סיאליס ללא מרשם רופא – תחליפי סיאליס טבעיים

סיאליס ללא מרשם

סיאליס ללא מרשם 

סיאליס היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, אשר בדומה לויאגרה פועלת גם כן במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טלדניפיל, והוא משמש לטיפול באין אונות, לשיפור הזקפה ולהגברת ההנאה מיחסי המין. בניגוד לויאגרה, הסיאליס, שנקרא גם "הגלולה הצהובה" הוא כדור שניתן לקחת פעם ביום והוא משפיע למשך זמן ארוך יותר, ולכן מועדף על ידי גברים רבים. סיאליס פועל במנגנון דומה מאוד לויאגרה, שגם היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, וגורם לשיפור הזקפה והתפקוד המיני על ידי הגברת זרימת הדם לפין. החומר הפעיל של הסיאליס מרחיב את כלי הדם במנגנון, וגורם לגדישת איבר המין ולשיפור הזקפה.

סיאליס באישור משרד הבריאות

השימוש בסיאליס לא משפרת את החשק המיני אלא רק מגבירה את הזקפה, ולכן יש צורך במגע,  ליטוף או כל גירוי אחר. במידה וקיים מחסום רגשי הגורם לפגיעה בזקפה, התרופה כאמור לא תעזור. אחד היתרונות הגדולים בסיאליס, שהפך אותה לתרופה פופולארית מאוד הוא ההשפעה ארוכת הטווח של התרופה. סיאליס משפיעה למשך יום שלם, ובכך אידיאלית לשימוש. כמו כן, התרופה נספגת היטב, ואין בעיה לקחת אותה עם אוכל או אלכוהול. בנוסף, השפעת התרופה מהירה מאוד.

סיאליס
תחליפי סיאליס באישור משרד הבריאות

תופעות הלוואי המוכרות הן כאבי ראש, טשטוש ראיה והפרעה בתפקוד מערכת העיכול. בגלל ההשפעה ארוכת הטווח של הסיאליס, יש לציין שתופעות הלוואי של התרופה נמשכות זמן רב יותר ומשפיעות יותר על המטופלים. קיימים מצבים בריאותיים רבים בהם השימוש בתרופה אסור, והשפעתה יכולה להיות שלילית מאוד על הגוף. אי לכך, יש להתייעץ עם הרופא לפני תחילת השימוש בתרופה בעיות כמו לחץ דם, מחלות לב, מחלות עיניים, מחלות כבד או כליה יש להיוועץ עם הרופא המתמחה בעניין ושידע לקחת החלטות בצורה הטובה ביותר.

סיאליס – נחשבת לגלולת הזקפה המתקדמת והמשופרת יותר. היא זכתה לכינוי- גלולת סוף השבוע מן הסיבה שנטילת גלולה אחת מאפשרת לנוטל התרופה ליהנות מזקפה בכל עת שנוצר גירוי מיני לאורך כל סוף השבוע. הסיאליס פרצה לשוק בשנים האחרונות, ושינתה את ההיסטוריה בעולמם של גברים רבים, השפיעה לטובה על מערכות יחסים רבות, פתרה לרבים מהגברים את בעיית הזקפה והפיחה בהם רוח חיים.

חברת יגואר און אשר פועלת בשוק כיצרנית ומשווקת תכשירים לשיפור חיי המין ולטיפול בבעיות מיניות כמו חוסר זקפה שפיכה מוקדמת, אין אונות ועוד, הבינה את המשמעות והחלה לייצר ולשווק מוצרים הנותנים תחליף טבעי לחלוטין לסיאליס. מוצרי החברה ידועים לכל ובאו לתת מענה כתחליפי סיאליס באישור משרד הבריאות בישראל ומבוססים על יצור מחומרים ותהליכים טבעיים בלבד.  הקפסולות עצמן מיוצרות כולן מחומרים טבעיים ובתהליכים קפדניים במיוחד היגיינה ותנאי מעבדה מהנוקשים ובכך אינן מביאות לתופעות לוואי ואף אינן גורמות לתלות אצל המשתמשים בה. כמו כן תכשירים אלו נמכרים ללא מרשם רופא.

tevaonline
מוצרי שיפור האון הגברי מוצרים טבעיים לחלוטין באישור משרד הבריאות. ניתן להשיג את המוצרים ללא מרשם רופא