מובילים באריזת זכוכית יוקרתית.

מהו ליפ גלוס?

הליפ גלוס הוא מוצר הנמרח מעל השפתון או ישירות על השפתיים, והוא נותן לשפתיים מראה "רטוב" ומבריק. קיימים סוגים שונים של ליפ גלוס:

–           גלוס בסיסי בצבע שקוף.

–           גלוס צבעוני הקיים בשלל גוונים שונים שנמרחים ישירות על השפתיים.

–           גלוס נוצץ המכיל נצנצים למראה נוצץ.

–           אודם נוזלי מאט.

ליבי אודם 2

על סדרת Lip Service של איל מקיאג':

סדרת הליפ גלוס הינה במרקם חלק וקרמי בעל אפקט מראתי, המעניק לשפתיים מראה עסיסי, מלא וזוהר, הודות לפנינים ותמציות שמנים המסייעים בטשטוש פגמים.

הסדרה מגיעה ב- 10 גוונים: 8 בגימור מבריק ו-2 בגימור מבריק מנצנץ, באריזת זכוכית יוקרתית עם אפליקטור גמיש וזוויתי, המאפשרת דיוק ומריחה נוחה ונעימה.

מרכיבים עיקריים בגלוסים:

• שמן מרכך ומרגיע עשיר בחלבונים, בעל מקדם שבירת קרינה גבוה

• פולימרים בעלי מרקם רך וקרמי היוצרים שכבת כיסוי יציבה

• פניני פיגמנטים המעניקים רכות לשפתיים, תוך שמירה על השהות המתמשכת של הצבע על השפתיים לאורך כל היום.

• מחולל שינוי ריאולוגי, המשפר את זרימת החומר התומך בפעולת פניני הפיגמנטים, ומעניק למוצר אפקט מבריק נהדר ונוחות נעימה בכל עת הימצאותו על השפתיים.

הגלוסים בסדרה זו הינם רכים, נוזליים, נעימים למריחה, ונשארים לאורך כל היום. כמו כן הינם בעלי גימור מבריק, עדין ואלגנטי, ללא פאראבנים, וללא פגיעה בחיות בר.

ליבי אודם 5

הסדרה מיוצרת באיטליה, וכל גלוס הינו 7 מ"ל / 0.23 FL OZ.

מחיר רגיל לכל גלוס:  109 ₪.

מחיר השקה מיוחד לחודש ינואר לכל גלוס: 59 ₪.

להשיג ב- 42 חנויות IL MAKIAGE הפרוסות ברחבי הארץ, או באתר https://www.ilmakiage.co.il/

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.