סטייל בצ'יק צ'אק

בחורה עם מחשב נייד

מחקרים רבים בתחום הפסיכולוגיה מוכיחים שלרושם הראשוני (עניין של כמה שניות הראשונות בהם אנחנו מתרשים מבן אדם חדש) יש השפעה מכרעת על המשך הדעה שלנו עליו.

לפני כמה שבועות השתתפתי בסדנת סטיילינג של סטייליסטית מדהימה, מאפרת מקצועית ויועצת תדמית  גאלה רחמילביץ', בה למדתי מעבר להתאמת פריטי לבוש, תכשיטים, הלבשה תחתונה ותוספות אופנתיות וגם את התאמת הצבעים.

בסדנא המשתתפות היו הדגומניות וקבלנו כלים פרקטיים ליצירת המראהתוך שימוש באביזרים ועם המון הומור. שיחת נשים אחת גדולה על כל הדברים שבאמת חשובים!

גאלה התחילה את הסדנה מטיפ ראשון שלה: חשוב למדוד פרופורציות הגוף לפני קנית הבגדים. אחת הבנות שימשה כדוגמנית לצורך הדגמה. התברר שגם לגוף פרופורציונאלי מומלץ לבחור בגדים אשר מאריכים ויזואלית רגליים.

התברר שלכל אלה בעלות מזל עם רגליים ארוכות, קל יותר בחיים היות ורוב הבגדים מתאימים להן (ככל שהרגליים קצרות יותר אנחנו נראות רחבות יותר) אבל גם לבעלות רגליים קצרות יש פתרון -עקבים.

לאחר מכן, למדנו על התאמת הצהעים על מנת להדגיש את האורך. היה לי מזל, ובאותו יום התלבשתי כמו שצריך (לפי ההרגל של התאמה של אותו צבע לאותו צבע, אותו רכשתי עוד באוקראינה:) בחרתי להתלבש באותו יום בכחול כהה עם מגפיים בצבע חום (סיבה לבטן היא שבועיים לאחר לידה:)

גאלה הוסיפה לטוניקה שלבשתי חגורה חומה מגניבה אשר בהחלט שפרה את הלוק.

אני לא מכירה הרבה נשים, במיוחד מאלה שעברו לידות ואת גיל ה30 המופלג שמרוצות מהבטן שלהן. בסדנה למדנו חוקים לטשטוש הבטן: ללבוש בגדים רפויים יותר באזור הבטן, בדים שנופלים ישר מאמצע הבטן (עוטף- מדגיש בטן, חופשי – מטשטש).

טשטוש או הבלטה של ישבן. היא הדגישה טעיות של נשים שקונות ג'ינסים עם כיסים נמוכים אשר הופכים ישבן מוצק לרופס ונפול.

לאחר מכן, למדנו על איך האביזרים יכולים לשנות את המראה הכללי.

גאלה נתנה הרבה דוגמאות תוך שימוש באביזרים: התברר שצעיפים שמוכרים בשוק ב10 ש"ח יכולים לשפתר את המראה לחלוטין.

ניתן להשחיל צעיף ב10 אל תוך הג'ינס ולשדרג אותו בצורה בלתי רגילה!

כך צעיף רחב בתוספת סיכה מאחורה יכול להפוך לעליונית מדליקה.

למדנו התאמת הצבעים. כך, התברר שהצבעים המתאימים לי הם בורדו, בקבוק,כחול  ולא אדום וכתום כפי שחשבתי קודם.

בחירה נכונה של האקססוריז : טיפ מאוד חשוב לשים אותם עלינו ואז להחליט (לא לקבל החלטה מתוך הרימת אקססוריז לא קשורים). 

בחירה נכונה והתאמה של אופנה תחתונהאשר יכולה מתברר, להשפיע על הלוק כולו:

המלצה לארגונים וועדי העובדים לימי גיבוש, ימי העשרה, יום האם ועוד…

נושא של אופנה וסטייל נוגעת לכולם הוית וברגע שאדם מרגיש טוב עם עצמו, הוא משדר את זה כלפי חוץ והסביבה מחזירה לו חזרה.

הנושא רלבנטי מאוד גם בסביבת העבודה: עובדים אשר לבושים היטב משדרים את השלמות כלפי חוץ ומתקבלים בסביבת העבודה בצורה טובה יותר.

לכן, כל ארגון יכול להרשות לעצמו לפנק את עובדיו סדנה קבוצתית, ייחודית ומפנקת- סדנת שיק בצ'יק, כסדנת העשרה או סדנת פינוק.

סדנת שיק בצ'יק נוצרה על מנת להעניק לצוות מפגש מגבש, מהנה ובעל ערך אישי ומקצועי כאחד. בסדנה הדינאמית הופכים המשתתפים לדוגמנים ולומדים איך להתלבש בהתאם, מהו מראה נכון ומחמיא שמייצג את העסק בכבוד הראוי לו, טיפים לשדרוג המלתחה מבלי לשבור חסכונות בבנק ועוד שלל טיפים וכלים מקצועיים בנושא תדמית אישית.

העסק המזמין 'הורג שתי ציפורים במכה אחת' מכיוון שהוא פינק את עובדיו והעניק להם סדנה חוויתית שוברת שיגרה בעלות נוחה לכל כיס, ועל הדרך גם לימד את עובדיו להתלבש ולהראות בצורה ייצוגית ומכבדת שכן 'רושם ראשוני אי אפשר לתקן'.

העובדים מנגד, נהנים ממפגש קבוצתי מגבש ומפנק, ולומדים ליצור מראה מחמיא, אופנתי ועיסקי כאחד, עם שלל פתרונות לבוש שמטשטשים איזורים רגישים ומדגישים איזורים אהובים, וטיפים חסכוניים לשדרוג המלתחה הקיימת.

 

שיק בצ'יק מפנק לרגל יום האם ויום האישה הבינלאומי

 סדנה ייחודית, חוויתית, קלילה המעניקה למשתתפות ייעוץ סטיילינג אישי בקבוצה. נעסוק ביצירת תדמית חיובית ומחמיאה. חוויה מלאת סטייל הכוללת; גזרות שונות והתאמתן לגוף (טשטוש איזורים רגישים) ליצירת מראה אידיאלי ומחמיא. הלבשה תחתונה בשילוב עולם האקססוריז, שדרוג וחידוש המלתחה,  טיפים לאיפור ב-5 דקות ועוד.

מפגש מגבש וקסום, מלא חיוכים, הנאה וזיכרונות טובים. הסדנה מועברת בעזרת אביזרים,

כאשר העובדות- המשתתפות- הן הדוגמניות! הסדנה מועברת בעזרת אביזרים ועם המון הומור. שיחת נשים אחת גדולה על כל הדברים שבאמת חשובים- עלינו!

  • הסדנה מותאמת לגיל ואופי המשתתפות

 

שיק בצ'יק לחנויות ובוטיקים

 

נלחמים בהנחות בעזרת יצירת חוויית קנייה עם ערך מוסף! חנויות אופנה רבות נלחמות כדי לגמור את החודש, ושלל ההנחות של הרשתות- לא עוזרות להם בכך. קונספט מיוחד של ערב לקוחות הכולל הרצאת סטיילינג מרתקת וייעוץ סטיילינג אישי במהלך המכירה מעניקים ללקוחה ערך מוסף לקנייה – ללא הנחה! הרצאה חוויתית המועברת בעזרת אביזרים והומור ומשתפת את הלקוחות, בה הן לומדות מה מחמיא להן, איך לטשטש ומה להבליט ועוד שלל כלים פרקטיים שישמשו אותן מדי יום. לאחר ההרצאה כל אחת מהמשתתפות זוכה לייעוץ סטיילינג אישי, התאמה אישית ויצירת מראה מחמיא התאם לאופיה וסגנונה. חוויה נהדרת שחוסכת לך את ההנחות ועם זאת מעניקה ללקוחותייך חווית קנייה מפנקת וייחודית.

האתר של גאלה סטייל: http://www.galastyle.co.il/

דף הפייסבוק: https://www.facebook.com/pages/GALASTYLE/90510521236?sk=app_4949752878