סטודיו "אהבה קטנה" עם מתנות ליום המשפחה: שלטים לדלת הכניסה, לדלת החדר ולימי ההולדת המשפחתיים

בחורה עם מחשב נייד

לכבוד יום המשפחה, מציע סטודיו "אהבה קטנה", המתמחה בעיצוב וייצור מתנות עם אמירה אישית, להתחדש עם מבחר מקסים של שלטים מעוצבים: לדלת הכניסה, לדלת החדר, לתיבת הדואר ולימי ההולדת המשפחתיים.

השלטים מוצעים במגוון עיצובים, חומרים, דוגמאות וסגנונות:

עץ, מתכת, מגנט, שלט עץ בשילוב תליונים (שאפשר לרשום את הילדים, ותמיד אפשר להוסיף עוד שם), שלטי אותיות, שלטי עץ עם איורים במגוון דוגמאות ועוד. בנוסף לשם המשפחה, אפשר להוסיף כיתובים מיוחדים (בהתאם לדגם) כמו: "כאן גרים באהבה", "אין כמו בבית" ועוד.  מחירי השלטים: החל מ- 20 ש"ח עד 100 ש"ח.

אהבה קטנה. שלט לדלת עם תליונים. צילום: אילה ג'רפין
אהבה קטנה. שלט לדלת עם תליונים. צילום: אילה ג'רפין

בנוסף, מציע הסטודיו "שלט ימי ההולדת" מקורי ומשמח: שלט משפחתי עם תליונים שבהם רשומים שמות ותאריכי ימי ההולדת של בני המשפחה.

השלט מחולק לחודשי השנה, כשמכל חודש נוצרת שרשרת תליונים של ברי המזל שנולדו או התחתנו בו. לשרשרת אין סוף, ותמיד אפשר לצרף אליה עוד יקירים וחברים. על התליונים, המוצעים בצורות לב ועיגול, ניתן לרשום שם ותאריך. יש אפשרות להזמין שלט עם שם ו-30 תליונים מודפסים, או לרכוש תליונים ללא הדפסה, ולרשום עליהם לבד.

מחיר שלט עם 30 תליונים מודפסים: 280 ש"ח. שלט עם 30 תליונים לא מודפסים – 169 ש"ח. בכל עת אפשר להזמין תליונים נוספים.

אהבה קטנה- שלט ימי הולדת. צילום: אילה ג'רפין.
אהבה קטנה- שלט ימי הולדת. צילום: אילה ג'רפין.

 אנחנו התחדשנו בשלט מיוחד לדלת המגיע עם תליונים יפים.

שלט לדלת

את המוצרים אפשר להזמין באתר https://ahavaktana.co.il, ולקבל בנוחות הביתה, או לפנק מישהו יקר בהפתעה – במשלוח ישיר לביתו. כל פריטי "אהבה קטנה" מיוצרים במקום, לפי הזמנה.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".