סטייליסטית בבידוד

הודות לשר הבריאות ולגברת קורונה מצאתי את עצמי מתבודדת…
חזרתי לפני כשבוע מברצלונה ופתאום מצאתי את עצמי בין "המצורעים". אלו שנכפה עליהם בידוד ביתי של 14 ימים.
אז הנה אני כאן, בבית, מבודדת לעוד חמישה ימים…

כבר סיימתי לקרוא את כל עיתוני הווג שחיכו לי והתעדכנתי בכל הטרנדים משבועות האופנה האחרונים….

ועכשיו מה? אז מה עושה סטייליסטית אנרגטית בבית חמישה ימים?

החלטתי לנצל את הזמן ולעשות סדר. במחשבות, בתיקיות המחשב, בארונות. איפה שצריך. מזמן לא עשיתי.

את הסדר בארון מזמן דחיתי ועכשיו הגיע הזמן. איך אומרים… הסנדלר הולך יחף?!?! (ביטוי קצת בעייתי עבורי. ראיתן את כמות הנעליים שלי????)

כן, כן, אני שמלמדת את כולם איך עושים סדר בארון, על מה להקפיד ומה לזרוק, הזנחתי את הארון הפרטי שלי ועכשיו הוא יקבל את מלוא תשומת הלב.

מצרפת שוב את המדריך שלי לסידור ארון….תמיד טוב שיהיה בהישג יד. וגם פסח כבר ממש מאחורי הפינה…

איך עושים סדר בארון?

השלב הבא היה הסדר בתיקיות המחשב… זה נראה קצת דומה לארון שלי. לא תמיד יש לי זמן לתייק במקום הנכון ואז אני פשוט "דוחפת" איפה שבא לי… ואז? לכי תמצאי את מה שאת צריכה. כמעט כמו הארון שלי, כבר אמרתי?

ואז הגיע השלב הכי קשה… הסדר במחשבות.

זה די קשה למצוא זמן לעצמנו בשגרת החיים הרגילה ולעצור רגע. להסתכל על התמונה הרחבה, לבדוק איפה אנחנו נמצאים, מה אנחנו מרגישים ואיפה היינו רוצים להיות. אז תודה גברת קורונה וכבוד השר ליצמן שסידרתם לי זמן איכות עם עצמי. אני מבטיחה לנצל אותו היטב ולחשוב, לזקק, לארגן, לסנן ובעיקר להרגיש. לזכור מה באמת חשוב לי ולהזכיר לעצמי שוב ושוב את המטרה. המטרות. והחלומות. אלו שמרגשים אותי, שמלהיבים אותי, שצובעים לי את כל היום בהתרגשות ומניעים אותי לעשייה.

אז בינינו, גם אם אתן לא בבידוד, קחו לעצמכן רגע הפסקה, יזומה, זה בטוח לא יכול להזיק.

בהצלחה!

יש לך שאלה? רוצה להתייעץ?מוזמנת לפנות אליי באהבה❤️

מרב

https://www.meravistyling.com

 פייסבוק Meravi  סטיילינג, טיולי נשים ושופינג

אינסטגרם meravshami

מרב שאמי
מאז ומעולם אהבתי להתלבש ולהתגנדר. אני זוכרת את עצמי כילדה קטנה מביטה באמא שלי מתלבשת ומתאפרת. משחקת לה בתכשיטים ונעלי העקב. אני לא מתביישת להגיד שאני רואה חשיבות רבה ומקדישה זמן לא מבוטל לכל הקשור במראה החיצוני. לצאת מתוקתקת מהבית עושה אותי שמחה. אחרי מספר שנים במערכת הביטחון, תואר ראשון ושני וקריירה בעולם התיירות, בת 42, החלטתי להפוך את האהבה לאופנה וסטיילינג למקצוע. להגשים את החלום. סיימתי לימודי סטיילינג אישי בשנקר ובבי“ס הגבוה לאופנה מראנגוני במילאנו, ומאז אני עובדת כסטייליסטית אישית, מנחת סדנאות ומארגנת סיורי אופנה, שופינג וסטיילינג בארץ ובחו"ל. מה יותר מושלם מלשלב קניות, אופנה ולהכיר נשים חדשות?