סטייל אישי ולמה חשוב לך ללמוד לפתח אותו

הבגדים שאנחנו בוחרות והמראה שאנו מסגלות כבדרך אגב מעידים על מה שאנו מרגישות וחושבות על עצמנו.
אלו בחירות שמגיעות מהתת מודע שלנו
סטיילינג זה לא רק כללים וטכניקות, מאחורי הניראות שלנו יושבת תורה שלמה שקשורה לאישיות שלנו

מהו סטייל אישי ולמה חשוב לך לפתח אותו
סגנון אישי – למה חשוב לפתח אותו?

נשים רבות מרגישות קושי בכל הקשור בניראות שלהן ולכן יש חשיבות רבה להבנת סגנון הלבוש של כל אחת.
לכל סגנון לבוש ישנם מאפיינים ואלמנטים שמתכתבים עם האישיות שלך, לכל אישה יש סגנון לבוש מרכזי מוביל. הבנתו תעזור לך הן בפן הפנימי והן בפן החיצוני לשדרג ולחדש את המלתחה שלך בהתאמה למי שאת, לחוש את הנשיות שבך במלוא עוצמתה, לחזק את הבטחון העצמי ולהרגיש שאת מדברת את עצמך לעולם כפי שאת באמת.

האם ייתכן שיהיה לך יותר מסגנון לבוש אחד?

במהלך החיים סגנון הלבוש המרכזי משתנה אך לא מתחלף  ויכולה להיות נטייה לסגנונות נוספים  שמשלימים ו/או מרחיבים את המנעד של  הסגנון המרכזי. הבחירות שלנו יושבות בין השאר על  פרמטרים נוספים שמייצרים השפעה על הסגנון המרכזי, זה יבוא לידי ביטוי ככל שמתקדמים בגיל, במבנה הגוף שמשתנה עם הזמן (הריונות, לידות , השמנה, הרזיה,  וכדומה) ובנוסף  הסגנון מושפע ממצבים רגשיים שונים שהחיים מביאים איתם  (פרידה , שמחה ,מצבי רוח, שינוי בעיסוק וכד' ).

הסגנון המרכזי הוא תולדה של תכונות האופי שמשתקפות באמצעות תאריך הלידה שלנו. הסגנונות המשלימים הם אלו שמשתנים. אישה בעלת נטייה לשמרנות, איפוק ויציבות תתלבש באופן שונה מאישה שזקוקה לקלילות ,חופש ושינויים. יכול להיות שמכלול המאפיינים של אותה האישה סותר אחד את השני והיא תנוע בין סגנון לסגנון במהלך הזמן וגם יכול להיות שהיא תשלב בינהם.

מהי שיטת נומרוסטיילינג?

בנומרולוגיה על פי שם ותאריך לידה אפשר לקבוע שפע של תובנות, נטיות, הרגלים, עוצמות , חולשות, תשוקות ואפילו עיתויים ומהלכים בחיים.

את שיטת הנומרוסטיילינג פיתחתי מתוך תשוקה לשני העולמות (סטיילינג ונומרולוגיה). התבוננות, עבודת עומק וחקירה של שני התחומים גרמו לי להגיע לקביעה שליום הלידה  וסך כל תאריך הלידה ישנה השפעה  על הביטוי האישי והנראות של כל אישה. בנוסף הבחירות, ההזדמנויות וסיפור החיים משפיעים באופן ישיר על איך שהיא מתלבשת.

בעזרת שיטת הנומרוסטיילינג את יכולה למקסם את פוטנציאל הסטייל שלך על פי אבחון תאריך הלידה ומבנה הגוף.

מה שיאפשר לך:
♥לעלות את רמת התודעה שלך לגבי עצמך
♥לדייק את הדרך שבה את מתלבשת בהתאם לאישיות שלך
♥לדייק את הקניות שלך
♥לארגן את המלתחה
♥לחזק את הבטחון העצמי שלך
ולכן הכנתי את מדריך הנומרוסטיילינג ודרכו תגלי איך תאריך הלידה משפיע על סגנון הלבוש שלך.
מזמינה אותך לרכוש לך את המתנה הזו לעצמך או למישהי שאת מאד אוהבת ♥

לחצי כאן 

מרב אבן זהר
אני מרב אבן זהר בת 49 נומרולוגית, סטייליסטית אישית ובוגרת לימודי תודעה את דרכי כסטייליסטית התחלתי בזכות לימודי הנומרולוגיה מה שפתח בפניי את הדרך לעולם שלם של התפתחות וחיזוק הדימוי העצמי. במהלך השנים ליוויתי עשרות נשים בתהליכי התפתחות הסטייל שלהן והבנתי שלא ניתן לערוך הפרדה בין האישיות הפנימית של מי שאנחנו באמת, למראה החיצוני ולתדמית האישית אותה נבחר להביא ולשקף החוצה לסובבים אותנו. בנומרולוגיה תאריך הלידה והשם הפרטי מלמד על תכונות אופי, קווי מחשבה, העולם הפנימי ומה מנהל אותנו. מתוך הכלים שיש ברשותי מעולם הסטיילינג והנומרולוגי מצאתי את הדרך לשלב בין סגנון הלבוש לאישיות שלנו באמצעות תאריך הלידה. אני מאמינה שסטיילינג זה שפה נרכשת, הנראות שלנו היא חלק מהמסרים שאנו רוצות להעביר, והיא משפיעה על הבטחון העצמי שלנו , על מהלכי חיינו, ועל סביבת החיים. להראות הכי טוב שלך זה עניין של בחירה והחלטה ובכל יום אישה יכולה לספר סיפור שונה, ללבוש את עצמה אחרת ולהרגיש שלמה ונהדרת.